بگو اولین چیزی که میبینی چیه تا بگم چرا تا الان ازدواج نکردی!!
اگر می ‌خواهید بدانید که چه چیزی باعث شده که تا به حال عاشق نشوید، این تست تصویری را حتما انجام دهید.

اختلال شخصیت اجتنابی؛ چرا مجرد ماندم؟ - پایگاه خبری تلکسیران

آکاایران: بدونِ شک عشق و عاشقی مرحله زیبایی از زندگی است؛ اما بسیار مهم است که بدانید چه چیز هایی را در این زمینه دوست ندارید و چه چیزهایی باعث شده که تابحال ازدواج نکنید و عاشق نشوید.پس به تصویری که در ادامه این مقاله از مجموعه مقالات آکا, تهیه کرده ایم خوب نگاه کنید و بگویید چیزی که در نگاه اول می بینید چیست!؟،اولین عکسی که مشاهده میکنید نشان دهنده آن دلیلی است که جذابیتِ عشق را برایتان از بین برده است. با ما همراه باشید.

سؤال:خُب اکنون بعد از نگاه کردن به تصویر بگویید کدام یک را زودتر دیده اید که نشان می دهد چه چیزی باعث شده است تا عاشق نشوید یا از این اتفاق دوری کنید.

منجم یا ستاره‌شناس

اگر اول منجم را دیدید، یعنی سطح آسیب پذیری شما باعث شده است تا از عشق فاصله بگیرید.

شما تحصیلات تان را انجام داده اید، کارهایتان را کرده‌اید و به دنبال صمیمیت و احساسِ خوب می گردید؛ پس باید این حس آسیب پذیری را در خودتان برطرف کنید. اگر در گذشته اتفاق سختی برایتان افتاده است؛ دلیل نمی شود که در آینده هم زندگی خوبی نداشته باشید؛ پس بهتر است که فقط از اشتباهات تان درس بگیرید، صبور باشید و از عاشق شدن نترسید‌.

تلسکوپ

اگر اول تلسکوپ را دیدید، یعنی دیدن نقاط منفی طرف مقابلتان باعث می شود که از عشق دوری کنید. باید بپذیرید که هیچ کس عالی، کامل و بدون نقص نیست و همیشه یک نقطه منفی در افراد وجود دارد و کسی که دوستش دارید، هم خارج از این قاعده ها نیست. متأسفانه ترک کردن دیگران به خاطر یک اشتباه کوچک؛ در آینده شما را پشیمان می کند. پس فرقی ندارد که عاشق چه کسی هستید؛ در هر صورت باید بدانید که همه ایراداتِ خودشان را دارند و بهتر است که روی نقاط مثبت تمرکز کنید.

صورت و چهره

اگر اول متوجه صورت شدید، یعنی خیلی به چیز های رمانتیک در رابطه عاشقانه علاقه ندارید. می‌دانید که این چیزها زیبا هستند؛ اما شما واقع گرا هستید و خیلی این موارد را پر اهمیت نمی دانید. بدانید که شادی و خوشبختی در انتظار شماست؛ اما به شرطی که برایش تلاش کنید. منظور ما این نیست که مدام ابراز علاقه کنید، بلکه باید سعی کنید که این خودخواهیِ محض را کنار بگذارید.

پل

اگر اول پل را دیدید؛ یعنی چیزی که باعث می شود عشق برایتان جذابیت نداشته باشد، وقتی است که برایش صرف می کنید و این کار را یک نوع هدر دادن وقت می‌دانید. از طرفی هم اگر شما جزء افرادی هستید که فکر می کنید عاشق شدن و قرارهای ملاقات باعث می شود تا دوستان و اطرافیانتان فراموشتان کنند؛ سخت در اشتباهید و باید هر چه زودتر این طرز فکر را عوض کنید.

 

منبع : بخش خانواده سبز آکاایران
برچسب :