آکاایران: انگشتر های بند انگشتی، در ابتدا حلقه های بسیار نازکی از جنس طلا و یا نقره بوده اند که پایین تر از ناخن و در بند انگشت قرار می گرفتند. بسیاری آن ها را به طور همزمان برای سه انگشت اشاره، میانی و حلقه استفاده می کنند. حال سری جدید انگشتر های بند انگشتی، در کنار ظرافت اولیه ی خود، با کمک سنگ های قیمتی و سایر جزئیاتی که بیشتر برای سایر انگشتر ها معمول می باشد، ظاهری جذاب و خلاقانه به خود گرفتند و بار دیگر آمده اند تا زیبایی را به دستان شما هدیه دهند. ظرافت آن ها در کنار استفاده از سنگ ها، یک تضاد زیبا را به وجود آورده است که می تواند توجه بسیار زیادی را به سمت دستان شما جلب کند.

برای مشاهده جدیدترین انگشترهای بند انگشتی فانتزی و مجلسی سال 2018 در ادامه مطلب با آکاایران همراه باشید.

 

انگشتر های بند انگشتی، روز به روز طرفداران بیشتری را به دست می آورند و توانسته اند راه خود را به دنیای افراد مشهور باز کنند. هنرمندانی مانند ریحانا، اما واتسون و کیتی هادمی، از این انگشتر ها برای اجراهای خود و شرکت در مراسم مختلف، استفاده کرده اند.

انگشتر فیروزه

انگشتر بند انگشتی طلا ظریف

انگشتر طلا مردانه

مدل انگشترهای میدی رینگ

انگشتر طلا

انگشتر های بند انگشتی در بهار و تابستان 2018

مدل انگشتر بندانگشتی ظریف

انگشترهای بند انگشتی زیبا

انگشتر بند انگشتی نگین دار

انگشتر بند انگشتی طلا

 
انگشتر بند انگشتی
انگشتر های بند انگشتی در بهار و تابستان 2018

 

مدل حلقه بند انگشتی دخترانه

انگشتر بند انگشتی خرید اینترنتی

انگشتر جدید 2018 بند انگشتی

انگشترهای بند انگشتی جدید

انواع مدل انگشتر بندانگشتی

انگشترهای بند انگشتی طلا

انگشتر بند انگشتی دخترانه فانتزی

انگشتر بند انگشتی نماد چیست

قدمت انگشتر های بند انگشتی، به دوره ی رنسانس باز می گردد. زنان نجیب و اشراف زاده در این دوره، از انگشتر های بند انگشتی استفاده می کردند تا تفاوت خود را با مردم عادی نشان دهند. پس از آن این انگشتر ها، بار دیگر در سال ۲۰۰۶  و توسط یک طراح نیویورکی به بازار معرفی شدند و تا به امروز توانسته اند با موفقیت جایگاه خود را در میان دوست داران مد تثبیت کنند.