انتخاب و پوشش لباس مناسب جشن عروسی
انتخاب لباس عروسی, انتخاب و پوشش لباس مناسب جشن عروسی, پوشش مناسب جشن عروسی, تکنیک های انتخاب لباس مناسب عروسی, لباس مناسب جشن عروسی

آکاایران: انتخاب لباس مناسب جشن عروسی

انتخاب لباس عروسی, پوشش مناسب جشن عروسی

شروع یک زندگی مشترک مطمئناً بهترین و مهم ترین اتفاق زندگی هرکسی است، علاوه بر عروس و داماد، این مراسم برای نزدیکان و دوستان آن ها هم از اهمیت بالایی برخوردار است. اگر شما هم اخیراً به این مراسم دعوت شده اید، برای انتخاب لباس جشن عروسی کار سختی در پیش دارید. در این مطلب از ابرتازه ها درباره انتخاب و پوشش لباس مناسب جشن عروسی نکاتی را بیان می نماییم. برای استفاده از این مطلب با ما همراه باشید.

آکاایران: انتخاب و پوشش لباس مناسب جشن عروسی

تکنیک های انتخاب لباس مناسب عروسی, لباس مناسب جشن عروسی

پیراهن سفید نپوشید

همه می دانند که در جشن عروسی تنها کسی که باید لباس سفید بپوشد عروس است. پس بهتر و مودبانه تر است که پیراهن هایی به رنگ کرم، یا حتی صورتی های خیلی روشن را در این مراسم نپوشید و آن ها را برای جشن های دیگری مثل جشن تولد، نامزدی و یا مهمانی های دوستانه استفاده کنید.

,لباس مناسب جشن عروسی , انتخاب لباس عروسی, پوشش مناسب جشن عروسی

پیراهن هایی به رنگ کرم، یا حتی صورتی های خیلی روشن را در این مراسم نپوشید

پاشنه های خیلی بلند و باریک نپوشید

درست است که این کفش پاشنه بلند ظاهر شیک و منحصر به فردی به شما می بخشد؛ اما به یاد داشته باشید که شما در طول این مراسم می خواهید از این میز به میز دیگر بروید و تا نیمه های شب برقصید. مطمئناً اگر پاشنه کفشتان نشکند، خودتان دچار مشکلات زیادی از جمله پادرد و کمر درد خواهید شد. پس بهتر است این کفش ها را قبل از جشن بپوشید و یا از همان ابتدا کفش هایی بپوشید که در آن ها حس بهتر و راحت تری داشته باشید.

,لباس مناسب جشن عروسی , انتخاب لباس عروسی, پوشش مناسب جشن عروسی

کفش هایی بپوشید که در آن ها حس بهتر و راحت تری داشته باشید

پیراهن های بلند بپوشید

این تصور درستی نیست که آنچه جلوی آینه دلپذیر به نظر می آید برای جشن عروسی هم مناسب باشد. پیراهن های کوتاه برای نشستن روی صندلی و پایین و بالا رفتن از پله ها به نظر مناسب نمی آیند. جشن عروسی زمانی برای همراهی با عروس و داماد است، نه زمانی برای آنکه به دیگران اجازه بدهید در مورد نحوه لباس پوشیدنتان صحبت و بدگویی کنند.

,لباس مناسب جشن عروسی , انتخاب لباس عروسی, پوشش مناسب جشن عروسی

پیراهن های کوتاه برای نشستن روی صندلی و پایین و بالا رفتن از پله ها به نظر مناسب نمی آیند

از قوانین سرپیچی نکنید

اگر برای جشن، لباس یا رنگ خاصی در نظر گرفته شده است، بهتر است از قوانین سرپیچی نکنید و همان لباس ها را بپوشید. حتی در صورتی که بسیار علاقمند هستید که لباس دیگری به تن کنید.

,لباس مناسب جشن عروسی , انتخاب لباس عروسی, پوشش مناسب جشن عروسی

اگر برای جشن، لباس یا رنگ خاصی در نظر گرفته شده است، بهتر است همان لباس ها را بپوشید

از انتخاب جواهرات پر سر و صدا اجتناب کنید

به فضای آرام و بی سر و صدا در هنگام خواندن خطبه عقد فکر کنید، مسلماً سر و صدای زیورآلات شما می تواند این آرامش را به هم بزند. در جشن عروسی بهتر است از جواهرات ساده و معمولی استفاده کنید.

,لباس مناسب جشن عروسی , انتخاب لباس عروسی, پوشش مناسب جشن عروسی

در جشن عروسی بهتر است از جواهرات ساده و معمولی استفاده کنید

شلوار بپوشید!

به نظر عجیب یا نامناسب می رسد، اما شلوار یک گزینه ایده آل برای جشن عروسی است، یک لباس سرهمی آزاد، رسمی و خوش دوخت با جواهرات مناسب، شما را به جذاب ترین فرد در جشن عروسی تبدیل می کند.

شلوار یک گزینه ایده آل برای جشن عروسی است

نحوه پوشش شما در مراسم و جشن های مختلف باید متفاوت باشد. جشن عروسی یکی از مراسمی است که باید به نحوه پوشش خود بسیار دقت کنید، امیدواریم با دانستن این نکات جشن عروسی بعدی بتوانید استایلی کاملاً مناسب این مراسم برای خود انتخاب کنید.

منبع: blog.bamilo.com – purewow

.

منبع : abartazeha.com

منبع : بخش خانواده سبز آکاایران
برچسب :