راهنمایی ساده برای اینکه بدون اذیت شدن به ظاهر خود برسیم
بنیتا امروز برای شما خانم های که قصد دارید با مد روز پیش بروید راهنمایی را آماده کرده است تا دیگر متحمل درد نشوید  

آکاایران: بنیتا امروز برای شما خانم های که قصد دارید با مد روز پیش بروید راهنمایی را آماده کرده است تا دیگر متحمل درد نشوید

 

آکاایران: راهنمایی ساده برای اینکه فاقد اذیت شدن به ظاهر خود برسیم

 

,درد, عرق-سوز

بندهایی که قوزک پاهای شما را تکه تکه می کنند

شما نباید به خاطر زیبایی درد را تحمل کنید. سعی کنید بعد از ظهر برای خرید بیرون بروید چرا که در این زمان پاهای شما تمایل به باد کردن دارند. اینگونه متوجه اندازه درست بند کفش ها روی قوزک پای خود خواهید شد. اگر این بندها حتی ذره ای باعث تاول در پای شما می شوند باید بی خیال خرید آنها شوید. به جای آن سعی کنید کمی پماد به اطراف ناحیه ای که بند روی قوزک پای شما قرار می گیرد، بمالید تا درد آن ناحیه کمتر شود.

,درد, عرق-سوز

کیف کار

شما مطمئناً نمی توانید یک روز را فاقد لوازم آرایشی و وسایل کاری تان سپری کنید. باید یک کیف مستحکم همراه با بندهای بلندی که به شانه شما آسیب نزنند را انتخاب کنید. یک کیف بنددار فشار را از روی شانه و کمر شما برخواهد داشت. سعی نکنید هر وسیله ای دارید را درون کیف تان جا بدهید شما نباید بیشتر از ۱۰٪ وزن بدن تان را با خود حمل کنید.

,درد, عرق-سوز
 

فرم دهنده های بدن که فشار زیادی می آورند

فرم دهنده ها خیلی خوب هستند اگر زیادی تنگ نباشند و اگر برای مدت طولانی پوشیده نشوند. فرم دهنده های خیلی تنگ می توانند باعث کند شدن جریان خون در قسمت پایینی پاهای شما بشوند و ریسک ابتلا به واریس را بالا ببرند. اگر یک فرم دهنده برای قسمت میانی بدن استفاده می کنید سعی کنید که روزی دو بار به مدت نیم ساعت دراز بکشید و پاهای خود را به سمت بالا قرار دهید.

,درد, عرق-سوز

پاشنه های خیلی بلند

متاسفانه نمی شود جلوی تولید این کفش ها  و عوارضی مثل میخچه را گرفت. بهترین راه برای محافظت از پاهای شما پوشیدن کفش های تخت همراه با کفی است. این کفش های خطرناک را برای رویدادهای خاص حفظ کنید. اگر نمی توانید بی خیال این کفش ها بشوید سراغ انواعی بروید که در قسمت انگشتان پا باریک هستند یا اینکه ارتفاع پاشنه آنها زیر ۳-۴ سانتی متر باشد.

,درد, عرق-سوز

کفش های تخت می توانند باعث درد کف پا بشوند

گاهی اوقات کفش های تخت هم باعث دردسر می شوند. یکی از دلایلی که کفش های باله باعث درد کف پا می شوند این است که نمی توانند ظاهر کمانی شکل کف پا را حمایت کنند. اگر کف پای شما صاف باشد این کفش ها کمتر به پای شما ضربه می زنند. اما اگر کف پای شما کمانی شکل است بهتر است که یک کفی کمانی شکل انتخاب کنید. 

,درد, عرق-سوز

ژاکت های پشمی خارش زا

بعضی از پارچه ها مثل پشم می توانند باعث خارش پوست بشوند که این به خاطر ایجاد حساسیت در پوست است. اما لباس های دیگر نیز می توانند باعث خارش در پوست بشوند. سعی کنید ژاکت های پشمی خود را روی یک پیراهن های آستین بلند از جنس کتان بپوشید. به این صورت از خارش در امان می مانید و پوست شما نیز مرطوب باقی خواهد ماند چرا که پوست خشک تمایل به خارش بیشتری دارد.

,درد, عرق-سوز

گوش واره های سنگین

این گوش واره ها به نظر دلپذیر به نظر می رسند اما انواع سنگین و بزرگ آن می توانند به صورت دائمی لاله گوش ما را کش بدهند. سعی کنید گوش واره های پلاستیکی را به جای انواع فلزی بپوشید. انواع سنگین را با سبک عوض کنید. سعی کنید از مدل های دکمه سردستی استفاده کنید.

,درد, عرق-سوز
 

مشکلات لباس های بدنسازی: سوزش و جوش های پوستی

وقتی بدن شما عرق می کند لباس های ورزشی شما باعث صدمه به پوست تان می شوند. لباس شما ممکن است باعث عرق سوز شدن پوست و ایجاد جوش در بدن بشود. برای انتخاب لباس ورزشی سراغ انواعی بروید که از جنس الیاف مصنوعی و ترکیبی ایجاد شده اند بروید. اینگونه رطوبت را از پوست خود دور می کنید. برای جلوگیری از ایجاد جوش روی سینه یا کمر خود لباس خیس خود را با لباس خشک عوض کنید و با محلول های حاوی بنزوئیل پراکسید حتماً دوش بگیرید.

,درد, عرق-سوز

سربند ها برابرند با خارش سر

سربندها خیلی باحال به نظر می رسند اما بعضی از آنها می توانند باعث خارش در ناحیه سر بشوند. این به خاطر آن است که روی اعصاب جمجمه و پیشانی شما فشار می آورند و به اندازه میگرن می توانند باعث درد بشوند. سربند و سنجا ق سرهایی که به شما آسیب می زنند را نپوشید یا اینکه برای مدت کوتاهی از آنها استفاده کنید.

,درد, عرق-سوز

شلوارهای جین تنگ

پوشیدن شلوار های تنگ می تواند برای شما جذاب باشد اما اگر خیلی تنگ باشند شما نمی توانید به راحتی بنشینید یا راه بروید. شلوار جین شما باید به بدن بچسبد اما نباید پوست شما را آزار بدهد یا اینکه جریان خون را قطع کند. مدلی را خریداری کنید که کمی کش بیاید و اجازه حرکت راحت را به شما بدهد.

 

.

منبع :

منبع : بخش خانواده سبز آکاایران
برچسب :

آکاالکتریک تولید کننده انواع سطل زباله و سبزی خرد کن