مدل های شیک کفش دانشجویی برای همه سلیقه ها
در این مطلب از سایت فراناز مدل های شیک کفش دانشجویی برای همه سلیقه ها همراه با توضیحات گردآوری شده است ما مناسب ترین گزینه های مدل کفش را که می

آکاایران: مدل های شیک کفش دانشجویی برای همه سلیقه ها

آکاایران: در این مطلب از سایت فراناز مدل های شیک کفش دانشجویی برای همه سلیقه ها همراه با توضیحات گردآوری شده است. ما مناسب ترین گزینه های مدل کفش را که می توانید از میان برندها برای روزهای دانشگاه خودتان انتخاب کنید، در اینجا جمع کرده ایم.

 

 

همه فن حریف

 

 

پیشنهاد «جیوکس» به خانم های دانشجو، یک ونس ساده مشکی است که با هر ستی می توانید بپوشید. کفه طبی کفش های این برند، راحتی شما را برای استفاده طولانی مدت تضمین می کند. سادگی این کفش تضمین استفاده مداوم و همیشگی از آن است.

 

 

بی خستگی

 

 

اگر اهل پیاده روی هستید و مسیرهای کم و زیاد را با قدم زدن طی می کنید باید از مجموعه رانینگ برندهای ورزشی یک کفش مناسب برای خودتان انتخاب کنید. در میان این برندها «اسکیچر» نمونه هایی دارد که کمتر شبیه کتانی ورزشی بوده و در ست های نیمه اسپرت هم قابل استفاده است. این کفش را در رنگی مثل سورمه ای انتخاب کنید که از رنگ های اسپرت کاربردی محسوب می شود.

 

 

جین پوش ها

 

 

اگر از دانشجویانی هستید که به تیپ کلاسیک علاقه دارید و به همین دلیل یک کیف چرم قهوه ای شلوار جین راستا و مانتو پیراهنی را دوست دارید، برای کامل کردن تیپ خودتان به یک ونس ساده با رنگ سبز ارتشی احتیاج دارید. رنگی ملایم و خفته که همخوانی خوبی با انتخاب های کلاسیک دارد.

 

 

راحت طلب ها

 

 

برای دانشجویانی که شلوارهای راحت ورزشی را به جین و کتان ترجیح می دهند و با کوله پشتی به دانشگاه می روند، چنین کفش اسپرتی را توصیه می کنیم؛ آن هم در رنگ سفید تا با تمام رنگ ها قابل استفاده باشد. در کفش های پارچه ای سراغ رنگ های روشن مثل سفید نروید ولی نمونه های چرمی به راحتی قابل تمیزکردن هستند.

 

 

خانم دکترها

 

 

برای دانشجویانی که در مقطع فوق لیسانس درس می خوانند یا به دلایل شغلی به شکل رسمی در دانشگاه حاضر می شوند، کفش های نیمه رسمی انتخاب خوبی نیست و باید سراغ نمونه های زنانه بروند که چندان راحت نیست؛ به همین دلیل ما این مدل کفش لژدار اما با طراحی زنانه از برند زارا را پیشنهاد می کنیم.

 

 

انتخاب برتر

 

 

تجربه کفش های لژداری که امسال مد بودند، به همه خانم ها ثابت کرد این مدل کفش ها به مراتب از نمونه های تخت عروسکی راحت تر هستند و فشار کمتری به پاشنه و پنجه پا وارد می کنند. به همین دلیل در روزهای دانشگاه تا پیش از شروع باران می توانند شما را همراهی کنند.

 

 

پیشنهاد طراحان

 

 

این کفش از جدیدترین مدل های پاییزه است که «زارا» در مجموعه پاییزی خود روانه بازار کرد. تابستان 2015 کفش های «ونس» محبوبیت بالایی داشتند و در پاییز امسال باید منتظر نمونه های ساقدار آنها باشیم. این کفش پیشنهاد ماست برای دانشجویانی که به روز بودن را دوست دارند.

 

 

اکسفوردی ها در تهران

 

 

به فرم این کفش ها «اکسفورد» گفته می شود که از دنیای مردانه وارد حوزه کفش های زنانه شدند و سال گذشته به جریان مد پیوستند. برای دانشجویانی که ست های رسمی تر را ترجیح می دهند مثل دانشجویان سال های آخر رشته حقوق، پزشکی و … این کفش ها بهترین انتخاب هستند. خرید این کفش را که در نمونه های مختلف آن در اغلب فروشگاه های کفش پیدا می شود، به شما توصیه می کنیم چون به دلیل طراحی کلاسیک، همیشه شیک و کاربردی است.

.

منبع : faranaz.com

منبع : بخش خانواده سبز آکاایران
برچسب :