7 نکته در انتخاب گوشواره| انتخاب گوشواره مناسب صورت شما + عکس
به گزارش ایران استایل نکاتی مهم در انتخاب گوشواره مناسب صورت شمااگر قصد انتخاب یک گوشواره زیبا را دارید بهتر است اول بدانید چه نوع گوشواره ای به گوش شما می

آکاایران: به گزارش ایران استایل


آکاایران: 7 نکته در انتخاب گوشواره| انتخاب گوشواره مناسب صورت شما + عکس

نکاتی مهم در انتخاب گوشواره مناسب صورت شما

اگر قصد انتخاب یک گوشواره دلپذیر را دارید بهتر است اول بدانید چه نوع گوشواره ای به گوش شما می آید.

۱-گوشواره مناسب برای صورت گرد

با استفاده از گوشواره های بلند گردی صورتتان کمتر به چشم می آید، گوشواره های اشکی بلند و گوشواره های لوستر شکل بهترین گوشواره برای صورت های گرد است. گوشواره های بلند با اشکال هندسی ناموزون نیز میتواند گزینه مناسبى برای صورت های گرد باشد. استفاده از گوشواره های کوچک مانند گوشواره های میخی، گوشواره های توپی شکل و گرد برای صور ت های گرد اصلاً مناسب نیست، گوشواره های حلقه ای گرد نیز برای چنین صورت هایی توصیه نمیشود.

۲-گوشواره مناسب برای صورت های کشیده 

گوشواره های میخی و گوشواره های دکمه ای برای صورت های کشیده گزینه مناسبی است زیرا توجه را از کشیدگی صورت دور میکند. گوشواره های گرد نیز طبق معمولً جلوه خوبی به صورت های کشیده می دهد. اغلب از گوشواره های لوستر شکل برای صورت های کشیده استفاده می کنند البته به شرط این که عرض گوشواره از درازای آن بیشتر باشد. گوشواره های بلند چند لایه ای نیز می تواند برای صورت های کشیده مناسب باشد.

۳-گوشواره مناسب برای صورت های قلبی 

این نوع صورت ها بالای صورت پهن و پایین آن نازک است. به این دلیل، مناسب ترین گوشواره، گوشواره ای است که در بالا نازک ودر پایین پهن باشد مانند گوشواره های مثلثی معکوس یا گوشواره های اشکی. گوشواره های حلقه ای گرد طبق معمولً برای آن گونه صورت ها مناسب نیستند اما گوشواره های بیضی شکل می تواند خوب باشد.

۴- گوشواره مناسب برای صورت های لوزی

اگر هدف شما این است که چانه تان کمی عریض تر دیده شود باید از شکل های این گوشواره ها انتخاب کنید: گوشواره های کوتاه و عریض، گوشواره های اشکی کوچک و گلابی شکل، گوشواره های مثلثی شکل، گوشواره های بیضی شکل، گوشواره های میخی.

۵-گوشواره های مناسب برای صورت های مربعی

درصورت های مربعی شکل که خط چانه بزرگی دارند، گوشواره هایی مناسب است که توجه را از چانه دور کند، مانند گوشواره دایره ا ی شکل. دراین صورت ها نباید از گوشواره های مربعی شکل در هر سایز و اندازه ای استفاده کنید.

۶-گوشواره های مناسب برای صورت های مستطیلی 

درصورت های مستطیلی انتخاب گوشواره هایی که عرض شان بیشتر از طول آنهاست و یا گوشواره های گرد، از انتخاب گوشواره هایی با زاویه اشکی، حلقه ای و گوشواره هایی بیضی با لبه های منحنی بهتر است. توجه داشته باشید که اگر صورت مستطیلی شکل و مو های بلندی دارید گوشواره اشکی نباید از چانه تان بلند تر یا عریض تر باشد.

۷-گوشواره های مناسب برای صورت های مثلثی 

برای این فرم صورت ها بهترین انتخاب گوشواره های گرد است. گوشواره هایی که زوایای مشخص مثل مثلث، مربع و لوزی دارند انتخاب مناسبی نخواهند بود.

Let’s block ads! (Why?)

گرداوری : http://www.iranstyle.ir
دنیای مد – فشن – جدیدترین – ست – لباس

.

منبع : iranstyle.ir

منبع : بخش خانواده سبز آکاایران
برچسب :