شخصیت‎شناسی از روی زیورآلات؛ ظریف دوست دارید یا آنتیک؟
یکی از روش هایی که شما می توانید به کمک آن شخصیت طرف مقابل تان را تا حدودی کشف کنید، شخصیت شناسی از روی زیورآلات است. زیورآلات هم مانند لباس، مدل مو یا آرایش، م

آکاایران: برترین ها - ترجمه از پردیس بختیاری: یکی از روش هایی که شما می توانید به کمک آن شخصیت طرف مقابل تان را تا حدودی کشف کنید، شخصیت شناسی از روی زیورآلات است. زیورآلات هم مانند لباس، مدل مو یا آرایش، می تواند رازهای زیادی از شخصیت شما را فاش کند. اگر دوست دارید بدانید چگونه، با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

زیور آلات بزرگ

آکاایران: شخصیت‎شناسی از روی زیورآلات؛ ظریف دوست دارید یا آنتیک؟

زمانی که شما از زیورآلات بزرگ و چشمگیر استفاده می کنید، بدین معنی ست که از مرکز توجه بودن هراسی ندارید. اتفاقا هدف شما از گذاشتن چنین زیورآلاتی جلب توجه دیگران است. شما فردی مستقل و با اعتماد به نفس بالا هستید که دوست دارید از طریق استایل تان دیگران را به سمت خود بکشانید. تنوع طلبی نیز از دیگر خصوصیات رفتاری شماست که در استایل تان هم به چشم می خورد. زیورآلاتی که استفاده می کنید هم می توانند با لباس های رنگی و هم با لباس هایی به رنگ خنثی ست شوند، از این رو دست شما در انتخاب باز است و هر بار با توجه به مودی که دارید، تصمیم می گیرید.


زیورآلات شخصی

,شخصیت شناسی،شخصیت شناسی از روی زیورآلات،زیورآلات،جواهرات

منظور از زیورآلات شخصی، زیورآلاتی ست که مخصوص به یک فرد است. به عنوان مثال شما دست بندی گذاشته اید که نام تان روی آن حک شده یا این که گردنبدی انداخته اید که اعتقاد فردی تان را نشان می دهد. افرادی که چنین زیوآلاتی استفاده می کنند، افرادی به شدت احساساتی هستند. آنها دوست دارند که احساسات و عقایدشان را بیان کنند و از به اشتراک گذاشتن آنها با دیگران هراسی ندارند. این دسته از آدمها به دارایی هایشان اهمیت زیادی می دهند، بدین معنی که نسبت به تک تک چیزهایی که دارند یا حتی افرادی که در زندگی شان انتخاب می کنند، احساس دارند. وارد شدن در زندگی چنین افرادی سخت است اما اگر موفق شدید، بدانید که رابطه ای ابدی در انتظارتان خواهد بود.


زیورآلات سنگین و بولد

,شخصیت شناسی،شخصیت شناسی از روی زیورآلات،زیورآلات،جواهرات

برخی از افراد هستند که از زیورآلات برای دیده شدن استفاده می کنند. از این رو آنها مدل هایی را انتخاب می کنند که بسیار بزرگ، سنگین و توی چشم باشد. این زیورآلات معمولا ظاهری خشن دارند و این حس را با دیگران منتقل می کنند که صاحب آن، فردی ناسازگار و سرکش است. آنها دوست دارند که قوانین را بشکنند و پا را از مرزهای تعیین شده، به خصوص در زمینه مد و فشن، فراتر بگذارند. آنها به دنبال هیجان هستند و نمی توانند لحظه ای آرام و بی سرو و صدا بنشینند. زمانی که صحبت از ست کردن زیورآلات می شود، آنها ترجیح می دهد که زیورآلات شان را با چیزهای دیگر چون چرم یا پارچه میکس کنند. در واقع آنها با این کار می خواهند نشان دهند که غیر قابل پیش بینی و متفاوت از دیگران هستند.


جواهرات

,شخصیت شناسی،شخصیت شناسی از روی زیورآلات،زیورآلات،جواهرات

افرادی که جواهرات زیادی در کلکسیون شان دارند، افرادی هستند که به کیفیت بیش از کمیت اهمیت می دهند. آنها می خواهند به همه نشان دهند که استطاعت مالی کافی را برای خرید چنین اکسسوری هایی دارند. آنها معمولا در خرید وسواس زیادی به خرج می دهند، به طوری که به دنبال خرید از برندها و طراح های معروفند. آنها با مد کاری ندارند و تنها چیزهایی را انتخاب می کنند که با استایل شان جور در آید. از این رو جواهراتی که دارند، نه تنها از مد نمی افتند، بلکه تا سالیان سال هم مورد استفاده قرار می گیرند.


جواهرات آنتیک

,شخصیت شناسی،شخصیت شناسی از روی زیورآلات،زیورآلات،جواهرات

افرادی که عاشق جواهرات قدیمی و آنتیک هستند معمولا شخصیت خاصی دارند. آنها احساساتی، حساس و بادقت اند که علاوه بر کیفیت، به کمیت نیز اهمیت زیادی می دهند، از این رو همیشه به دنبال جواهراتی هستند که در عین زیبایی، ارزش زیادی نیز دارا باشند. در واقع خاص بودن است که برای آنها ارزش محسوب می شود. خوبی این مدل جواهرات آن است که همیشه جذابیت خود را دارند و گذر زمان نه تنها چیزی از زیبایی شان نمی کاهد، بلکه به ارزش آنها نیز می افزاید.


زیورآلات ظریف و کوچک

,شخصیت شناسی،شخصیت شناسی از روی زیورآلات،زیورآلات،جواهرات

این افراد برخلاف آنهایی که می خواهند جلب توجه کنند، علاقه ای به استفاده از زیورآلات بزرگ و چشمگیر ندارند. آنها آنقدر اعتماد به نفس بالایی دارند که نیازی به نمایش خودشان نمی بینند و در نتیجه زیورآلات کوچک و ظریف را به هر چیز دیگری ترجیح می دهند. شخصیت این افراد تا حدود زیادی آرام و لطیف است. آنها از حاشیه به دورند و آرامش را به هیجان ترجیح می دهند. این افراد در استایل خیلی به خودشان سخت نمی گیرند اما تا جای ممکن سعی می کنند که خوش تیپ و مرتب باشند. کسانی که به استفاده از جواهرات رنگی نیز علاقه دارند، افرادی شاد و مثبت اندیشی هستند.


زیورآلات ست

,شخصیت شناسی،شخصیت شناسی از روی زیورآلات،زیورآلات،جواهرات

اگر شما جزو افرادی هستید که همیشه زیورآلات ست انتخاب می کنید، نشاندهنده این است که فردی منضبط هستید. ذهن شما چارچوبی دارد که همیشه سعی می کنید در قالب آن عمل کنید. شما تمییز، بادقت و مسئولیت پذیرید. اگر کسی در اطراف تان بخواهد به کاری نظم دهد، اول از همه به سراغ شما می آید. تمام وسایل خانه شما در جای درست خود قرار گرفته است. در انتخاب زیورآلات نیز بسیار متنوع عمل می کنید اما همیشه سعی دارید که قانون ست بودن را رعایت کنید. حتی اگر زیورآلات تان با هم ست نباشد، سعی می کنید که آنها را با لباس تان ست کنید. معمولا دیگران از شما برای استایل شان نظر می خواهند.

.

منبع : bartarinha.ir

منبع : بخش خانواده سبز آکاایران
برچسب :