راهنمای انتخاب بهترین رنگ لباس مناسب رژلب قرمز
استفاده از رژ لب، از بخش‌ های اصلی آرایش کردن است. اما یکی از رنگ‌ های بسیار پرطرفدار و جذاب برای رژ لب، رنگ قرمز است.استفاده از این رنگ رژ ، لباس مناسب خود را

شخصیت شناسی از روی رنگ رژ لب / رژ لب چه رنگی می زنید ؟ | جدول یاب

آکاایران: رژ لب پایه ثابت کیف آرایش هر خانمی است. شاید به نظر نرسد، اما این جادوی کوچک می تواند چهره شما را در یک چشم بهم زدن زیر و رو کند. مطمئنا شما هم اولین آرایش عمر خود را با این لوازم آرایش شروع کرده اید و تا کنون انواع رنگ های آن را امتحان کرده اید. رژ لب قرمز مانند لباس سیاه در دنیای آرایش است. همه کاره و ضروری است و همیشه باید داشت.  از همه بهتر، هر کسی می تواند آن را استفاده کند تا عنصری متفاوت در ظاهر خود ایجاد نماید. فرقی نمی‌کند رژ قرمز را روز استفاده کنید یا شب، هر زمانی جلوه خودش را دارد.

با رژ لب قرمز چه لباس هایی بپوشیم؟. خدمات آرایشگاه زنانه بانوآرا | ارائه  کننده تمامی خدمات آرایشگاه های زنانه | معرفی خدمات آرایشگاه زنانه

هنگام اسنفاده از رژلب قرمز باید برخی نکات مانند رنگ لباس را در نظر بگیرید تا آرایش و لباس تان هماهنگ باشند. توجه داشته باشید که با هر لباسی که دلتان خواست نمیتوانید رژلب قرمز بزنید، این رژلب جذاب فقط با برخی لباس های خاص قابل استفاده است. در ادامه این مقاله از مجموعه مقالات آکا, به راهنمایی انتخاب بهترین رنگ لباس مناسب رژ لب قرمز خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

آرایش مناسب با لباس قرمز - بانوی شهر

انتخاب لباس برای رژلب قرمز

لباس سفید

لباس سفید هم گزینه خوبی برای استفاده از رژلب قرمز است زیرا سفید یک رنگ بی روح است و به یک رژلب جیغ مانند قرمز نیاز دارد تا استایلی جذاب به شما ببخشد.

 

لباس مشکی

بهترین لباسی که میتوانید با رژلب قرمز هماهنگ کنید لباس مشکی است، همانطور که میدانید ترکیب قرمز و مشکی فوق العاده است و شما اگر لباس مشکی بپوشید و رژلب قرمز بزنید در مجلس تک خواهید شد.

لباس مشکی

 

لباس طوسی

اگر لباس مجلسی تان طوسی رنگ است و نمیدانید چه رنگ رژلبی بزنید پیشنهاد ما رژلب قرمز است، در تصویر زیر مایلی سایرس را با لباس طوسی و رژلب قرمز مشاهده میکنید که چقدر زیبا شده است.

لباس طوسی

لباس قرمز

لباس قرمز با رژلب قرمز معرکه میشود شاید فکر کنید که رژلب با لباس همرنگ باشد خوب نیست ولی تصویر زیر نشان میدهد که رژلب قرمز با لباس قرمز چه ترکیب بی نظیری است.

لباس قرمز

با لباس قرمز چه رژلبی بزنیم؟

 

منبع : بخش خانواده سبز آکاایران
برچسب :