لباس های سبز را با چه رنگ کفش هایی میتوان ست کرد؟
خیلی از خانم ها علاقه زیادی به پوشیدن لباس هایی با رنگ سبز نعنایی دارند، این رنگ مابین رنگ های سبز نیمه پاستیل و روشن قرار دارد.سبز نعنایی یک انتخاب عالی برای ه

لباس نعناع با مشکی. رنگ نعنا در کمد شما.

خیلی از خانم ها علاقه زیادی به پوشیدن لباس هایی با رنگ سبز نعنایی دارند، این رنگ مابین رنگ های سبز نیمه پاستیل و روشن قرار دارد.سبز نعنایی یک انتخاب عالی برای هر نوع رویداد، از یک روز عادی در دفتر تا یک مناسبت رسمی تر مثل عروسی در روز است. اما زمانی با چالش پوشیدن این رنگ مواجه میشوند که نمیتوانند رنگ کفشی که با سبز ست میشود را انتخاب کنند.

ما در این مقاله از مجموعه مقالات دنیای مد آکا, به معرفی بهترین رنگ کفش هایی میپدازیم که به زیبایی با این رنگ خاص لباس ست میشود. برای شناخت این ترکیب رنگها در ادامه مطلب با آکا همراه باشید.


 

آیا می توانید کفش طلایی با لباس سبز نعنا بپوشید؟

برای مناسبت های رسمی تر و پوشیدن لباس برای مهمانی های عصر، یک کفش سبز نعنایی را با کفش های طلایی بپوشید. شما نمی توانید با آن انتخاب اشتباه کنید، و به نظر می رسد برای یک مهمانی یا عروسی روزانه ایده آل باشد. برای تکمیل لباس می توانید از جواهرات استفاده کنید، سعی کنید از جواهرات طلایی استفاده کنید.

آیا می توانید با لباس سبز نعناع کفش مرجانی بپوشید؟

بدون شک، جسورانه ترین گزینه استفاده از کفش هایی با رنگ مرجانی است. همانطور که در راهنمای خود گفتیم که چه چیزی را با سبز نعنا بپوشید، ترکیب این رنگ خنک با مرجان، که گرم است، باعث می شود شما منحصر به فرد به نظر برسید، اما درهم و برهم نیست. آن را امتحان کنید!

رنگ کفش با لباس های سبز نعنایی,بهترین رنگ کفش با لباس های سبز نعنایی

آیا می توانید با لباس سبز نعناع کفش کرم یا رنگ خنثی بپوشید؟

البته شما می توانید با لباس سبز نعناع کفش هایی با رنگ خنثی مانند کرم بپوشید، در حقیقت، کفش با رنگ های خنثی برای همه رنگ ها و سایه ها ست کاملی است. کفش های کرم توجه کانونی را به خود جلب نمی کنند و اجازه می دهند که سبز نعناع بدرخشد.

بهترین رنگ کفش با لباس های سبز نعنایی,رنگ کفش با لباس های سبز نعنایی

آیا می توانید کفش قهوه ای را با لباس سبز نعنا بپوشید؟

ترکیب خوب دیگر برای لباس های سبز نعناع، کفش های قهوه ای است. شما می توانید طیف گسترده ای از تن و مواد را انتخاب کنید. کفش های چرمی مردانه مانند بروگس یا آکسفورد زیبا به نظر می رسند و لباسی زیبا به لباس شما می بخشند. در مورد کفش های یکسره چوب پنبه یا چوب پنبه چوبی، گزینه هایی عالی برای ظاهری شیک تر هستند.

رنگ های مناسب کفش با لباس های سبز نعناع,شیک ترین ست های کفش با لباس سبز نعناع

آیا می توانید با لباس سبز نعناع کفش مشکی بپوشید؟

راه حل کلاسیک برای مطابقت با هر نوع لباس و استایل، پوشیدن کفش های مشکی است. هر دو گزینه قاتل زیبا یا چکمه های رزمی، هر دو گزینه با لباس سبز نعناع به زیبایی پیش می روند که تعادل نرم تری را فراهم می کند. پیشنهاد می کنیم هر لوازم جانبی دیگری که با کفش خود می پوشید مطابقت داشته باشد، مشمول انتخاب رنگ مشکی، طلایی یا نقره ای بیشتری باشید.

 

ست های رنگی با لباس نعنایی, رنگ کفش با لباس های سبز نعنایی

منبع : بخش خانواده سبز آکاایران
برچسب :