بهترین ترکیب رنگ مد روز برای ست کردن رنگ لباسها
بهترین ترکیب رنگها در لباس,بهترین ترکیب لباس مردانه,بهترین ترکیب رنگها برای لباس,بهترین ترکیب رنگ لباس و شلوار,بهترین ترکیب رنگ لباس مردانه,بهترین ترکیب رنگ لبا

آکاآپ: ارغوانی، زرد، و سبز! این رنگ‌ها می‌توانند در یک نگاه شگفتی ایجاد کنند و یا نه؟ شما می‌توانید رنگ‌هایی را پیدا کنید که به بهترین نحو با یکدیگر سازگارند و باعث می‌شوند ظاهر شما فوق العاده بنظر برسد، نه غیر هماهنگ و مانند یک شخص بد سلیقه!

ست کردن رنگ لباس : 10 ترکیب محبوب و پرکاربرد - مجله مد و لباس بانی مد

امروزه، چرخه‌های رنگ، شامل رنگ‌های میانی (مثل زرد، نارنجی، و آبی مایل به سبز) و همچنین چرخه‌های رنگ‌های گرم و رنگ‌های سرد (نارنجی تیره‌ی گرم، قرمز مایل به آبی سرد)، همین کمک را برای زمانی که لباس‌های مختلف را باهم می‌پوشید ارائه می‌دهند.

قوانین ست کردن رنگ لباس - مجله پیتای

از یک رنگ و یا ترکیبی از رنگ‌های مخالف و یا رنگ‌های هم مرز استفاده کنید تا به کمک ترکیب رنگ‌هایی که از طریق علمی‌کنار هم قرار گرفته‌اند، بهترین انتخاب را بدست بیاورید.در این مقاله از مجموعه مقالات آکا, بهترین ترکیب رنگ مد روز برای ست کردن رنگ لباس ها را معرفی میکنیم . برای مطالعه این تکنیک ها در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

زرد + آبی

ترکیب رنگ های اشباع زرد و آبی روشن جسورانه به نظر می رسد اما اگر سعی کنید سایه های پاستلی را با هم ترکیب کنید، بهتر به نظر می رسد. سایه های تیره، سایه های آبی و عمیق زرد نیز به نظر خوب می رسند.

زرد + سبز

زرد و سبز رنگ های مرتبط با یکدیگر هستند که در چرخ رنگ نزدیک به یکدیگر قرار دارند. به همین دلیل آنها بدون در نظر گرفتن میزان استفاده آنها در یک لباس، خیلی خوب یکدیگر را تکمیل می کنند.

ترکیب رنگ های مناسب برای ست کردن,ست کردن های مناسب

آبی + قرمز

اگر از نظر سطح اشباع یکسان باشند، می توان هر رنگ را با هم ترکیب کرد. به عنوان مثال، قرمز روشن و آبی روشن کاملاً مناسب به نظر می رسند.

راهنمای انتخاب لباس رنگی, ایده هایی برای رنگ های ترکیبی

آبی + سبز

رنگ های یک دما با یکدیگر خوب پیش می روند. به عنوان مثال سایه های گرم، سایه های آبی و سبز یا خنک تر از همان رنگ ها در کنار هم خوب به نظر می رسند.

ترکیب رنگ های زیبا,شیک ترین ترکیب های رنگی
 

آبی یا آبی تیره + بنفش

تا زمانی که از رنگ هایی با درجه حرارت و اشباع مشابه استفاده کنید، آبی و بنفش به خوبی با یکدیگر مطابقت دارند. تصویر زیر نشان می دهد که چگونه رنگ بر درک یک ظاهر تأثیر می گذارد. سایه های گرمتر و سبک تر باعث می شود که کل تصویر سبک تر به نظر برسد، در حالی که رنگ های خنک تر و مات باعث می شوند ظاهر بسیار محدودتر و رسمی تر به نظر برسد.

راهنمای ست کردن لباس, اصولی برای ست کردن لباس

پاستیل آبی یا بنفش + صورتی کم رنگ

با ترکیبی از صورتی کم رنگ، بنفش و آبی می توانید به چهره های مطبوع و زنانه برسید.

ست کردن های مناسب,راهنمای ست کردن لباس

سبز + قرمز

سبز و قرمز در هنگام قرار گرفتن بسیار درخشان به نظر می رسند و به نظر می رسد یکی از متضادترین ترکیبات اطراف است.

ست رنگ های لباس, راهنمای انتخاب لباس رنگی

سبز + بنفش

در لباس هایی که در تصویر سمت چپ قرار داده شده است، رنگ ها بیشتر مات و تیره می شوند. در تصویر دوم، رنگ ها روشن تر و جذاب تر هستند. به لطف داشتن رنگ های اشباع مشابه، هر دو مجموعه بسیار زیبا به نظر می رسند.

ایده هایی برای رنگ های ترکیبی,ترکیب رنگ های زیبا

نارنجی + آبی

ترکیب آبی و نارنجی می تواند بسیار جسورانه و زیبا به نظر برسد، فقط به اشباع رنگ بستگی دارد. رنگ های روشن در نگاه اول آن را جسورانه و کمی انعطاف پذیر نشان می دهند، در حالی که رنگ های روشن و ملیح تر در عکس دوم کمی حساسیت به ظاهر می بخشد.

ترکیب رنگ های زیبا,ست کردن های مناسب

صورتی + سبز

درست مانند قرمز، رنگ صورتی با سبز روشن به خوبی پیش می رود. مهم نیست که چه مقدار از این رنگ ها در ظاهر شما استفاده می شود، این ترکیب همیشه سرزنده و تازه به نظر می رسد.

شیک ترین ترکیب های رنگی,ترکیب رنگ های مناسب برای ست کردن

هر رنگ + سایه های مختلف آن

هر رنگی به خوبی با خود و سایه های مختلف آن ترکیب می شود. برای ایجاد ترکیب تک رنگ هنگام ایجاد یک ظاهر، کافی است یک رنگ را به عنوان پایه انتخاب کرده و با استفاده از سایه های تیره تر یا روشن تر آن، چیزهایی را در اشباع آن انتخاب کنید. اگر از پارچه هایی از بافت های مختلف مانند چرم، خز، توری و غیره نیز استفاده کنید، ظاهر جالب تر خواهد بود.

راهنمای انتخاب لباس رنگی, ایده هایی برای رنگ های ترکیبی

هر رنگ + چاپ با سایه های رنگ آن

ظاهری که از پارچه های یک رنگ ساخته شده است با کمک یک چاپ می تواند جالب تر شود. جزئیات راه راه یا شطرنجی را به صورت تک رنگ خود اضافه کنید یا لوازم جانبی با حیوانات یا چاپ "غازهای غاز" را روی آنها بچسبانید. به این ترتیب، خسته کننده ترین ظاهر به شکلی کاملاً جدید می درخشد.

ترکیب رنگ های زیبا,شیک ترین ترکیب های رنگی

منبع : بخش خانواده سبز آکاایران
برچسب :

آکاالکتریک تولید کننده انواع سطل زباله و سبزی خرد کن