سعی کنید این اشتباهات را شما در لباس پوشیدن انجام ندهید
اشتباهات مردان و زنان در لباس پوشیدن,اشتباه در انتخاب لباس مناسب,لباس مناسب بپوشید,این اشتباهات را در لباس پوشیدن انجام ندهید,طرز صحیح پوشش مردان,پوشش استاندارد

آکاآپ: دقت کرده‌اید که بعضی از خطاهای پوشش و استایل کاملا مشخص هستند و تقریبا افرادی که از دنیای مد و پوشاک و خوش تیپ بودن هم بی‌خبر هستند به‌راحتی به آن واکنش منفی نشان می‌دهند؟ مثلا پوشیدن جوراب با صندل از آن خطاهایی است که تقریبا همه می‌دانند نباید در استایل و پوشش خود مرتکب آن شوند. اما برخی نکات دربارۀ لباس رسمی و نیمه‌رسمی برای همه به‌ویژه افراد نه‌چندان حرفه‌ای کاملا مشخص نیست. از همین روی، رعایت نکردن آن قوانین باعث می‌شود که به پرتگاه بدتیپی نزدیک شوید. به همین خاطر، در این مقاله از مجموعه مقالات آکا,از 10 اشتباه مهم در استایل و طرز لباس پوشیدن آقایان حرف زده‌ایم که می‌توانند تیپ آقایان را نابود کنند. با ما همراه باشید.

10 اشتباه که هنوز مردان انجام می دهند

برای یک مرد، جزئیات چیزهایی است که می تواند یک لباس کامل را خراب کند یا آن را خراب کند - انتخاب کراوات اشتباه برای نوع بدن شما می تواند تمام ظاهر را خراب کند! برای به نظر رسیدن شیک و جذاب، باید به کوچکترین اشتباهاتی که مردان تا به امروز مرتکب می شوند، توجه کنید.

در اینجا قرار است تا چشمانتان را به جزئیاتی که ممکن است هنگام استایل لباس خود در صبح استایل بکشید باز کنید. در اینجا 10 اشتباه وجود دارد که می توانید به راحتی از آن جلوگیری کنید تا هر روز تیز به نظر برسید.

 

1. کت شما خیلی بلند یا خیلی کوتاه است.

یک کت و شلوار قطعاً یک قسمت اصلی در مد آقایان است و اغلب شامل جلیقه ای می شود. این لباس می تواند تمام ظاهر شما را بسازد یا خراب کند، بنابراین حتما آن را عاقلانه انتخاب کنید. این مسئله در مورد کت هایی که مردان تمایل به پوشیدن با لباس خود دارند مهم است، که طول کت جلیقه شما را بپوشاند.

 

اشتباهات آقایان در لباس پوشیدن,راهنمای لباس پوشیدن آقایان

2. تقریباً تمام تی شرت های شما مارک دار هستند.

بله، پوشیدن تی شرت های مارک دار می تواند بسیار جذاب باشد، اما به راحتی می توانید از بالای آنها کنار بروید. برخی از مردان فکر می کنند برندسازی تنها راه برای نشان دادن کیفیت وسایل پوشاک خود است، اما همیشه اینگونه نیست. شما ممکن است بخواهید تی شرت هایی بپوشید که باعث راحتی شما شود، چه مارک تجاری باشد یا نه - ما مطمئن هستیم که کسی متوجه آن نخواهد شد! آن را بسیار جذاب تر برای دیدن یک مرد در یک تک رنگ تی شرت، اما اگر شما در پوشیدن تی شرت مارک اصرار دارید، سعی کنید از تی شرت هایی با آرم یا مارک های کوچک استفاده کنید.

اشتباهاتی برای لباس پوشیدن مردان, مهارت های لباس پوشیدن آقایان

 

3. شما شلوار نامناسبی را خریداری می کنید، فکر می کنید در آینده مناسب خواهند بود

برای خرید شلوار جین شلوار سایز بدنتان را بخرید. بعضی افراد فکر می کنند اگر شلوار جین بزرگ بخرند در آینده سایزشان می شود. این کاملا اشتباه است زیرا زمانی که سایزشان می شود شلوار فرسوده می شود. بعضی افراد فکر می کنند پوشیدن شلوار جین بزرگ باعث لاغر نشان دادن پاها می شود اما این اشتباه است.

 

10 اشتباه لباس پوشیدن آقایان,آشنایی با اشتباهات لباس پوشیدن آقایان

4. لباس زیر خود را نشان می دهد

پوشیدن لباس زیر تا زمانی که نشان داده نشود اشکال ندارد. همه ما می دانیم برای محافظت از پیراهن خود در برابر عرق و لکه ها مهم است، اما لباس زیر، لباس زیر محسوب می شود، بنابراین طبق قوانین لباس پوشیدن، نباید قابل مشاهده باشد. علاوه بر آن، لباس زیر شما تناسب اندام شما را خراب می کند. اما اگر واقعاً مایل به پوشیدن لباس زیر هستید، از لباس زیر یقه هفت و یا یقه باز استفاده کنید.

 

اشتباهاتی در لباس پوشیدن آقایان, نکته هایی برای لباس پوشیدن آقایان

5. استفاده ی اشتباه از لوازم جانبی

همه ما تمایل داریم که هر از گاهی از لوازم جانبی استفاده کنیم، اما همانطور که  می دانید، قبل از ترک خانه، به آینه نگاه کنید و بهترین لوازم جانبی که با لباس شما مطابقت دارد را انتخاب کنید، به خصوص به این دلیل که خانم ها مردانی را دوست دارند که مرتب هستند.

راهنمای لباس پوشیدن آقایان,نکاتی برای لباس پوشیدن آقایان

6. شما صندل ها را با جوراب می پوشید

بیشتر ما تصور می کردیم که این روند تا الان از بین رفته است، اما ظاهراً مردان هنوز این کار را انجام می دهند! پوشیدن صندل در نظر گرفته می شود که متعلق به ساحل یا تابستان است. دیدن مردهایی که همه وقت آنها را می پوشند بسیار ناخوشایند است، به خصوص اگر این کار را با جوراب انجام بدهند. صندل ها باید روی پاهای برهنه پوشیده شوند تا احساس راحتی کنید. اگر دوست ندارید پاهای خود را نشان دهید، به سرمایه گذاری روی کفش های بسته فکر کنید.

تکنیک های لباس پوشیدن آقایان, اشتباهاتی برای لباس پوشیدن مردان

7. همه رنگ ها را به طور یکجا می پوشید

شما ممکن است یک فرد رنگارنگ باشید و در داخل و خارج خانه لباس های رنگی بپوشید، این خوب است، فقط مطمئن شوید که رنگ ها زیاد و شلوغ نباشند. شلوار زرد، پیراهن صورتی، پیراهن قرمز و کفش ورزشی سبز چیزهای زیادی هستند که باید به یکباره مورد استفاده قرار گیرند! به طور کلی، اگر می خواهید زننده به نظر برسید، پوشیدن رنگ های روشن ایده خوبی نیست و ترکیب همه آنها با هم قطعاً روشی مناسب نیست. لباس پوشیدن با رنگ های اصلی باعث می شود که شما زیبایی بیشتری به دست بیاورید. و اگر می خواهید یک رنگ انتخاب کنید، یک قطعه اصلی کوچک مانند لوازم جانبی یا برخی جوراب های متفاوت را انتخاب کنید.

مهارت های لباس پوشیدن آقایان,10 اشتباه لباس پوشیدن آقایان

8. لباس را با کفش ورزشی ترکیب کنید

می توانید در پوشیدن لباس راحتی آزاد باشید، اما اشتباه پوشیدن کفش ورزشی با کت و شلوار را انجام ندهید.کفش ورزشی برای دویدن و ورزش کردن ساخته شذه است، نه برای شرکت در جلسات شرکت. پس با پوشیدن کفش اسپرت با کت و شلوار جذابیت تان را خراب نکنید.

10 اشتباه لباس پوشیدن آقایان,راهنمای لباس پوشیدن آقایان

9. شما تی شرت های خود را دوست دارید داخل شلوار بگذارید

تیشرت خود را درون شلوار قرار ندهید زیرا باعث می شود شما مانند یک مرد میانسال به نظر برسید. تی شرت خود را رها نکنید. اگر شما پیراهن پوشیدید، پیراهن بدون تی شرت، دکمه های آن را ببندید، اگر تی شرت زیر پیراهن پوشیدید دکمه های آن را باز بگذارید، زیرا مرتب تر به نظر می رسید.

آقایان آشنایی با اشتباهات لباس پوشیدن آقایان,اشتباهات آقایان در لباس پوشیدن

10. کراوات شما با نوع بدنه شما سازگار نیست

حتی بدون آنکه بدانید، بسیاری از مردان کراواتی اشتباه برای خودشان انتخاب می کنند. شما باید کراوات خود را مطابق با نوع بدنتان انتخاب کنید، ابتدا به طول کراوات خود توجه کنید، نباید سگک کمربند خود را بپوشاند. دومین اشتباه رایج پوشیدن کراواتی است که برای بدن شما پهن است. به طور کلی، یک کراوات برای یک مرد متوسط ​​باید از 3 اینچ تا 3.75 اینچ (7.5 سانتی متر تا 9.5 سانتی متر) باشد، بنابراین اگر پهنای بدن شما از حد متوسط ​​باریک تر است، این چیزی است که باید به دنبال آن باشید.

نکاتی برای لباس پوشیدن آقایان, اشتباهاتی در لباس پوشیدن آقایان

منبع : بیتوته

منبع : بخش خانواده سبز آکاایران
برچسب :