آکاایران: شاید شما هم از گروه افراد بلندقد هستید که فقط کمی پاشنه ی کفش، آنها را یک سر و گردن از اطرافیان شان بالاتر می برد؛ افرادی که مدام برای مهمانی ها به دنبال یک کفش شیک بدون پاشنه هستند. قبول داریم که گزینه های شما برای انتخاب کفش مهمانی کم است اما با چشم پوشی از برخی ویژگی‌های کفش‌های پاشنه بلند، مانند لاغرتر نشان دادن پاها، می توانید از میان کفش های تخت و پاشنه کوتاه نیز موارد خوبی را بیابید. 

 مهمترین نکته خرید کردن کفش برای افراد قد بلند را بدانید

كفش‌هاي فلت يا تخت درصورتي كه استاندارد باشند و روي پا و كمر فشار ايجاد نكنند، بهترين گزينه ممكن براي هر خانم قدبلندي به حساب مي‌آيد. تابستان هم كه فصل اين كفش‌هاست. پس با خيال راحت خريد كنيد!

کفش مناسب برای افراد قد بلند

 در ادامه ...

در این مقاله سعی می کنیم چند کفش تخت که درعین حال ظاهری شیک برای مهمانی های رفتن افراد قد بلند مناسب است را  معرفی کنیم.با آکاایران همراه باشید.
 

کفش چرم ارغوانی

اگر پاهای حساسی دارید و یا کفش های کاملاً تخت و پاشنه بلند کمردرد شما را بیشتر می کند، این مورد را به شما پیشنهاد می کنیم. کفی آن طبی است و زیره ی آن با یک ماده ی ارتجاعی مانع از فشار بر پاشنه و پنجه در هنگام راه رفتن می شود. رویه‌ی داخلی کفش آنتی باکتریال است و لایه‌ی داخلی آن نیز به صورت گیاهی رنگ شده است.

ظاهر این کفش کمی رسمی است، به همین دلیل پیشنهاد می کنیم آن را با کت و دامن و کت و شلوار و به طور کلی با لباس های مهمانی رسمی تر بپوشید.

کفش برای افراد قد بلند

این کفش را با کت و دامن و کت و شلوار و با لباس های مهمانی رسمی تر بپوشید

ساتن تخت

زیره‌ی این کفش از یک لاستیک با کیفیت است بنابراین ناراحت دردهای کف پا، به دلیل کاملاً تخت بودن کف آن نباشید. مانند مورد عروسکی صورتی که در بالا به شما پیشنهاد کردیم، این کفش نیز طرح شلوغی در بخش جلویی دارد، اما چون طرح آن افقی روی رویه قرار گرفته است می توانید در پوشیدن آن با لباس ها و دامن های بلند، راحت باشید.

مدل کفش مجلسی برای افراد قد بلند

می توانید در پوشیدن این کفش با لباس ها و دامن های بلند، راحت باشید

ورنی فیروزه‌ ای

یک انتخاب خوش رنگ با ظاهری شکیل که برای انواع شلوارها مناسب است. این کفش چرم دست دوز، پاشنه‌ی یک سانتیمتری دارد و مانند کفش پیشنهادی برای لباس های رسمی تر استفاده می شود.

کفش مجلسی برای افراد قد بلند

کفش ورنی فیروزه ای یک انتخاب با ظاهری شکیل که برای انواع شلوارها مناسب است

کفش عروسکی چرم

کفش ساده و شیکی است که به خاطر رنگ تقریبا خنثی با بیشتر لباس ها قابل سِت کردن است. رویه، لایه‌ی داخلی و کف آن همگی از چرم مصنوعی است و بالشتک های داخل آن، امکان خوبی را برای راه رفتن با آن به وجود آورده است.

کفش مجلسی مناسب افراد قد بلند

این کفش به خاطر رنگ تقریبا خنثی با بیشتر لباس ها قابل سِت کردن است

ورنی قرمز

این کفش قرمز جذاب مناسب شلوارها، دامن ها و پیراهن های کوتاه شما در مهمانی هاست. تفاوتی ندارد که آن را با لباسی به همین رنگ به تن می کنید یا دامنی طرح دار و یا شلواری با رنگ خنثی؛ در هر حال رویه‌ی براق آن و نیز طرح چشمگیرش، بیش از سایر اجزای پوشاک شما توجه اطرافیان را به سمت خود جلب می کند.

با وجود پاشنه ی یک سانتی، قد شما را چندان تغییر نخواهد داد.

کفش افراد قد بلند

کفش طلایی تخت

رویه‌ی این کفش از چرم است و چون طرحی ساده و رنگی خنثی دارد، می توانید آن را با تمام رنگ ها و طرح ها، ست کنید. البته پیشنهاد ما این است که ترجیحاً برای همراهی با آن به سراغ لباس هایی با پارچه های کاملاً مات نروید.

کفش مناسب افراد قد بلند

می توانید این کفش را با تمام رنگ ها و طرح ها، ست کنید

عروسکی صورتی

کفشی دست دوز با رویه ای پارچه ای که انتخاب مناسبی برای مهمانی های فصل بهار و تابستان به شمار می آید. به خاطر طرح بلند و چند پَر روی کفش، پیشنهاد ما این است که آن را با دامن ها و پیراهن های بلند و یا شلوارهایی که روی کفش شما را می گیرند، نپوشید. این پیشنهاد ۱٫۳۷ سانتیمتر پاشنه دارد و شما را بابت بلند شدن بیش از اندازه‌ی قد نگران نخواهد کرد.

کفش مناسب برای افراد لاغر و قد بلند