لباس عروس دنباله دار بپوشم ؟
اگر شما نیز از آن دسته عروس خانم ها هستید که می خواهید مدل لباس عروسی خود را از مدل های دنباله دار انتخاب کنید کمی دست نگه دارید ابتدا با این مطلب همراه ما

آکاایران: اگر شما نیز از آن دسته عروس خانم ها هستید که می خواهید مدل لباس عروسی خود را از مدل های دنباله دار انتخاب کنید کمی دست نگه دارید ابتدا با این مطلب همراه ما باشید تا در نهایت تصمیم خود را بگیرید چرا که شاید لباس عروس با دنباله بلند جلوه ای بیشتر داشته باشد اما باید توجه داشته باشید که برای هر اندامی و یا محیطی مناسب نیست .

آکاایران: لباس عروس دنباله دار بپوشم ؟

در ابتدا باید گفت لباس عروس دنباله دار فقط برای خانم های قدبلند مناسب است و اگر عروس خانم قد کوتاهی دارد از پوشیدن مدل دنباله دار لباس عروس صرف نظر کند زیرا مانند آن می شود که در لباس گم شده است . پس مهمترین نکته در انتخاب مدل لباس عروس دنباله دار قد عروس خانم است و بلندی قد رابطه مستقیمی با اندازه دنباله لباس عروس دارد . البته می توانید با پوشیدن کفش های پاشنه بلند قدبلند و کشیده بنظر برسید تا لباس عروس دنباله دار در بدن شما بدرخشد ولی باید توجه داشت که پوشیدن کفشی با پاشنه خیلی بلند آن هم تمام مراسم عروسی چه آسیبی به پاهای شما می زند و این حس درد و خستگی در پاها باعث می شود لذت کمتری از شب رویایی زندگیتان داشته باشید.

,لباس عروس,لباس مجلسی,لباس های دنباله دار

نکته دیگر ان که عروس خانم ها باید توجه داشته باشند لباس هایی با دنباله های خیلی بلند سنگین است و راه رفتن و رقصیدن را برایشان سخت می کند و حتی ممکن است باعث لیز خوردن و افتادن شما در حین چرخیدن شود . بهتر است دنباله لباس عروس را خیلی بلند انتخاب نکنید دنباله کوتاه چیزی در حدود ۶۰ تا ۸۰ سانتی متر بهترین گزینه است .

اگر هنوز هم تمایل به پوشیدن لباس عروس دنباله دار دارید اما با آن به زیبایی کامل نمی رسید می توانید از تور بلند که بر زمین کشیده می شود استفاد کنید که همان حس لباس عروس دنباله دار را به شما میدهد .

منبع :

منبع : بخش خانواده سبز آکاایران
برچسب :