راهنمای انتخای مدل کفش زنانه و مردانه بهاره
راهنمای انتخای مدل کفش زنانه,مدل کفش زنانه,مدل کفش مردانه,کفش خانواده,کفش بچگانه,انتخاب مدل کفش,کفش مناسب بهار,کفش بهاره,ست کردن لباس و کفش

آکاایران: راهنمای انتخای مدل کفش زنانه و مردانه بهاره

آکاایران: راهنمای انتخای مدل کفش زنانه و مردانه بهاره

یکی از اساسی ترین پوشاک ضروری هر فرد کفش است؛ کفش ها در زندگی روزمره نقش به سزایی دارند و بارها هم شنیده ایم که هر کفشی می تواند شخصیت انسان ها را هم نشان دهد و بر استایل افراد تاثیر فراوانی بگذارد. در فصل بهار و تابستان که هوا رو به گرما است، بهتر است دیگر بوت و نیم بوت را از کمدهای تان خارج کنید و به سراغ کفش های بهاری بروید که بسیار از تنوع رنگ و طراحی بیش تری برخوردار هستند. راهنمای «آکا ایران» برای انتخاب بهترین کفش های بهاری را بخوانید.

چه جنس کفشی بخریم؟

,راهنمای انتخای مدل کفش زنانه,مدل کفش زنانه,مدل کفش مردانه

شروع فصل گرما، زمان خوبی برای پوشیدن کفش های سنگین نیست. برای تحمل گرما و تناسب کفش با لباس های تقریباً خنک بهاری، معمولاً کفش هایی با کفی سبک یا نازک، رویه باز و پارچه های خنک انتخاب می شوند. افزون بر اینکه این کفش ها در زمان استفاده به کنترل درجه حرارت بدن کمک می کنند، دیدن آنها نیز احساس خنکی و سبکی در شما به وجود می آورد.
عموماً کفش هایی که از چرم نازک ساخته شده اند، پارچه های کتانی و یا مواد مصنوعی متخلخل، انتخاب های خوبی برای ساخت کفش های بهاره و تابستانه هستند. وحتی کفش های پارچه ای  تخت یا کالج  وبندی می تواند انتخاب خوبی برای بهار باشد ومناسب مردان وزنان وکودکان هم است که بسار نرم و راحت هستند.برای بیرون گردش و سرکار هم مناسب هستند. کفش های چرم  یا هر  کفشی که جنس نرمی داشته باشد ممکن است جا باز کند پس بهتر است در یک زمان خاص به خرید کفش برویم مدآنلاین شما را در بخشی از این مطلب شما را راهنمایی می کند .

کِی بخریم؟

,راهنمای انتخای مدل کفش زنانه,مدل کفش زنانه,مدل کفش مردانه

عصرها بهتر است به خرید کفش برویم زیرا صبح که از تازه از خواب بیدار می شویم پا که هنوز حرکتی نکرده، ظریف تر از شب ها است، بنابراین بهتر است عصرها به خرید برویم که در اثر راه رفتن پا بزرگ تر می شود و در طول روز فشار و استرس و دما روی پای شما ایجاد شده است. طبیعی است که این پا، برای انتخاب آگاهانه کفش پای مناسب تری است!
بهترین کفش برای پیاده روی کفشی است که هنگام پیاده روی کاملا به عنوان محافظ برای پا عمل کند و انعطاف پذیری داشته باشد و پا در آن خسته نشود. همچنین دقت کنید کفش های پیاده روی بسیار سبک باشند به طوری که احساس نکنید کفش پای تان است.

این را هم فراموش نکنید که با جوراب مناسب به خرید بروید. هنگام خرید کفش مخصوص پیاده روی ، بهتر است جورابی مناسب به پا داشته باشید که بسیار نازک یا بسیار ضخیم نباشد.

…اما یک راهنمای ویژه برای خانم های سخت پسند
اما گذشته از این که چه جنس کفشی بخریم و چه زمانی هم برای خرید کفش اقدام کنیم، باید بدانیم که شاید خانم ها با همین دو راهنمای ساده در «مدآنلاین» هنوز دلشان راضی نشده باشد که شال و کلاه کنند و خودشان را به بوتیک های کفش فروشی برسانند. ما فکر می کنیم بالاخره خانم ها کمی سخت گیرتر و مشکل پسندتر باشند؛ بنابراین می خواهیم جز آن دو راهنمای کلی و ساده، پیشنهادهایی مخصوص خانم ها هم ارائه بدهیم. می دانیم که خانم ها علاقه زیادی به انواع کفش دارند و دوست دارند در کمدشان هر نوع کفشی باشد برای هر فصل و هر مناسبتی. پس دراین  فصل کمدشان بیشتر می تواند ویترینی باشد از تنوع؛ از کفش های صندل و پاشنه بلند گرفته تا اسپرت، کتانی وکالج.

,راهنمای انتخای مدل کفش زنانه,مدل کفش زنانه,مدل کفش مردانه

کفش تخت یاکالج: این کفش را با خیال راحت می توانید همه جا بپوشید، از رفتن به سر کار گرفته تا خرید و مهمانی. این کفش هم اسپرت است و در عین حال خانمانه. پس لازم نیست نگران باشید که حتما باید این کفش را با لباس های رسمی زنانه بپوشید، با شلوار جین، تاپ اسپرت، شومیز، مانتوی رسمی، مانتوی راحتی، سارافون و حتی پیراهن نیز می توانید این کفش را بپوشید.

,راهنمای انتخای مدل کفش زنانه,مدل کفش زنانه,مدل کفش مردانه

کفش کتانی: دیگر نیازی نیست که در ستایش ورزش کردن و باشگاه رفتن بگوییم. اما این نکته را گوشزد می کنیم که استفاده از کفش مناسب برای باشگاه بسیار مهم است و رعایت نکردن این موضوع باعث وارد شدن صدمات جدی و بعضا دائمی به ستون فقرات، پاها و بدن می شود. کفش مناسب برای باشگاه همان کتانی های به اصطلاح رانینگ است که لژ نرم و بلند دارند تا به ستون فقرات فشاری وارد نشود.

,راهنمای انتخای مدل کفش زنانه,مدل کفش زنانه,مدل کفش مردانه

کفش پاشنه بلند: این کفش را هم می توان خیلی جاها پوشید، مثلا با دوستان به شام رفتن، مصاحبه ی شغلی، جلسات کاری و غیره.. این کفش حالت بسیار باوقار و رسمی ای دارد که می توانید هرجایی قصد خوشتیپ شدن دارید، آن را بپوشید.

,راهنمای انتخای مدل کفش زنانه,مدل کفش زنانه,مدل کفش مردانه

صندل معمولی: اگر دوست دارید کفش باز بپوشید که پاشنه هم نداشته باشد، این صندل ها جایگزین خوبی برای وِج هستند. هنگام انتخاب این صندل ها مدلی را انتخاب کنید که بتوانید به راحتی و با هر لباسی بپوشید.

مدآنلاین

منبع :

منبع : بخش خانواده سبز آکاایران
برچسب :