معرفی چند مدل کفش زنانه برای پاییز امسال
حتما متوجه شدید که چند وقتی است به معرفی کفش های زنانه که مد روز برای پاییز امسال هستند پرداختیم. معرفی چند مدل کفش زنانه برای پاییز امسال

آکاایران: معرفی چند مدل کفش زنانه برای پاییز امسال

آکاایران: کیف و کفش

اگر از علاقه مندان و هوادارانی ما در چی بپوشم باشید، حتما متوجه شدید که چند وقتی است به معرفی کفش های زنانه که مد روز برای پاییز امسال هستند پرداختیم. این کفش ها که با الگو گرفتن از طرح کفش های مردانه از چرم و ورنی ساخته شده که مورد توجه طراحان مد زنانه قرار گرفته است. در این مقاله به معرفی چند مدل کفش زنانه برای پاییز امسال می پردازیم. 

1- کفش های لوفر

طراحان مد زنانه امسال پاییز را به تولید کفش های زنانه، با الهام گرفتن از کفش های مردانه آغاز کردند. در این میان کفش های لوفر مورد توجه ویژه ای قرار گرفته است. کفش های لوفر به دلیل نوع طراحی عموما ساده و مناسب محیط های کاری و استفاده روزمره هستند.

,کفش زنانه, مدل کفش زنانه

2- کفش های آکسفورد

در این فصل می توانید از این مدل کفش با رنگ‎های متنوع استفاده کنید. شاید نگرانی شما این باشد که با پوشیدن کفش های آکسفورد که فاقد پاشنه هستند قد کوتاه دیده شوید. برای حل این مشکل می توانید از رنگ های روشن تر مانند بژ و شتی استفاده کنید که به کمک این ترفند پاهایتان کشیده تر دیده خواهد شد.

,کفش زنانه, مدل کفش زنانه

3- کفش هایی با رنگ متالیک

پاییز امسال این کفش ها انتخابی مد روز خواهند بود. در نظر داشته باشید ترکیب رنگ های سیاه – متالیک و خاکستری – متالیک چشم نواز خواهد بود. به دلیل اینکه رنگ های متالیک بیش از رنگ های دیگر جلب توجه می کنند، تا حد امکان این نوع مدل کفش زنانه با لباس های ساده بپوشید.

,کفش زنانه, مدل کفش زنانه

.

منبع : chibepoosham.com

منبع : بخش خانواده سبز آکاایران
برچسب :