اصول انتخاب کیف دستی مناسب
انتخاب یک کیف دستی مناسب برای تیپتان شاید یک مساله ی سلیقه ای و شخصی به نظر برسد ولی به خیلی فاکتورها بستگی دارد.، اصول انتخاب کیف دستی مناسب

آکاایران: اصول انتخاب کیف دستی مناسب

آکاایران: کیف و کفش

انتخاب یک کیف دستی مناسب برای تیپتان شاید یک مساله ی سلیقه ای و شخصی به نظر برسد ولی به خیلی فاکتورها وابسته است. فاکتورهایی مثل سبک زندگیتان ، هیکلتان ، رنگ پوستتان و موارد دیگر از جمله مواردی هستند که در انتخاب یک کیف مناسب تاثیر دارند. در این مقاله همراه ما باشید تا اصول انتخاب یک کیف دستی مناسب را به شما بگوییم. 

۱- کیف دستی های بند دار

برای خانم هایی که خیلی اهل تنوع نیستند و می خواهند یک کیف مناسب را مداوم استفاده کنند مناسب است. همچنین این کیف مناسب همه ی موقعیت ها از جمله محل کار و مهمانی و بیرون رفتن است. طرح های بسیار زیادی میان آن ها وجود دارد و همچنین اکسسوری های زیادی را می توانید با آن ها ست کنید.

۲- کیف های فاقد بند

اگر می خواهید چند آیتم کوچک را در طول روز با خود حمل کنید ما این کیف را به شما پیشنهاد می کنیم. دیگر از شر درد شانه خلاص می شوید. مدل های ستاره دار آن از جدیدترین مدل های آن هستند و مناسب خانم های شیک پوش. ست کردن رنگ این کیف ها به سلیقه ی شما وابسته است.

۳- کیف های حجیم بلند بند دار

اگر برعکس حالت قبل خانمی هستید که همیشه عادت دارید وسایل زیادی با خود حمل کنید و نمی خواهید کسی آن ها را ببیند این کیف مناسب حال شماست. جادار ترین کیف ممکن تا به حال این کیف ها هستند که اتفاقا جدیدا در حال مد شدن هم هستند. اگر خیلی اهل مد و فشن نیستید مدل های طرح دار آن را انتخاب نکنید و به سراغ کلاسیک ها بروید.

۴- کیف های سبک نامه رسان

اگر کسی هستید که می خواهید حین راه رفتن دستانتان آزاد باشد و از طرفی امنیت کیف هم خیلی برایتان مهم است این مدل مناسب شماست. این کیف هم از مدل هایی است که در همه ی موقعیت ها برایتان کاربردی است.

۵– کوله

این مدل هم برای خانم هایی که می خواهند زیاد از دستشان استفاده نکنند مناسب است. برای حمل کردن وسایل زیاد و جاگیر هم بهترین کیف و گزینه همین کوله است. اگر در انتخاب مدل آن دقت کنید بهترین تیپ را برای خود ساخته اید.

۶- کیف دستی با بند کوتاه

بهترین کیف برای موقعی که می خواهید هر چه دارید درون کیف بریزید و حرکت کنید. از طرفی بهترین گزینه برای مسافرت های شما نیز هست و همه ی وسایل الکترونیکی و مجله ها و .. در آن به راحتی جای می گیرد.

.

منبع : chibepoosham.com

منبع : بخش خانواده سبز آکاایران
برچسب :