چطور مانند امینم لباس بپوشید
امینم خواننده رپ مطرح امریکایی علاوه بر شهرت جهانی در دنیای موسیقی استایل خاصی در لباس پوشیدن نیز دارد که با سبک موسیقی که ارایه می کند ارتباط مستقیمی دارد.

آکاایران: چطور مانند امینم لباس بپوشید

آکاایران: پوشاک آقایان

امینم خواننده رپ مطرح امریکایی علاوه بر شهرت جهانی در دنیای موسیقی استایل خاصی در لباس پوشیدن نیز دارد که با سبک موسیقی که ارایه می کند ارتباط مستقیمی دارد. مشهورترین رپر جهان با آثاری جنجالی ترجیح می دهد که در عین راحتی شیک و خوش استایل لباس بپوشد. 

استایل کلی

توجه داشته باشید که استایل وی کاملا متاثر از سبکی است که در آن فعالیت می کند. موسیقی رپ و سبک زندگی مرتبط با آن که از فرهنگ سیاهپوستی آمریکا برخاسته و وابسته به آن است. امینم نیز هر چند سفید پوست است اما این سبک و سیاق را در زندگی نیز مانند موسیقی دنبال می کند.

سویشرت

عنصر کلیدی استایل امینم را یک سوئیشرت زیپ دار ساده تشکیل می دهد به ویژه زمانی که کلاه آن را بر سر می گذارد به امینم همیشگی تبدیل می شود.  رنگ های پیشنهادی برای این لباس رنگ های خنثی تیره مثل توسی و مشکی هستند.

,امینم, لباس مردانه

تی شرت

ترکیب تی شرت و شلوار گشاد هم یکی از استایل های اساسی امینم است. تی شرت های او گشاد هستند و برای افراد لاغر می توانند انتخاب خوبی باشند.

ژاکت

کاپشن خلبانی چرم گشاد یکی از ژاکت هایی است که امینم به طور معمول و در موقعیت های رسمی روی تی شرت می پوشد. در مواقع دیگر کاپشن خلبانی کتان سبز با شلوار راحتی از دیگر انتخاب های او است.

,امینم, لباس مردانه

کلاه

کلاه کاسکت بیسبال و کلاه بافتنی کلاه هایی هستند امینم در موقعیت های مختلف مثل کنسرت و مراسم از آن ها استفاده می کند که ترکیب مناسبی با دیگر اجزای اساسی استایل وی به وجود می آورد.

,امینم, لباس مردانه

,امینم, لباس مردانه

اکسسوری 

اکسسوری های او شامل گردنبند آویز و ساعت مچی است که به جزئیات آن ها توجه کافی دارد.

.

منبع : chibepoosham.com

منبع : بخش خانواده سبز آکاایران
برچسب :