چگونه کیف دستی انتخاب کنم؟
کیف یکی از مهمترین لوازم جانبی استایل خانم ها محسوب می شود و مکملی جدی است. معیارهای شما برای انتخاب کیف دستی زنانه چیست؟ چگونه کیف دستی انتخاب کنم؟

آکاایران: چگونه کیف دستی انتخاب کنم؟

آکاایران: کیف و کفش

نخستین چیزی که متخصصین مد و افراد خوش سلیقه در ظاهر خانم ها به آن توجه می کنند، کیف است. لذا کیفی که جنس آن خوب و ظاهر شیکی داشته باشد، توجه دیگران را به خود جلب می کند. انتخاب یک کیف که با لباس ها و اندام شما هماهنگ باشد، کار سختی نیست. فرقی نمی کند که شما اندامی ریز و لاغر یا درشت و ورزشکاری دارید، فقط باید آن کیف به تعادل ظاهری شما کمک کند. در نظر بگیرید که چه چیزی می خواهید در کیف خود حمل کنید، وسایل بزرگ و سنگین یا کوچک و کم حجم؟ چه رنگ لباس هایی را چندین بار در هفته می پوشید؟ چه رنگ کیفی با لباس های شما هماهنگ است؟ کارشناسان چی بپوشم در ادامه این مقاله به شما آموزش می دهند که «چگونه کیف دستی انتخاب کنم؟»

,کیف دستی زنانه, کیف زنانه, انتخاب کیف دستی زنانه

نکات کلی در انتخاب کیف دستی:

  •  به طور کلی انتخاب سایز کیف دستی وابسته است به مقدار وسیله ای که می خواهید در کیف خود حمل کنید.
  •  اگر شما قد بلند هستید، سایز کیف چندان مهم نیست و می توانید هر نوع کیفی را که دوست دارید، انتخاب کنید.
  •  با توجه به اینکه کیف در کوچک ترین قسمت اندام قرار می گیرد، اگر ریزه اندام هستید، کیفی را انتخاب کنید که خیلی بزرگ نباشد زیرا هنگام راه رفتن از تمرکز به روی اندام شما مانع می شود.
  •  اگر شما لباس های چند رنگ یا لباسی با بافت های رنگی مختلف می پوشید، باید کیف تک رنگ، خنثی انتخاب کنید تا توجه دیگران به لباس شما جلب شود.
  • اگر قصد خرید کیفی را دارید که با همه لباس های شما (فاقد در نظر گرفتن رنگ آن ها) هماهنگ بوده و هر روز از آن استفاده کنید، رنگ های خنثی بهترین انتخاب می باشند.
  • برای کارهای مختلف مانند مسافرت، کار، تفریح و میهمانی از کیف های متنوع استفاده کنید. به طور کلی، به جای خرید یک کیف بسیار گران قیمت، چند کیف خوب و مناسب خریداری کرده و آن ها را به طور متناوب استفاده نمایید.
  •  هنگام خرید کیف، آن را پر کنید و کمی در مغازه بچرخید تا مطمئن بشوید که شانه های شما را اذیت نمی کند و راحت هستید.

.

منبع : chibepoosham.com

منبع : بخش خانواده سبز آکاایران
برچسب :