نکات مهم مد و فشن برای خانم های کوتاه قد
همه ما در زندگیمان مواردی وجود دارد که نمی توانیم آن ها را تغییر دهیم مانند قدمان! نکات مهم مد و فشن برای خانم های کوتاه قد

آکاایران: نکات مهم مد و فشن برای خانم های کوتاه قد

آکاایران: پوشاک بانوان

همه ما در زندگیمان مواردی وجود دارد که نمی توانیم آن ها را تغییر دهیم مانند قدمان! اما همیشه راه هایی وجود دارد که توهم بلند قد تر بودن را در دیگران ایجاد کنیم. در این مقاله تصمیم گرفتیم مواردی را با شما در میان بگذاریم که اگر به صورت درست و اصولی رعایت کنید قدتان بلندتر دیده می شود. با کارشناسان چی بپوشم همراه باشید.

۱- کمربند نازک پوشیدن

بهترین انتخاب شما بعنوان یک خانم کوتاه قد پوشیدن کمربند های نازک است.

۲- پوشیدن کفش رنگ پوست

به دنبال کفش های رنگ پوست با پنجه باریک بگردید. این کفش ها در کشیده نشان دادن شما نقش بسیار مهمی دارند.

۳- تک رنگ پوشیدن

در مقالات اخیر سایت هم این نکته را ذکر کرده ایم که پوشیدن سرتا پا به صورت یک رنگ خاص توهم بلندتر بودن را در چشم مخاطبان ایجاد می کند. پس این قضیه را حتما در ذهن داشته باشید.

۴- کفش پاشنه بلند پوشیدن

از راه های سنتی ولی پر بازده برای خانم های کوتاه قد پاشنه بلند است.

۵- تا کردن آستین لباس آستین بلند

پیراهن های سبک مردانه ی آسیتن بلند می تواند توهم کوتاه تر بودن را ایجاد کند، مخصوصا وقتی آستین از مچ شما پایین تر هم میاید. وقتی لباس آستین بلند می پوشید حتما آستین آنرا تا کنید.

۶– هیچ وقت یک کیف دستی با بند بلند استفاده نکنید

این کیف ها موجب تقسیم بندی نادرستی از بدن شما و نهایتا کوتاه تر نشان دادن شما می شوند. پس کیف های دستی کوچک انتخاب کنید.

۷- مدل موی گره خورده

بهترین مدل مو برای خانم های کوتاه قد مدل موی گره زده شده در بالای سر است. این مدل مو هم در بلندقد نشان دادن شما بسیار موثر است.

.

منبع : chibepoosham.com

منبع : بخش خانواده سبز آکاایران
برچسب :