انتخاب لباس عروس با توجه به فرم بدن
اگر خودتان را به جای هر عروس خانمی تصور کنید شما هم آرزو می کنید که بهترین لباس زندگیتان را به تن کنید. انتخاب لباس عروس با توجه به فرم بدن

آکاایران: انتخاب لباس عروس با توجه به فرم بدن

آکاایران: پوشاک بانوان

اگر خودتان را به جای هر عروس خانمی تصور کنید شما هم آرزو می کنید که بهترین لباس زندگیتان را به تن کنید و این روز را به یاد ماندنی کنید. ولی اکثر عروس خانم ها در این مورد دچار تردید هستند و شاید در نهایت نتوانند مورد مطلوبشان را پیدا کنند. در این مقاله ما راهنمایی های لازم را در اختیار شما می گذاریم و بقیه ی موارد به سلیقه تان مربوط می شود. با ما همراه باشید.

اگر کمر و شکم پهنی دارید

به دنبال لباس های دامن دار و درخشان باشید به طوری که از کمر تا نوک انگشتان پای شما به صورت کشیده باشند و آن را باریک تر نشان دهند. ساتن ها هم در این قسمت می توانند به داد شما برسند. از سینه بند سفت و کشی استفاده کنید تا به بالاتنه تان حجم دهید و پایین تنه را باریک تر نشان دهید.

اگر بلند و باریک هستید

به دنبال لباس هایی باشید که انحنا به بدنتان بدهند. مانند لباس هایی که در قسمت کمر کمی انحنا دارند و دامنشان به سمت پایین آویزان است. برای سینه بند هم به دنبال جنس های سفت و حالت دار باشید که قسمت بالاتنه را شکل دهند.

اگر قد کوتاه هستید

به دنبال لباس عروس های مدرن A شکل باشید. باید کمر لباس از کمر خود شما بالاتر نگاه داشته شود و از طرفی کفش پاشنه بلند هم بپوشید. با اینکار خودتان را بلندتر جلوه می دهید.

اگر بلند هستید

به دنبال موارد ساده باشید. در قسمت کمر لباس سعی کنید کمرهای پایین تر را انتخاب کنید و از طرفی اگر به لباس های آستین بلند علاقه دارید ما آن ها را به شما پیشنهاد می کنیم. یک تیپ معرکه می سازند.

اگر شکم بزرگی دارید

به دنبال لباس های A شکل باشید و با اینکار کمر خودتان را تا حدی می پوشانید. از سینه بندهای سفت و خشن استفاده کنید تا به سینه ها حالت دهند و از همه مهمتر لباس عروس با یقه ی باریک انتخاب کنید. در نتیجه شما باید در هر چه بیشتر عمودی جلوه دادن تیپتان بکوشید. از لباس های کوتاه تا بالای زانو هم دوری کنید.

اگر سینه های بزرگی دارید

به دنبال لباس های یقه گرد باشید که قسمت بالاتنه ی شما را به خوبی نمایان کنند. از طرفی در انتخاب جنس سینه بندتان دقت کنید که اجناس نرم مثل ابریشم یا ساتن را به کار ببرید.

اگر چاق هستید

به دنبال لباس های A شکل خطی باشید و تا می توانید باید در مخفی کردن شکم و کمر بکوشید. لباس های یقه هفتی انتخاب کنید و بگذارید یک خیاط قسمت های زیر سینه و کمر را برایتان اندازه کند.

اگر کمرتان باریک است

به دنبال لباس های سرتا پایی باشید. لباس هایی که در قسمت کمر و زانو به خوبی خودشان را تلاش می کنند.

.

منبع : chibepoosham.com

منبع : بخش خانواده سبز آکاایران
برچسب :