مانتو های طرح دار تابستانه برای دختر خانم های شیک پوش
خرید و انتخاب مانتو علاوه بر اصولی که دارد در انتها به سلیقه ی شما ختم می شود و اینکه با چه سلیقه ای چه طرحی را انتخاب می کنید در نهایت شالوده ی کار شماست.

آکاایران: مانتو های طرح دار تابستانه برای دختر خانم های شیک پوش

آکاایران: پوشاک بانوان

خرید و انتخاب مانتو علاوه بر اصولی که دارد در انتها به سلیقه ی شما ختم می شود و اینکه با چه سلیقه ای چه طرحی را انتخاب می کنید در نهایت شالوده ی کار شماست. در این باب سعی کردیم طرح های نوین مانتوی ایرانی را برای خانم های خوشتیپ و خوش سلیقه در این مطلب ارائه کنیم. با کارشناسان چی بپوشم همراه باشید.

در زمینه ی طرح ها و رنگ های شاد و جذاب برای مانتوی بانوان برندهای ایرانی نیز بیکار ننشسته اند و دست به طراحی طرح های جذاب برای مانتوی بانوان زده اند. از طرح های مفهومی و طبیعی گرفته تا چهره و طرح های دیگر در این مانتو ها یافت می شود. این مانتو ها به دلیل نخی و نازک بودن جنسشان مناسب برای پوشیدن در تابستان هستند و در خنک بودن آنها شکی نیست. از سویی ست شدن این مانتوها با شال های بلند و تک رنگ را بسیار می بینیم و یک مدل جاافتاده است و ما نیز آن را به شما خانم های خوش سلیقه پینشهاد می کنیم. در زیر چند مدل از این مانتو ها را برای شما در نظر گرفته ایم:

.

منبع : chibepoosham.com

منبع : بخش خانواده سبز آکاایران
برچسب :