مدل مانتو دانشجویی ساده و شیک (رسمی و اسپرت)
انتخاب مانتوی مناسب برای دانشگاه دغدغه بسیاری از خانم های دانشجوست. انتخاب مدل مانتو دانشجویی اولین گام در انتخاب مانتو دانشگاه است. دانشجویان بسته به سلیقه خود

آکاایران: مدل مانتو دانشجویی ساده و شیک (رسمی و اسپرت)

آکاایران: انتخاب مانتوی مناسب برای دانشگاه دغدغه بسیاری از خانم های دانشجوست. انتخاب مدل مانتو دانشجویی اولین گام در انتخاب مانتو دانشگاه است. دانشجویان بسته به سلیقه خود می توانند در دانشگاه مانتو رسمی و اداری و یا مانتو اسپرت بپوشند.

با توجه به قوانین پوشش در دانشگاه های کشورمان انتخاب مدل مانتو دانشگاه از دغدغه های دانشجویان دختر است. در اولین گام انتخاب مدل مانتو دانشجویی اهمیت زیادی دارد, که قوانین پوشش در دانشگاه ها رعایت شود و همچنین زیبایی ظاهری خانم ها نیز حفظ شود.

در این مقاله سعی داریم عکس هایی از مدل های مختلف مانتو دانشجویی به شما ارائه کنیم.

مدل مانتو دانشجویی اداری و رسمی

برخی از خانم های دانشجو ترجیح می دهند که در محیط دانشگاه پوشش کاملا رسمی دارا باشند و مدل مانتو دانشجویی اداری و رسمی را ترجیح می دهند.

مدل مانتو دانشجویی اسپرت

 در مقابل خانم های دانشجویی هستند که پوشش رسمی و اداری را نپسندیده و ترجیح می دهند در دانشگاه مانتوهای اسپرت بپوشند. در این جا چند مدل مانتو دانشجویی اسپرت را برای شما از بین مدل های مانتو اسپرت انتخاب کرده ایم.

انتخاب مانتو مناسب برای دانشگاه به سلیقه خانم های دانشجو وابسته است و دانشجویان می توانند در محیط دانشگاه، مانتو های رسمی یا مانتوهای اسپرت بپوشند.


گروه مد و پوشاک ستاره

.

منبع : setare.com

منبع : بخش خانواده سبز آکاایران
برچسب :