آکاایران: انواع کیف دستی و دوشی زنانه و دخترانه

آکاایران: مدل های شیک و متنوع از کیف دستی و دوشی زنانه و دخترانه

سلام دوستان همراه در این قسمت از سایت میهن تاز از کیف دستی و دوشی زنانه و دخترانه مدل کیف وکیف دستی کیف دستی مجلسی مدل کیف زنانه نوین کیف زنانه را برای شما به نمایش گذاسته ام که در ادامه ملاحظه می فرمایید. امیدوارم مورد پسند همه شما قرار بگیرد.

اگر می خواهید کیف دستی تازه ای برای خودتان بخرید، این راهنما را از دست ندهید.

۱- اگر کیفی می خواهید که بتوانید هر روز از آن استفاده کنید و می خواهید با همه لباس های شما- صرف نظر از رنگ شان- هماهنگ بشود، بهترین کار، انتخاب رنگ خنثی است

.

۲- اگر شما لباس های چندرنگ یا لباسی با بافت های رنگی گوناگون می پوشید، باید یک کیف تک رنگ خنثی انتخاب کنید تا توجه دیگران به لباس شما جلب بشود.

۳- اگر شما به پوشیدن لباس های تنگ مشکی و قهوه ای علاقه دارید، در این صورت باید کیف هایی را بخرید که رنگی است یا تکه های رنگی دارد. یک کیف آبی، زرد یا قرمز بخرید که با بیشتر لباس های شما هماهنگ است.

۴ – اگر شما قدبلند هستید، سایز کیف چندان مهم نیست و می توانید هر نوع کیفی را که دوست دارید، انتخاب کنید. کیفی را بخرید که واقعا مناسب شما است. به طول بند کیف و تعداد دسته های کیف توجه کنید.

۵ – اگر ریز اندام هستید، باید کمی هوشیار باشید. باید کیفی که انتخاب می کنید، خیلی بزرگ نباشد. می توانید

این نکته را در نظر داشته باشید که کیف در کوچک ترین قسمت اندام شما قرار بگیرد. در این صورت هنگام راه رفتن، از تمرکز به روی اندام کوچک شما مانع می شود. علاوه بر این، سایز کیف وابسته است که چه مقدار چیزی می خواهید در کیف خود حمل کنید

تصاویری از مدلهای نوین کیف دستی و دوشی زنانه و دخترانه

 

تصاویری از مدلهای نوین کیف دستی و دوشی زنانه و دخترانه

.

منبع : mihantaz.com

منبع : بخش خانواده سبز آکاایران
برچسب :