کفش شما مهم ترین بخش پوشاک شماست؛ به این موضوع شک نکنید. شاید تنوع آن در میان تنوع دیگر پوشاک تان به چشم نیاید اما همان تعداد محدودتر نیز نشان دهنده ی اولویت های شما در انتخاب است.در این مقاله ۵ کفش ضروری برای مردان، شیوه ی انتخاب آنها و موقعیت های مناسب پوشیدن را برای شما فهرست کرده ایم.

آکاایران: اصول مهم برای انتخاب کفش مردانه

کفش های ضروری برای آقایان

صندل برای ساعت های تفریح

برای هر کدام از انواع پوشاک زمان و مکان خاصی وجود دارد. در این میان صندل ها بدترین انتخاب ها برای قرارهای رسمی، حضور در محل کار، دیدارهای خانوادگی و مهم تر از همه خواستگاری رفتن هستند! تصور نکنید که چون فصل گرما در راه است می توانید یک جفت صندل بخرید، با آن جوراب سفید بپوشید و هر کجا خواستید سر بزنید.

هرچند که طراحان مد در دنیا از این نوع کارهای عجیب و غریب زیاد می کنند، مانند مد بهار و تابستان سال ۲۰۱۲ هرمس که در آن کت های کوتاه با شلوارهای گشاد تابستانی کوتاه و صندل، سِت شده بودند.

می شود با این صندل ها همه کار کرد و آنها را با کت و شلوار، کراوات و شال گردن بافتنی ست کرد اما باید حواس تان را جمع کنید که اگر قرار است در کنار دیگران، عادی و در عین حال شیک به نظر برسید باید کمی از استانداردهای زندگی شهری پیروی کنید.

به این نکته می رسیم که این کفش ها را در چه شرایطی باید پوشید. به طور خاص صندل ها برای گپ های شب های گرم تابستان، قدم زدن در کنار ساحل، در طول روزهای تعطیل، قرارهای دوستانه در پارک و کافه و محیط های این چنین مناسب است.

.

منبع : gahar.ir