مدل شومیز حریر شیک و مجلسی (ساده و گلدار)
مدل شومیز حریر، یکی از جست و جو های خانم هاست. شومیز حریر زنانه که در مدل های شومیز حریر ساده و شومیز حریر گلدار تولید می شود، به راحتی با مدل های مختلف شلوار و

آکاایران: مدل شومیز حریر شیک و مجلسی (ساده و گلدار)

آکاایران: مدل شومیز حریر، یکی از جست و جو های خانم هاست. شومیز حریر زنانه که در مدل های شومیز حریر ساده و شومیز حریر گلدار تولید می شود، به راحتی با مدل های مختلف شلوار و دامن ست می شود.
مدل شومیز حریر، یکی از جست و جو‌های مهم خانم‌ها در ایام تقریبا عید نوروز است. شومیز‌ها که یکی از پرطرفدارترین لباس‌های زنانه است به دلیل اینکه به زیبایی با دامن و شلوار ست می‌شود و می‌توان آن را با ژیله‌های مجلسی یا حتی جلیقه‌های اسپرت نیز پوشید یکی از پرطرفدارترین پوشش‌های زنانه است.  
اگر می‌خواهید تیپ کاملا شیک و جوان پسندانه‌ای داشته باشید بهتر است شومیز خود را با یک دامن کوتاه فون و یا یک دامن کتان ست کنید. همچنین می‌توانید از دامن‌های کوتاه مدادی برای تکمیل استایل زنانه خود با شومیز استفاده کنند.
از پرطرفدارترین مدل‌های شومیز حریر، مدل شومیز حریر ساده است. این بلوز‌ها را می‌توان به راحتی با سایر لباس‌ها ست نمود. اگر قصد استفاده از جواهرات بزرگ و براق را دارید و یا می‌خواهید از اکسسوری‌های زنانه استفاده کنید، پوشیدن یک شومیز دخترانه ساده می‌تواند بهترین انتخاب باشد. در ادامه چندین مدل شومیز حریر  را با هم ببینیم.


مدل شومیز حریر ساده

 


مدل شومیز حریر مجلسی


بیشتر بخوانید: جدیدترین بلوزهای زنانه یقه قایقی


مدل شومیز حریر گلدار

این شومیز‌ها به دلیل پر نقش و نگار و شاد بودن انتخاب خوبی برای همه خانم‌هاست. البته توصیه می‌کنیم خانم‌هایی که کمی اضافه وزن دارند از این شومیز‌ها بپوشند که هم زیباست و هم اضافه وزن شما را پنهان می‌کند.  
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
شومیز‌ها یکی از پرطرفدارترین پوشش‌های خانم‌ها برای مهمانی‌ها و دورهمی است. شما می‌توانید با توجه به سلیقه خود از مدل‌های ساده و حریر گلدار آن انتخاب کنید و با دامن یا شلوار خود ست کنید.
 گروه مد و پوشاک ستاره
.

منبع : setare.com

منبع : بخش خانواده سبز آکاایران
برچسب :