آکاایران: روش ساده پوشیدن بوت، یک کفش زمستانی فوق العاده برای آقایان

آکاایران: روش ساده پوشیدن بوت، یک کفش زمستانی فوق العاده برای آقایان

راز پوشیدن نیم بوت های مردانه

نخستین چیزی که برای پوشیدن نیم بوت ها باید بدانید این است که دریک روز بارانی، خیلی آسان و بی دغدغه سراغ آن ها بروید، نیم بوت ها بیش از انچه که فکرش را می کنید، کاربردی هستند و به سادگی با لباس های مختلف ست میشوند.

هماهنگی بین شلوار و کفش مهم ترین نکته ای است که لازم است وقت پوشیدن نیم بوت ها به یاد داشته باشید. شلوارهای کتان با فرم جذب و شلوارهای جین درکنار نیم بوت های مردانه هماهنگی کاملی رابه وجود می آورند.

برای آنکه ساق نیم بوت زیر شلوار پنهان نشود، گاهی یک تای کوچک در پایین شلوار جین لازم می شود، این تا باید کاملا مرتب و متناسب با فرم شلوار باشد.

کدام نیم بوت ها با کدام استایل؟

روش ساده پوشیدن بوت، یک کفش زمستانی فوق العاده برای آقایانروش ساده پوشیدن بوت، یک کفش زمستانی فوق العاده برای آقایان

مدل های مختلف از نیم بوت و پوتین مردانه میتواند با استایل ها و موقعیت های متنوعی هم خوانی داشته باشد. برای یک استایل رسمی و ساده بهترین انتخاب نیم بوت های چلسا هستند، این مدل فاقد بند با دو کش در طرفین هم یک نیم بوت آسان به شمار می رود و هم با طراحی مینیمال و ساده ای که دارد، در استایل رسمی شما به خوبی ترکیب میشود. در عین حال این مدل نیم بوت، در استایل روزمره و با شلوار جین هم به همان اندازه کاربردی ودر عین حال جذاب است.

بهترین انتخاب برای بوت های روزمره مردانه، بوت های بندی با فرم سنگین هستند، این بوت ها با نام بوت های رزمی «Work boots» هم شناخته می شوند و اگر بخواهید دقیقتر بدانید، فرم کلاسیک بوت و نیم بوت های برند تیمبرلند «Timberland» بهترین نماینده برای این مدل بوت مردانه است.

مهم ترین ویژگی این نیم بوت ها کاربردی بودن و دوام بالای آن ها است، با این حال فراموش نکنید که این مدل از نظر ظاهر و زیبایی هم جزو پرطرفدارترین مدل های کفش مردانه است.

زیره ضخیم، طراحی پرقدرت، حمایت از مچ پا درکنار ظاهر متفاوت و چشم گیر، این مدل کفش را تعریف می کند. پس اگر میخواهید بدانید با شلوار جین جذب کدام یک از کفش های زمستانی ظاهر بهتری خواهد داشت، پاسخ بوت های روزمره کار یا همان work boots است.

این کفش ها با فرم پهن و بزرگی که دارند می توانند مکمل خوبی برای شلوار جین جذب باشند ودر عین حال که به دیده شدن اجزای ظاهر شما کمک می کنند خودشان در مرکز توجه قرار گیرند.

برای کامل کردن این ترکیب، چیزی بهتر از کاپشن یا کت چرم نیست، ترکیب رنگ قهوه ای سوخته چرم با بوت های شما یک ترکیب کامل و ساده به وجود می آورد. اما اگر همین ترکیب را بخواهید کمی رسمی تر کنید، یک کت رسمی و خوش دوخت با شلوار جین و فیت معمولی، میتواند کار یک استایل نیمه رسمی را انجام دهد.

بهترین انتخاب ها برای استایل زمستانی مردانه

روش ساده پوشیدن بوت، یک کفش زمستانی فوق العاده برای آقایانروش ساده پوشیدن بوت، یک کفش زمستانی فوق العاده برای آقایان

شاید نخستین و مهم ترین انتخاب برای کامل کردن استایل زمستانی شما، بوت و نیم بوت باشد، اما فراموش نکنید که آن ها تنها انتخاب نیستند. گاهی کتانی ها بهتر از هر کفش مردانه دیگری میتوانند ترکیب لباس های شما را کامل کنند. شاید ترکیبی از استایل زمستانی و تکه هایی از کمد تابستانی تان در روزهای آفتابی پاییز و زمستان بیش از هر ترکیب دیگری آسان و کاربردی باشد.

اما اگر برای شما این سوال است که از بین انواع مدل های کفش مردانه کدام یک را می توان از تابستان به زمستان برد؟ پاسخ کتانی ها است. کفش‎های کتانی ورزشی و اسپرت پرکاربردترین ها برای هر فصلی هستند، آن ها خیلی ساده در هر استایلی جا می گیرند.

اما اگر میخواهید این انتخاب جسورانه را برای استایل زمستانی تان داشته باشید، بهتر است از کتانی هایی استفاده کنید که در عین داشتن طراحی دلپذیر، کاربردی هم باشند. رویه ضدآب و قابلیت گرم نگه داشتن پا در عین گردش هوا، از ویژگی های مهمی است که یک کتانی زمستانی باید داشته باشد.کتانی های سفید، مشکی و با رویه جیر میتوانند انتخاب های محتاطانه و مناسبی برای ست لباس های زمستانی شما باشند.

اما انتخاب دیگری که دارید، کفش های چرم است. علاوه بر هر بوت یا نیم بوت چرمی که می تواند در استایل زمستانی شما جای گیرد، کفش های چرم ساده و کتانی های چرم انتخاب های خوبی برای زمستان و استایل زمستانی شما هستند.

جنس چرم در کفش های مختلف می تواند متفاوت باشد، کفش چرمی که برای زمستان مناسب است، یک کفش ساده با طراحی مینیمال و چرم تیره مثل مشکی یا قهوه ای سوخته است.

بوت ها و همه ی چیز درباره سایز کفش

در مورد یک جفت بوت یا نیم بوت مردانه یا هر کفش دیگری همیشه در بعدازظهر که پا به بزرگ ترین اندازه خود میرسد، اقدام به خرید کنید. هیچوقت بوت و نیم بوت یا هر کفش زمستانی دیگری را فاقد جوراب امتحان نکنید. لازم است یک جوراب ضخیم یا هر جوراب دیگری راکه در زمستان انتخاب می کنید، برای امتحان کردن کفش پوشیده باشید.

نکته آخر این است که بین بلندترین انگشت پای شما تا نوک پنجه کفش باید کمی فاصله باشد و بتوانید پاهایتان را در کفش کمی به طرفین حرکت دهید.

اگر برای پوشیدن این نیم بوت ها به کمی الهام بخشی نیاز دارید، میتوانید نگاهی به استایل های پیشنهادی وب سایت onpointfresh بیاندازید.

در نهایت فراموش نکنید که شما به یک جفت بوت رسمی یا نیمه رسمی چرم و خوش فرم و یک جفت بوت روزمره کاربردی، آسان و بادوام نیاز دارید، این ها کفش هایی است که فاقد آن ها نمیتوانید از پاییز و زمستان به سادگی عبور کنید.یک کفش مناسب و ترکیب آن با یک استایل مرتب، می تواند بازتابی از سبک خاص شما باشد.

.

منبع : parsnaz.ir