آکاایران: چند استایل مردانه و نکات مهم ست کردن کفش با آنها

آکاایران: چند استایل مردانه و نکات مهم ست کردن کفش با آنها

ترکیب کردن رنگ ها و انتخاب مدل درست کفش مردانه، میتواند بشما کمک کند که یک استایل خیره کننده بسازید و سبک خاص خودرا تنها با کفش هایتان تعریف کنید. اجازه بدهید همه ی چشم ها به سوی کفش های شما برگردند.

این که مدل کفشی که انتخاب میکنید دلپذیر بنظر برسد همان قدر اهمیت دارد که کفش شما کیفیت بالایی داشته باشد و البته هم خوانی درستی با ترکیب لباس هایتان ایجاد کند.

شلوار کتان برای استایل همیشگی

نزدیک ترین تکه از استایل شما به کفش ها، شلوار است، پس طبیعتا مهم ترین بخشی که باید با کفش هم خوانی داشته باشد، مدل شلوار شما است. شلوارهای کتان هم در ترکیب استایل نیمه رسمی قرار می گیرند و هم به اسانی با تیپ روزمره شما مطابق می شوند.

یک شلوار کتان مردانه به سادگی می تواند سبک خاص شما را تعریف کند. آن ها در عین اسانی، تنوع بالایی هم دارند و بسته به این که برای چه موقعیتی آماده می شوید، میتوانند با تکه های دیگر استایل شما از تیشرت و پولوشرت گرفته تا پیراهن مردانه، هماهنگ شوند.

به این ترتیب شما انتخاب های فراوانی هم برای ست کردن این مدل شلوار با انواع کفش کالج و کتانی های اسپرت مردانه دارید و میتوانید انها را در ترکیب با نیم بوت های مردانه هم قرار دهید.

در مورد کفش های کتانی، تنها انتخاب شما کتانی های کلاسیک است، کتانی‎هایی با فرم آسان و تخت و طراحی ساده و مینیمال. آدیداس «adidas» بهترین ها را در مورد کتانی های کلاسیک دارد.

چند استایل مردانه و نکات مهم ست کردن کفش با آنهاچند استایل مردانه و نکات مهم ست کردن کفش با آنها

انتخاب دیگر شما کفش های اسانی بندی یا فاقد بند مردانه است، آن ها به خودی خود فرمی نیمه روزمره دارند و این که در استایل شما به چه شکل دیده می شوند کاملا به تکه های دیگر استایل وابسته است.­ این کفش ها طبق معمول از جنس چرم، جیر یا مشابه آن هستند.

اما باید بین کفش اسانی و کالج کمی تفاوت قایل شد، کالج ها فرمی کاملا روزمره دارند و طبق معمول با شلوار ست نمی شوند بلکه مناسب ست کردن با شلوارک هستند.­ فراموش نکنید که جوراب شما هرگز نباید در کفش کالج دیده شود، باید آن رابا جوراب های کوتاه بپوشید.

در آخر شلوارهای کتان، بهترین ترکیب رابا نیم بوت های کلاسیک و بندی مردانه به وجود می آورند که نباید از این ترکیب در روزهای سرد و بارانی غافل شوید.

مهم ترین ویژگی شلوارهای کتان، تنوع رنگی آن ها است. اما در مورد رنگ ها گاهی باید محتاطانه تر عمل کرد، به خصوص اگر میخواهید چندین رنگ را در استایل خود ترکیب کنید علاوه بر هم خوانی ترکیب رنگ ها، لازم است بدانید بهترین رنگ ها برای هر رنگ پوست کدام است. راز همخوانی رنگ لباس و پوست را می توانید در این صفحه بخوانید.

پر کابردترین کفش های مردانه برای استایل کژوال

یکی از پر کاربردترین انواع شلوار مردانه، شلوار جین است، این نوع شلوار را میتوان هم دریک استایل روزمره پوشید، هم دریک تیپ نیمه رسمی ترکیب کرد و هم برای گردش های آخر هفته ای انتخاب کرد.

پس لازم است بدانید که با جین ها سراغ کدام کفش ها می توان رفت. کفش های اسپرت و ورزشی برای آقایان بدلیل اسانی و ظاهر ساده و کاربردی، جزو نخستین انتخاب ها برای ست کردن با استایل روزمره هستند، اما کدام مدل کفش اسپرت بهترین انتخاب است؟

نخستین انتخاب شما کتانی های لژدار است، می توانید کفش های کتانی مخصوص پیاده وری را انتخاب کنید، آن ها در عین داشتن ظاهری خاص و دلپذیر، اسانی بی نظیری نیز دارند. این کتانی ها به کتانی های چانکی «Chunky» معروفند و این قابلیت را دارند که استایل شما را کاملا روزمره و کژوال نشان دهند.

انواع کفش بندی جیر مردانه با رنگ قهوه ای روشن و فرمی نیمه رسمی نیز برای ست کردن با شلوار جین انتخاب های مناسبی هستند.علاوه بر این، اگر میخواهید یک استایل متفاوت و خاص داشته باشید می توانید سراغ کتانی های ساق دار با رنگ های قوی مثل قرمز، آبی و یا زرد بروید. دراین مورد کتانی کانورس «Converse» همیشه بهترین انتخاب ها را دارد.

بهترین انتخاب ها برای استایل رسمی و شلوارهای پارچه ای

اگر شلوارهای رسمی مردانه را انتخاب میکنید و میخواهید یک استایل فرمال داشته باشید، به غیر از کفش های بندی مردانه انتخاب دیگری ندارید. اما کفش های بندی مردانه با فرم رسمی هم انواع متفاوتی میتوانند دارا باشند.

کفش های آکسفورد «oxford» با رویه پرچ شده، کفش های دربی «Derby» با فرم پنجه باریک، کفش های cap toe با پنچه گرد و رویه تزیینی، نیم بوت های رسمی مردانه و مدل های متنوع دیگر می توانند بر اساس سبک و سلیقه خاص شما در استایل رسمی تان قرار بگیرند.

چند استایل مردانه و نکات مهم ست کردن کفش با آنهاچند استایل مردانه و نکات مهم ست کردن کفش با آنها

تنها کافی است رنگ تمام جزییات چرمی استایل شما شامل کفش رسمی، کمربند، بند ساعت و سایر بخش ها مانند کیف با یک دیگر هم خوانی کامل دارا باشند.

در نهایت لازم است این نکات را بدانید که :

کتانی های کلاسیک سفید، خیلی ساده در هر استایل روزمره جای می گیرند و بیش از هر تکه ای از استایل شما دیده میشوند، پس بهتر است آن ها را تمیز نگه دارید.

 اگر میخواهید کاملا مرتب دیده شوید، تکه بالایی لباس هایتان رابا کفش ست کنید. یعنی اگر از کتانی های رنگی استفاده میکنید بهتر است از تیشرت یا پلوشرت با همان رنگ استفاده کنید.

اجازه دهید کفش ها دیده شوند، کافی است بقیه بخش های استایل شما رنگ های طبیعی و ساده و فرم و طرحی کلاسیک دارا باشند.

می توانید یک هماهنگی کامل داشته باشید، اگر کفش های کالج آبی را انتخاب میکنید میتوانید به ترتیب شلوار جین آبی تیره و پیراهن آبی ساده رابا آن ست کنید، فقط به این نکته توجه داشته باشید که نباید غلظت تمام رنگ های بکار رفته در استایل شما یکسان باشد بلکه سراغ رنگ ها مشابه با درجه های سیر و روشن بروید.

.

منبع : parsnaz.ir