آکاایران: بهترین لباس برای دانش آموز پسر

لباس مخصوص دانش آموز , تیپ و استایل مناشب دانش آموزان پسر چیست ؟ چه لباسی برای دانش آموز پسر بخریم ؟ درست مثل هر جای دیگری، مدرسه و هر محیط آموزشی، محیط اجتماعی محسوب می شوند. بهمین دلیل هم اهمیت دارد برای فرزندانمان چه نوع پوششی انتخاب کنیم تا موجه تر و زیباتر بنظر برسند.

به گزارش تالاب فرم مدرسه دختران که مشخص است؛ مانتو و مقنعه؛ اما پسرها آزادی بیشتری در انتخاب لباس هایشان دارند؛ بهمین خاطر این نوشته توصیه هایی برای ساختن استایل بهتر پسرها میدهد.

اهمیت شناخت تیپ شخصیتی

برای انتخاب لباس شاید هیچ چیز به اندازه این که تیپ شخصیتی دانش آموز را بشناسید، اهمیت نداشته باشد. اگر بتوانید تیپ شخصیتی فرزندتان را بشناسید، دستتان برای انتخاب ست لباس پسرانه ای که وی را خوشحال میکند، بازتر خواهد بود.

برای مثال بچه های درون گرا از این که خیلی به چشم بیایند، آزرده میشوند؛ درست بر خلاف پسربچه های برون گرا که هر کاری می کنند تا بیشتر دیده شوند. در چنین شرایطی انتخاب تیشرت پسرانه قرمز برای بچه ای که سرش توی لاک خودش است، اشتباه خواهد بود، چون قرمز رنگ دیده شدن است و فرزند شما از زیادی توی چشم بودن فراری است. بنابر این نخستین قدم برای انتخاب ست روزمره در مدرسه رابا شناخت تیپ شخصیتی فرزندتان بردارید.

اسپرت می پوشد یا نیمه رسمی؟

ببینید دوست دارد بیشتر لباس های اسپرت بپوشد یا این که از تیپ نیمه رسمی هم خوشش می آید؟ اگر اسپرت پوش است؛ شلوار جین، تیشرت یا بلوز اسپرت و کتانی برایش مناسب هستند و اگر به ست نیمه رسمی علاقه دارد سراغ پولوشرت، پیراهن، شلوار کتان و کالج پسرانه بروید.

نکته تکمیلی:

یکی از نکاتی که رعایت آن باعث خوشتیپ شدن بچه ها می شود، توجه به قانون لایه هاست؛ هر چه با لباس تعداد لایه های بیشتری بسازید، ناخودآگاه فرزندتان رابه روزتر کرده اید. ضمن این که در صورتی که گرم یا سردش شود، خیلی آسان می تواند از لایه های لباسش کم کند. زیرپوش، پیراهن، کاردیگان، ژاکت و کاپشن میتوانند لایه های یک ست پاییزه یا زمستانه باشند.

ایمان به معجزه رنگ ها

دنیای بچه ها، دنیایی شاد و رنگارنگ است. بهمین دلیل هم خوب است بعنوان والدین کمک کنید تا این دنیای رنگی وجودشان، همه ی جوره خودش را نشان بدهد. اگر مهد، پیش دبستانی یا حتی مدرسه اش اجازه میدهد برای دانش آموزتان ستی رنگارنگ تهیه ببینید که با پوشیدن آن و نگاه کردنش، انرژی بگیرد. در عین حال به نکات زیر دقت کنید:

در فصل های سرد سال سراغ رنگ های گرم بروید، اگر در انواع مدل لباس های پسرانه فرزندتان نارنجی، زرد و آجری بکار رفته باشد، یک ست روزمره با تناژ گرم برایش ساخته اید. در فصل های گرم سال سراغ رنگ های روشن و ملایم بروید، رنگ هایی مثل سبز و آبی حس بهتری در او ایجاد میکنند.

سعی کنید در ست روزمره فرزندتان حتماً رنگ های شیری، آبی ملایم و کرم را داشته باشید. این سه رنگ بسیار خوب کنار هم می نشینند و نتیجه ای شیک و دلپذیر به دست می دهند.

اگر از قوانین ترکیب رنگ ها اطلاعی ندارید، سراغ خرید ست های آماده بروید و اگر دوست دارید خودتان یاد بگیرید، می توانید درباره چرخه رنگ ها در سایت colormattersبخوانید. رنگ های کنار هم دراین چرخه، هم خانواده هستند و رنگ های رو به روی هم مکمل. استفاده از هردو مجاز است؛ فقط ریسک اولی کمتر از دومی است.

5 نکته طلایی خرید و لباس پسرانه پوشیدن دانش  آموزان5 نکته طلایی خرید و لباس پسرانه پوشیدن دانش  آموزان

هماهنگی بین کوله و ست لباس

به خاطر داشته باشید هماهنگی بین رنگ لباس های ست روزمره دانش آموزان، تنها یکی از مهمترین قوانین برای شیک پوش کردن آن هاست. قانون دیگر که بعضی ها به آن دقت نمیکنند لزوم خرید کیف و کوله پسرانه متناسب با لباس های بچه هاست. نمی توانید یک کوله پشتی سرمه ای تیره بخرید در حالیکه تناژ بیشتر لباس های فرزندتان قهوه ای ملایم است. بنابر این حتماً به هماهنگی بین رنگ ها دقت داشته باشید.

نکته مهم دیگر توجه به استاندارد بودن کوله است. حتماً کوله هایی بخرید که قابلیت تنظیم بند دارا باشند. کوله پشتی نباید شل و ول باشد؛ بلکه باید درست روی شانه ها بنشیند و تقریباً به کمر بچسبد. وزن خود کوله هم نباید زیاد باشد، چون وقتی کتاب بگذارید، سنگین تر خواهد شد. کوله هایی که بند سوم دارند و دور کمر بسته میشوند، وزن را بهتر تقسیم میکنند و بیشتر از سلامت ستون فقرات مراقبت میکنند.

5 نکته طلایی خرید و لباس پسرانه پوشیدن دانش  آموزان5 نکته طلایی خرید و لباس پسرانه پوشیدن دانش  آموزان

خرید محافظ قلب دوم

احتمالا فرزند شما هم مثل بقیه بچه ها به پوشیدن کفش های مد روز پسرانه اهمیت زیادی میدهد. با توجه به این که سایز پای پسر بچه ها هر سال عوض میشود، هیچ ایرادی ندارد اگر هر سال برایشان کفش های مد روز بگیرید. به نکات زیر هنگام خرید کفش دقت کنید:

بعد از پوشیدن کفش، قسمت پنجه را چک کنید. بین انگشت شست و نوک کفش باید کمی فاصله وجود داشته باشد. اگر انگشت میانی پای فرزندتان بلندتر از انگشت شست است، این فاصله باید بین انگشت میانی و جلوی کفش وجود داشته باشد.

کفشی که دوخت داشته باشد بهتر از کفشی است که دور آن چسب کاری شده باشد؛ به خصوص که پسر بچه ها جنب و جوش زیادی دارند و ممکن است کفش هایشان را زودتر خراب کنند. دوخت، دوام کفش را بالا می برد.

از نرمی کفش مطمئن شوید. قرار نیست فرزندتان ساعات طولانی مدرسه رابا کفشی سپری کند که خشک است و پایش را اذیت می کند.

بچه های کوچک تر طبق معمول نمیتوانند درست احساساتشان را بیان کنند. بعد از پوشیدن کفش تازه، تا چند روز خودتان پاهایشان را چک کنید مبادا که کفش آنرا زده باشد.

داشتن یک جفت کفش مخصوص ورزش و یک جفت کفش نیمه رسمی برای مدرسه کافی است. اگر فرزندتان همیشه لباس اسپرت میپوشد، داشتن کفش ورزشی هم به تنهایی خوب است.

.

منبع : taknaz.ir