جدیدترین مدل های شومیز آستین کلوش مجلسی (مدل لباس شومیز)
جدیدترین مدل های شومیز آستین کلوش مجلسی (مدل لباس شومیز) ،جدیدترین مدل های شومیز آستین کلوش مجلسی ،  این روزها خانم های شیک پوش به دنبال شومیز های آستین کلوش هس

آکاایران: جدیدترین مدل های شومیز آستین کلوش مجلسی (مدل لباس شومیز)

آکاایران: جدیدترین مدل های شومیز آستین کلوش مجلسی

این روزها خانم های شیک پوش به دنبال شومیز های آستین کلوش هستند .

مدل های شومیز آستین کلوش و حریر

هر خانمی حداقل یک مدل شومیز در کمد لباس خود دارد زیرا شومیز لباسی کاربردی و راحت است که برای مهمانی و مراسم مختلف می توان از آن استفاده کرد، شومیزها را می توانید براحتی با دیگر لباس ها ست کنید و استایلی شیک و دلپذیر داشته باشید.

شومیز آستین کلوش دخترانه و زنانه

امسال مدل لباس های آستین کلوش بسیار مد شده اند و شومیزهای آستین کلوش هم بین خانم ها رایج شده است. شومیز کرپ و حریر با آستین های کلوش یکی از بهترین لباس ها برای مهمانی های زنانه هستند، این نوع شومیز را میتوانید با شلوار جین و دامن های شیک ست کنید.

اگر می خواهید تیپ شما جوان پسند باشد باید شومیز را با دامن کوتاه بپوشید، این نوع ست برای مهمانی های زنانه بسیار عالی است و به شما ظاهری جذاب می بخشد. ست شومیز با شلوار جین برای خانم ها جوان تر مناسب است که به دنبال تیپ اسپرت هستند.

مدل لباسهای شومیزهای ساده و شیک

شومیزهای آستین کلوش در انواع مختلف وجود دارند که مدل های شیک آن را در این پست مشاهده می کنید. شومیزهای مختلف یقه سه سانتی، یقه کراواتی، آستین کار شده و …

شومیز آستین کلوش نوین

جدیدترین مدل های شومیز آستین کلوش مجلسی (مدل لباس شومیز)

شومیز استین کلوش و حریر دخترانه

شومیز یقه سه سانتی

شومیز زنانه نوین

.

منبع : parsnaz.ir

منبع : بخش خانواده سبز آکاایران
برچسب :