بهترین مدل های جدید پیراهن مردانه رسمی و اسپرت
بهترین مدل های جدید پیراهن مردانه رسمی و اسپرت ،پیراهن مردانه مجلسی،پیراهن مردانه سفید،پیراهن مردانه ارزان،پیراهن مردانه اسپرت،پیراهن مردانه رسمی،پیراهن مردانه

آکاایران: بهترین مدل های نوین پیراهن مردانه رسمی و اسپرت

آقایان اگر به دنبال بهترین و شیک ترین مدل های پیراهن هستید ما به شما انواع مدل های رسمی،مجلسی،اسپرت را به نمایش گذاشته ایم که می توانید از میان آن ها بهترین را برای استایل تان انتخاب کنید. از آن جا که پیدا کردن پیراهن مناسب برای آقایان نیاز به تحقیق و جستجو دارد ، باید برای یافتن آن در بین برند های مختلف که از مواد مختلفی استفاده می کنند و پیراهن های هر مارک می تواند با کیفیت ، مناسب و قیمت متفاوت باشد . پس با این سری مدل پیراهن مردانه با نیک شو همراه باشید تا نکات مهمی را در این باره بررسی کنیم و بهترین مدل پیراهن مردانه اسپرت و مجلسی را از این پس برای محل کار ، مهمانی و یا در بیرون انتخاب کنید .

آکاایران: بهترین مدل های نوین پیراهن مردانه رسمی و اسپرت

چگونه سایز مناسب پیراهن را برای خود انتخاب کنیم ؟

اندازه گیری قفسه سینه اولین گام برای انتخاب سایز مناسب یک پیراهن مردانه است . اگر بیش از حد بزرگ باشد ، تمام بدن شما در آن غرق خواهد شد و اگر بیش از حد کوچک باشد ، به نظر می رسد آن را از یک بچه ۱۱ ساله قرض گرفته اید ! علاوه بر این برای اینکه بهترین پیراهن مردانه را برای خود انتخاب کنید این ۵ مرحله را فراموش نکنید ( هر یک از موارد زیر را بررسی می کنیم ) :

یقه ( Collar )

شانه ها ( shoulder )

طول دست ها ( arm length )

دور کمر ( Waist )

داخل یا بیرون بودن پیراهن

در هنگام انتخاب پیراهن مناسب مردانه ، دقت داشته باشید یکی از معیار های شما این باشد که حداقل یک انگشت به داخل یقه پیراهن قابلیت نفوذ داشته باشد تا احساس راحتی داشته باشید و به گردن فشار وارد نکند .سپس بر روی شانه ها تمرکز کنید . دقت کنید که خط دور شانه ها بر روی پیراهن باید دقیقا از جایی آغاز شود که شانه های شما شروع شده اند . اگر خطوط شانه پیراهن افتاده بود مشخصاً پیراهن بزرگ بوده و اینطور به نظر می رسد که پیراهن پدرتان را پوشیده اید !

طول آستین های پیراهن باید به گونه ای باشد که دقیقا تا مچ دستان شما باشد و از مچ دست فراتر نرود . اگر مشاهده کردید آستین های پیراهن از مچ دستانتان جلوتر زده بدانید آستین های پیراهن برای شما بزرگ است .یکی از نکات مهم دیگر برای انتخاب مدل پیراهن مردانه اسپرت ( پیراهن مردانه مجلسی ) دور کمر است . لطفاً به این مسئله دقت کنید دور کمر باید یک اینچ از هر طرف آزاد باشد ( ۱ اینچ = ۲ سانتی متر ) . پس اگر می توانید پیراهنتان را تا ۵ اینچ بکشید ، مطمئناً برایتان بیش از اندازه بزرگ است .

مهم ترین قسمت که اکثر افراد نمی دانند با آن چه کنند ، این است که چه مواقعی پیراهن را داخل شلوار قرار دهیم و چه زمانی مناسب است تا بر روی شلوار قرار گیرد ؟ اگر قصد دارید به یک موقعیت رسمی بروید ، پیراهن را داخل شلوار قرار دهید ، خصوصاً اگر کراوات هم بسته اید ! اما برای موقعیت های غیر رسمی ، اگر پیراهن را بر روی شلوار تنظبم کنید ، خوب است . با این اوصاف ، بهتر است تصمیم خود را قبل از خارج شدن از خانه بگیرید . اگر تا نیمه های راه رفتید و تصمیم گرفتید پیراهنتان را بیرون شلوار قرار دهید ، مچاله و نامرتب خواهد شد _ که جلوه ی خوبی ندارد . اگر در محل کار هستید و تصمیم گرفتید پیراهنتان را داخل شلوار تنظیم کنید ، باید بدانید اگر آینه ای آن اطراف نباشد ، خیلی خوب از آب در نخواهد آمد . پس تصمیم بگیرید و به آن پایبند بمانید .

اگر قصد کردید پیراهن مردانه را بیرون از شلوار قرار دهید دقت کنید که انتهای پیراهن دقیقا باید در زیر کمر قرار بگیرد ، نه بالاتر و نه پایین تر ! ( زیر باسن نباید قرار بگیرد . ) در ادامه مدل پیراهن مردانه های نوین از برند Pierrecardin را با هم تماشا می کنیم . این طرح ها همگی با شلوار ، کفش و کمربند ست شده اند و مدل لباس مردانه کامل می باشند .

پیراهن مردانه اسپرت

پیراهن مردانه رسمی

بهترین مدل های پیراهن مردانه

پیراهن مردانه شیک

انواع مدل های پیراهن مردانه اسپرت ارزان

پیراهن پسرانه

پیراهن مردانه مجلسی

.

منبع : niksho.com

منبع : بخش خانواده سبز آکاایران
برچسب :