مدل های جذاب کفش کالج مردانه بسیار شیک
انواع مدل کفش کالج مردانه در جنس ها و رنگ های مخلتف از کالج های مردانه چرم گرفته تا اسپرت و پارچه ای، همه سلیقه ها را به خوبی پوشش می دهند.
آکاایران: انواع مدل کفش کالج مردانه در جنس ها و رنگ های مخلتف از کالج های مردانه چرم گرفته تا اسپرت و پارچه ای، همه سلیقه ها را به خوبی پوشش می دهند.

آکاایران: مدل های جذاب کفش کالج مردانه بسیار شیک


ستاره | سرویس مد و پوشاک –
کفش کالج مردانه از آن دسته کفش‌هایی است که به آن صفت همه کاره می‌توان داد. همه کاره از این جهت که هم می‌توان برای استایل‌های روزمره از آن‌ها استفاده کرد و هم برای استایل‌های رسمی تر. اما آیا می‌دانید که چه نکاتی را برای خرید و انتخاب کفش کالج مردانه باید مد نظر داشته باشید؟ و یا چگونه آن را با استایل خود هماهنگ کنید؟ در ادامه ابتدا با مدل‌های متنوع کالج مردانه آشنا می‌شوید و سپس به این سوالات پاسخ می‌دهیم.
 

زیباترین نمونه های کفش کالج مردانه

 
کفش کالج مردانه چرم

کفش کالج مردانه نیمه رسمی


کفش کالج مردانه فاقد بند


کفش کالج مردانه چرم


کفش کالج مردانه اسپرت


کفش کالج مردانه نیمه رسمی


کفش کالج مردانه اسپرت


کفش کالج مردانه چرم بند دار


کفش کالج مردانه سرمه ای


کفش کالج مردانه اسپرت


کفش کالج مردانه چرم اسپرت


کفش کالج مردانه چرم 


کفش کالج مردانه کتان

 


چگونه کفش کالج مردانه را ست کنیم؟

۱. اگر کفش کالج را برای استایل روزمره انتخاب می‌کنید، می‌توانید آن را با انواع شلوار جین بلند یا کوتاه و یک تی شرت ست کنید. برای مثال، اگر شلوار جین روشن را انتخاب کردید، آن را با یک تی شرت سفید و کالج هماهنگ کنید.

۲. برای ست کردن کفش کالج با یک استایل رسمی با کت و شلوار، به سراغ نمونه‌های ورنی و چرم بروید. برای این منظور بهتر است، پاچه‌های شلوار شما نهایتا تا قوزک پای شما باشد.


۳. شلوار‌های پارچه‌ای با رنگ‌های روشن یا تیره به خوبی با کفش کالج مردانه ست می‌شوند. برای مثال شما می‌توانید شلوار‌هایی با تن رنگی سبز یشمی، سرمه‌ای و خاکی را با پیراهن‌های مردانه و کفش کالج قهوه ای، سرمه‌ای و یا خاکی هماهنگ کنید.

۴. از پوشیدن کفش کالج با جوراب ساق بلند تا حد امکان اجتناب کنید. از آن جایی که پوشیدن کفش فاقد جوراب برای بسیاری از افراد کار دشواری است؛ توصیه ستاره به شما استفاده از جوراب کالج است. مناسب‌ترین جوراب برای پوشیدن با کفش کالج، جوراب کالج است. به این ترتیب، هم پا‌های خود را خشک و بی بو نگه می‌دارید و هم احساس راحتی بیشتری در کفش خواهید داشت.بیشتر بخوانید: راهنمای کامل و جامع خرید بوت مردانه


چگونه کفش کالج مردانه مناسب انتخاب کنیم؟

۱. جنس کفش کالج مردانه مورد نظر خود را بر اساس موقعیتی که قرار است از آن استفاده کنید، انتخاب کنید. برای مثال، کتان یا جیر را برای موقعیت‌های روزمره و چرم را برای موقعیت‌های کمی رسمی‌تر و نیز روزمره در نظر بگیرید.
  • کفش کالج ورنی، اغلب برای موقعیت‌های رسمی مناسب است. 
  • کفش‌های کالج کتان و جیر، بیشتر برای فصل بهار و تابستان مناسب است.
  • در فصول سرد، به دنبال جنس‌های ضخیم‌تر مانند، چرم باشید.
۲. کفش کالج مردانه سبک و مدل‌های مختلفی دارد، سبک کفش خود را انتخاب کنید. کالج‌هایی که سر پنجه کشیده تری دارند نسبت به نمونه‌هایی که سر گردی دارند، ظریف‌تر هستند. همچنین کفش‌های کالج مردانه لژ دار نسبت نمونه‌های تخت، رسمی‌تر هستند؛ مخصوصا نمونه‌های چرم براق یا ورنی.

۳. برای کفش کالج خود به دنبال رنگ‌های خنثی باشید. رنگ‌هایی مانند سیاه، قهوه‌ای یا خاکستری انتخابی کلاسیک است و با بیشتر لباس‌ها و موقعیت‌ها به راحتی ست می‌شوند. اگر به دنبال کمی تنوع و جسارت هستید، سرمه‌ای و زرشکی را انتخاب کنید. شما می‌توانید کفش کالج مردانه سرمه‌ای و زرشکی خود را از میان نمونه‌های جیر و یا چرم انتخاب کنید. رنگ‌هایی مانند سبز یشمی و آبی کم رنگ، برای استایل‌های روزمره و تابستانی ایده آل هستند.

۴. در هنگام خرید کفش، حتما کفش را تست کنید و با آن قدم بزنید. بعضی از کفش‌ها پس از اینکه آهار خود را از دست دادند کمی جا باز می‌کنند. اگر سایز پای شما مابین کفشی که امتحان می‌کنید و سایز کوچک‌تر آن است، نمونه سایز بزرگ‌تر را انتخاب کنید. فضای باقی مانده با یک کفی کفش پر خواهد شد و شما احساس راحتی بیشتری در هنگام استفاده از کفش خواهید داشت.

۵. جنس کفش ارتباط مستقیمی با دوام و راحتی آن دارد. اگر دوام و راحتی کفش، برای شما در درجه اول اهمیت قرار دارد، کفش کالج مردانه خود را از میان نمونه‌های چرم با کیفیت انتخاب کنید.
اسپرت یا رسمی؟ سبک یا مدل کفش کالج مردانه مورد علاقه شما کدامست؟ فراموش نکنید که نظرات و تجربیات خود را در پایین همین صفحه در بخش "ارسال نظر" با ما و همراهان ستاره به اشتراک بگذارید.
برگرفته از: wikihow
.

منبع : setare.com

منبع : بخش خانواده سبز آکاایران
برچسب :

آکاالکتریک تولید کننده انواع سطل زباله و سبزی خرد کن