جدیدترین مدل لباس پاییزی زنانه با اکسسوری های پلنگی مد شده
طرح و مدل لباس های پلنگی همیشه طرفداران زیادی داشته طیف رنگی کرم قهوه ای تیره و روشن بسیار شیک و جذاب است و همین علت باعث شده تا پس از گذشت چند س

آکاایران: جدیدترین مدل لباس پاییزی زنانه با اکسسوری های پلنگی مد شده

آکاایران: طرح و مدل لباس های پلنگی همیشه طرفداران زیادی داشته طیف رنگی کرم قهوه ای تیره و روشن بسیار شیک و جذاب است و همین علت باعث شده تا پس از گذشت چند سال از این مدل لباس ها مد 2018 نیز کمی به عقب برگردد و دوباره خانم های پلنگی را به وجد آورد!

The design and model of the pantyhose is always a fan of color. The dark and light brown cream is very stylish and attractive, which has led to a slightly backward fashion from the 2018 fashion model after a few years, and again the ladies Enjoy the Leopard!

در این بخش علاوه بر مدل لباس و اکسسوری های پلنگی زیباترین مدل دیزان و طراحی ناخن را برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم. در ادامه این بخش از دنیای مد با مجله زیبایی آکاایران همراه باشید.

استایل سرتاپا پلنگی هم می تواند دلپذیر باشد اما پوشیدن لباس ها و اکسسوری های پلنگی در یک رنگ و یک سایز شما را شبیه به یک پلنگ واقعی خواهد کرد و هیچ کس چنین چیزی نمی خواهد!

برای جلوگیری از این اتفاق سعی کنید استایل سرتاپا پلنگی خود را از لباس ها و اکسسوری هایی انتخاب کنید که اندازه و رنگبندی متفاوتی دارند.

مثلا یک دامن با طرح پلنگی ریز همراه کت زمانی با طرح پلنگی درشت و یک جفت کفش با طرح پلنگی که رنگ متفاوتی دارد. با این کار تیپ سرتاپا پلنگی شما نه تنها غیرعادی به نظر نخواهد رسید بلکه دلپذیر و جذاب خواهد بود.

از اکسسوری های کوچک شروع کنید

اکسسوری های پلنگی شاید از نظر بیشتر افراد اهمیت و جایگاه خاصی نداشته باشند اما برای خانم هایی که جسارت و جرات کافی را برای استفاده از لباس های پلنگی در استایل خود ندارند استفاده از این اکسسوری ها بهترین راه است.

اکسسوری های پلنگی مثل کیف و کفش و کمربند، شال و روسری و حتی اکسسوری مو ساده ترین راه برای اضافه کردن طرح پلنگی به لباس های روزمره است.

البته برای هماهنگی بیشتر سعی کنید بقیه لباس ها به خصوص لباس های اصلی استایل خود را ساده و کلاسیک نگه دارید تا تیپ شما یکدست به نظر برسد و دچار ناهماهنگی و عدم تعادل در ترکیب استایل نشوید.

لباس های پلنگی زنانه

بیشتر خانم ها لباس های پلنگی را لباس هایی با طرح شلوغ و توی چشم تصور می کنند در حالی که اصلا این طور نیست و لباس های پلنگی از رنگ های خنثی و ملایمی مثل قهوه ای، مشکی و کرم تشکیل شده اند که در دسته رنگ های خنثی قرار می گیرند.

بنابراین این لباس ها تفاوتی با لباس های طرح دار دیگری که از رنگ های خنثی تشکیل شده ندارند. شما می توانید این لباس ها را با لباس های طرح دار دیگر مثل راه راه، چهارخانه و حتی گلدار هم بپوشید

به شرطی که فاصله کافی بین این دو طرح وجود داشته باشد مثل این تصویر که کوتاهی لباس چهارخانه فاصله مناسبی بین کفش های پلنگی به وجود آورده و از در هم ریختگی استایل جلوگیری کرده است.

لباس های پلنگی را با رنگ های سیاه و سفید بپوشید

رنگ های خنثی همیشه بهترین و بی خطرترین راه برای همراه کردن با هر لباسی هستند و فرقی نمی کند این لباس یک لباس شلوغ و طرح دار با رنگ های روشن باشد یا یک لباس ساده و معمولی و یا یک لباس پلنگی.

رنگ های خنثی زمینه ای عالی برای خودنمایی بخش های دیگر لباس های شما به وجود می آورند و شما می توانید با پوشیدن یک بلوز پلنگی با دامن مشکی نه تنها هماهنگی رنگی کاملی به وجود آورید بلکه با این کار لباس های پلنگی را به نقطه کانونی استایل خود تبدیل خواهید کرد.

رنگ سفید نیز چنین اثری دارد اما بهتر است همراه با لباس پلنگی به مقدار کمتر مورد استفاده قرار بگیرد.

و یا سراغ رنگ های روشن و مد روز بروید

همان طور که گفتیم لباس های پلنگی در دسته لباس های طرح دار با رنگ های خنثی قرار می گیرد و همین مساله باعث می شود که بتوان این لباس ها را با رنگ های روشن و تندی که رنگ محبوب شما هستند و یا در هر دوره مد روز می شوند پوشید.

البته لباس های رنگ روشنی که برای این کار انتخاب می کنید باید ساده و فاقد طرح باشند تا استایل شما شلوغ به نظر نرسد. اما بهترین رنگ برای پوشیدن با لباس های پلنگی کدام است؟

رنگ های گرم مثل خانواده زرد و نارنجی مثل زرد قناری یا نارنجی سوخته می توانند انتخابی عالی باشند اما تجربه نشان داده که رنگ هایی مثل صورتی و آبی روشن هم ترکیبی دلپذیر با لباس های پلنگی می سازند.

از لباس های پلنگی با فرم کلاسیک استفاده کنید

وقتی قرار است لباسی یکسره با طرح پلنگی انتخاب کنید (مثل مانتو، پالتو، شلوار یا لباس مجلسی که یک تکه و کامل هستند) بهتر است سراغ مدل هایی بروید که فرمی ساده، آشنا و کلاسیک دارند.

با این کار طبیعت وحشی طرح لباس شما کمتر به چشم خواهد آمد و استایل شما ساده تر و کلاسیک تر به نظر خواهد رسید در حالی که طرح پلنگی لباس هنوز زیبایی و چشمگیری خود را در ترکیب لباس های شما دارد.

به طور مثال اگر می خواهید شلوار پلنگی پوشید بهتر است آن را از مدل کلاسیک راسته انتخاب کنید تا این که بخواهید سراغ مدل های دمپاگشاد یا تنگ بروید.

لباس های پلنگی را به استایل تکرنگ خود اضافه کنید

استایل تکرنگ زیبایی ها و مزایای خود را دارد اما همیشه این احتمال وجود دارد که تیپ تکرنگ شما تکراری و یکنواخت به نظر برسد.

اگر به استایل تکرنگ علاقه دارید اما می خواهید کمی تنوع و زیبایی به استایل تکرنگ خود بدهید اضافه کردن یک رویه (مانتو، پالتو یا کت) با طرح پلنگی می تواند این کار را به سادگی برای شما انجام دهد.

مثلا می توانید بلوز و شلوار و کفش صورتی مات با اکسسوری های صورتی بپوشید و با اضافه کردن یک مانتوی پلنگی روی این ترکیب آن را جذاب تر و چشمگیرتر کنید.

لباس های پلنگی متنوع را با هم ترکیب کنید

دلپذیر و لاکچری ترین مدل دیزاین پلنگی و پاییزی ناخن

هر فصل مد مخصوص به خودش را دارد، به عنوان مثال رنگ های نئون و شاد برای فصل های گرم سال مانند بهار و تابستان مناسب اند، در حالی که رنگ های ساده و خنثی برای فصل هایی چون پاییز و زمستان مورد استفاده قرار می گیرند.

یکی از طرح هایی که پاییز 2018 برای لباس و اکسسوری مد شده، طرح های حیوانی مانند پلنگی یا پوست ماری ست. شما می توانید این طرح را برای ناخن هایتان نیز استفاده کنید و با کمی خلاقیت طرح های دلپذیر و متنوعی در آورید.

برای این که کارتان ساده تر شود، ما مدل های زیبایی را برایتان آورده ایم تا از آنها ایده بگیرید. اگر می خواهید روی مد باشید، این طرح ها انتخاب مناسبی برایتان خواهند بود.

مدل دیزاین لاکچری و شیک ناخن

زیباترین طراحی پلنگی ناخن ویژه پاییز

مدل فرنچ طراجی و دیزاین پاییزی ناخن

****************

در ادامه همچنین شیک ترین لباس پاییزی مجلسی را قرار داده ایم تا با الگو از این مدل لباس ها همواره شیک و لاکچری باشد.
بسیاری از خانم ها که توان خرید مدل لباس های بخش مد آکاایران را ندارند می توانند با انتخاب پارچه ای مناسب تر و ارزان قیمت تر مدل های زیر را روی پارچه مورد نظر پیاده کنید.

ژورنال شیک ترین مدل لباس مجسلی بلوز و دامن زنانه و دخترانه پاییزی بسیار دلپذیر از جنس حریر و ریون

مدل بلوز قرمز رنگ دخترانه با راه های گل گلی سفید با یقه کرواتی گره زده شده مدل پاپیونی ست شده با دامن کوتاه سبز یشمی

مدل بلوز دخترانه ساده مشکی با خال خال های سفید ست شده با دامن نیمه بلند گیپور

مدل بلوز حریر دخترانه طوسی و مشکی ساده و دلپذیر ست با دامن کوتاه چسب مشکی

مدل بلوز دخترانه حریر با طرح های هندسی و رنگ بندی خردلی زرشکی و مشکی ست شده با دامن اندامی کوتاه زرشکی

مدل بلوز سفید ساده شیک و دلپذیر با نگین کاری های ظریف نقره ای با دامن اندامی زرشکی شیک و دلپذیر

مدل بلوز دخترانه گیپور سفید نیم تنه ساده ژورنالی با دامن کوتاه کلوش مشکی ساده و شیک

مدل بلوز زرشکی ساده دخترانه با آستین های گیپور و دامن کوتاه ساده کالباسی رنگ

مدل نوین و شیک از بلوز زرشکی دخترانه با آستین های گل گلی زرشکی و قهوه ای ست شده با دامن کوتاه قهوه ای شکلاتی شیک و دلپذیر

مدل بلوز و دامن دخترانه ست شده با بلوز سفید با گل های سفید برجسته آستین بلند ساده و دامن راه راه هویه کاری شده با زیر دامنی سورمه ای برای زیبایی بیشتر

مدل بلوز ژورنالی فشن ساده با رنگ مشکی دخترانه ست شده با دامن تنگ خمره ای کوتاه سفید رنگ

مدل بلوز مشکی ژورنالی شیک و دلپذیر دخترانه ساده فشن با ست دامن ساتن کوتاه کلوش زمینه مشکی و گل های درشت رنگی دلپذیر

مدل بلوز دخترانه کرم رنگ یقه خشتی باز با آستین های کلوش ست شده با دامن اندامی کوتاه مشکی

مدل بلوز طوسی رنگ یقه ایستاده با مدل پارچه طرح چروک ست شده با دامن چسب مشکی

مدل بلوز شیک و فشن ساده دخترانه مشکی با گیپور های نواری کار شده روی سر آستین و یقه ست شده با دامن زرشکی طرح چرم

مدل بلوز دخترانه زمینه سورمه ای با گل های ریز رنگ روشن شیک و دلپذیر آستین کلوش ژورنالی ست شده با دامن بلند مشکی

مدل بلوز فوق العاده شیک و دلپذیر با گل های رز درشت و آستین کلوش شیک و دلپذیر دخترانه

مدل بلوز دخترانه زمینه سفید با گل های ریز رنگی یقه گرد ایستاده آستین های کلوش ست با دامن دو طبقه آبی رنگ شیک و دلپذیر برای دختر خانم ها

مدل بلوز دخترانه شیک و خاص با طرح یقه گرد مروارید کاری شده که به بلوز حالت چین چین را میدهد و آستین های گشاد با سر آستین گیپور کاری شده و دامن طرح طبقه ای زرشکی ست با کمر بند طلایی

مدل ژورنالی بلوز زنانه و دخترانه رنگا رنگ که بیشتر رنگ سبز آن جلوه می کند ست با دامن سبز بلند کمر دار شیک و دلپذیر
مدل بلوز و دامن زنانه و دخترانه

مدل بلوز سفید دخترانه ساده با دامن سبز خمره ای ژورنالی دخترانه شیک

کاتالوگ مدل لباس شیک پاییز و زمستان خانم ها

مدل ست های شیک و فوق العاده پاییزی

استایل های شیک پالتو، مانتو، بافت پاییز و زمستان 2016

زیباترین و جدیدترین مدل ناخن با طرح های پاییزی

مدل طراحی زیبای ناخن با تم پاییز سری 2

جدیدترین مدل لباس پاییزی زنانه با اکسسوری های پلنگی مد شده 

The newest female feminine outfit with leopard tuxedo2


.

منبع : nazweb.ir

منبع : بخش خانواده سبز آکاایران
برچسب :