انواع جدیدترین مدل های ژیله و جلیقه زمستانی 1401
فرق ژیله با جلیقه مردانه را می‌توان در جنس و کاربرد آن‌ها دانست. جلیقه‌های مردانه معمولا از پارچه‌ تهیه می‌شوند، اما ژیله‌ها از الیاف مختلفی به روش دستی یا ماشی

آکاایران: ژیله و جلیقه از محبوب‌ترین پوشاک آقایان به‌حساب می‌آیند که در مدل‌های مختلفی به بازار عرضه می‌شوند. برخی از آقایان تفاوت ژیله و جلیقه را به خوبی نمی‌دانند؛ پس اگر برای شما هم سؤال است که تفاوت ژیله و جلیقه چیست ادامه این مقاله از مجموعه مقالات اکا را با ما همراه باشید.

کاربرد ژیله در استایل آقایان و ست کردن آن

ژیله یکی از پر مصرف‌ترین پوشاک در میان آقایان است که با استفاده از پارچه پلی استر همراه با پشم ساخته می‌شود. کاربرد مهم ژیله در استایل آقایان این است که علاوه بر افزایش جذابیت و ایجاد هماهنگی با لباس‌های دیگر سبب گرم نگه داشتن بدن در فصل‌های سرد نیز خواهد شد. شما عزیزان به‌راحتی می‌توانید زیر کت و کاپشن و یا بر روی پیراهن و تی‌شرت ژیله مورد علاقه خود را بپوشید. با استفاده از ترکیب ژیله و شلوار جین و همچنین کفش اسپورت به راحتی می‌توان یک استایل بسیار شیک و روزمره ایجاد کرد.

کاربرد جلیقه در استایل آقایان و ست کردن آن

جلیقه یکی دیگر از پر استفاده‌ترین لباس برای آقایان است که بیشتر در محیط‌های رسمی استفاده می‌شود. جلیقه معمولاً نازک‌تر از ژیله است و از جنس‌های مختلفی از پارچه طراحی و تولید می‌شوند. تفاوت جلیقه و ژیله در این است که شما می‌توانید از ژیله به منظور یک پوشش در برابر سرما استفاده کنید، در حالی که جلیقه به دلیل ضخامت بسیار کمتر مناسب برای گرم نگه داشتن بدن نبوده و صرفاً بهتر است برای جلوه بهتر کت، جلیقه را زیر آن بپوشید.

برای ست کردن جلیقه به‌راحتی قادر هستید آن را بر روی پیراهن خود و در زیر کت رسمی به تن کنید. همچنین علاوه بر این جلیقه را می‌توان زیر پالتوهای رسمی پوشید و استایل متفاوت و جذابی را خلق نمود. برای بررسی تفاوت ژیله و جلیقه باید به شما بگوییم که ژیله با استفاده از زیپ و در بعضی موارد همراه با دکمه طراحی می‌شود ولی در جلیقه تنها می‌توانید با استفاده از دکمه جلوی آن را باز و بسته کنید. برای مشاهده قیمت و خرید پالتو مردانه شیک و جذاب از این قسمت وارید شوید.

جلیقه نیز از پرطرفدارترین مدل های لباس برای آقایان است. جلیقه نسبت به ژیله نازک تر است و از جنس های متفاوتی از پارچه طراحی و تولید می شوند. جلیقه ها را در استایل رسمی و روی پیراهن ها پوشیده می شوند. از دیگر تفاوت های جلیقه و ژیله این است. که جلیقه را نمی توان با هر استایلی پوشید. از ژیله برای گرم شدن استفاده می شود اما جلیقه گرمایی ندارد.

 

انواع ژیله و جلیقه, مدل ژیله, مدل جلیقه

 .

ژیله چیست, جلیقه, جلیقه چیست

فصل مناسب برای پوشیدن ژیله و جلیقه

برای پوشیدن ژیله نیاز است تا استایل خود را بر اساس هوای سرد بیرون تعیین کنید. برای مثال شما می‌توانید ژیله مردانه را در فصول پاییز و زمستان همراه با لباس‌هایی از قبیل پیراهن برای استفاده در زیر آن، کت و یا کاپشن برای پوشش روی آن انتخاب کنید و پوشش متفاوت و جذابی را تجربه نمایید. بنابراین خرید ژیله مردانه را به شما پیشنهاد می کنیم.

برای پوشیدن جلیقه شما محدودیت فصلی نخواهید داشت برای مثال شما به‌راحتی قادر هستید در فصول مختلف بهار، پاییز و زمستان جلیقه را به‌عنوان یک لایه نازک بر روی پیراهن و در زیر کت و یا پالتو بپوشید و پوشش رسمی خود را جذاب‌تر جلوه دهید

تفاوت ژیله و جلیقه, ست کردن ژیله, ست کردن جلیقه

ست با ژیله بافت

نکاتی برای ست کردن ژیله و جلیقه, راهنمای ست کردن جلیقه و ژیله, استایل های شیک با ژیله و جلیقه

نمونه ای از ست های جلیقه

انواع ژیله و جلیقه, مدل ژیله, مدل جلیقه

ست رسمی با جلیقه

ژیله چیست, جلیقه, جلیقه چیست

ست جلیقه

تفاوت ژیله و جلیقه, ست کردن ژیله, ست کردن جلیقه

ژیله جلو باز

مدل ژیله, مدل جلیقه, نکاتی برای ست کردن ژیله و جلیقه

ساده ترین مدل ژیله

نحوه ی ست کردن با جلیقه, نحوه ی ست کردن با ژیله, انواع ژیله و جلیقه

اصولی برای ست ژیله

ژیله,جلیقه,تفاوت ژیله و جلیقه

 

منبع : بخش خانواده سبز آکاایران
برچسب :