مدل های جدید کفش مجلسی بدون پاشنه و تخت زنانه 2019
در ادامه این مقاله از آکاایران , تصاویری از کفش مجلسی های بدون پاشنه که با مروارید، نگین و اکلیل تزیین شده است را مشاهده میکنید که با هر رنگ لباسی ست میشوند،

آکاایران: کفش های زنانه و دخترانه در انواع مدل های کفش راحتی و کفش مجلسی و کفش اسپرت و .. موجود هستند که انتخاب هر یک از این مدل ها به نیاز و سلیقه شخصی شما بستگی دارد.کفش های مجلسی بدون پاشنه از انواع مدل کفش هایی هستند که اغلب خانم ها به دلیل راحتی این کفش ها می توانند آن ها را در مهمانی ها و مجالس مختلف بپوشند. در ادامه این مطلب انواع مدل کفش مجلسی بدون پاشنه را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار داده ایم.

کفش های مجلسی معمولا پاشنه بلند هستند اما برخی از خانم ها به دلایلی مانند قد بلند بودن و راحت نبودن با کفش های پاشنه بلند این مدل کفش ها را ترجیح میدهند. در ادامه این مقاله از آکاایران , تصاویری از کفش مجلسی های بدون پاشنه که با مروارید، نگین و اکلیل تزیین شده است را مشاهده میکنید که با هر رنگ لباسی ست میشوند، اگر به هر دلیلی کفش های بدون پاشنه انتخاب شما است مدل کفش های مجلسی پاشنه تخت زیر میتواند شمارا بی نهایت زیبا کند و در مهمانی ها جلب توجه کند.

کفش مجلسی

کفش مجلسی بدون پاشنه دخترانه

مدل کفش بدون پاشنه

مدل کفش بدون پاشنه عروس

کفش پاشنه تخت

کفش مجلسی زنانه بدون پاشنه

کفش پاشنه تخت

کفش پاشنه تخت برای عروسی

کفش مجلسی بدون پاشنه

کفش مجلسی بدون پاشنه شیک

کفش مجلسی تخت

کفش مجلسی تخت و بی پاشنه

کفش بی پاشنه

کفش مجلسی پاشنه تخت 

کفش مجلسی بی پاشنه

کفش بی پاشنه مجلسی زنانه

منبع : بخش خانواده سبز آکاایران
برچسب :