سبک لباس پوشبدن مناسب برای خانم های دارای شکم
ست لباس برای خانم های چاق,لباس مناسب افراد چاق زنانه,لباس مجلسی مناسب خانمهای چاق,لباس مناسب خانمهای چاق,لباس مجلسی مناسب زن چاق,لباس مناسب خانمهای چاق و قد کوت

آکاآپ: فرقی نمیکند بالاتنه تان چاق باشد یا لاغر به هر حال شما باید با رعایت برخی نکات در لباس پوشیدن سعی کنید بالاتنه ایده آلی داشته باشید. رنگ و مدل هر لباس می تواند بالاتنه شما را چاق یا لاغر نشان دهد. افراد چاق و کسانی که شکم دارند به راحتی با رعایت یک سری نکات ساده می توانند لباسی را انتخاب نمایند که شکم بزرگ شان را مخفی کرده و اندام آنها را لاغر نشان دهد.

نکات لباس پوشیدن در افراد چاق

اگر شما هم جزو خانم هایی هستید که شکم دارید و میخواهید هرطور که شده آن را لاغر تر جلوه دهید در ادامه این مقاله از مجموعه مقالات آکا, نحوه ی صحیح لباس پوشیدن مخصوص زنان داران شکم را مطالعه کنید.

 

مانتو عید برای افراد چاق / مدل های مانتو عید برای افراد چاق ...

لباس مناسب برای خانم های دارای شکم چاق

اگر از ناحیه شکم چاق هستید ، لباس هایی با خطوط افقی و رنگهای تند و روشن نپوشید زیرا این لباس ها باعث چاقتر نشان دادن اندام شما می شود . بهتر است به جای این لباس ها ، لباس های دارای خط های عمودی و رنگ تیره را انتخاب کنید تا باریک و بلندتر به نظر برسید.

اگر از ناحیه شکم چاق هستید ، تونیک هایی که بالاتنه گشادی دارند را نپوشید زیرا پوشیدن این لباس ها بزرگی شکم تان را چند برابر می کنند.

خانمهای شکم دار باید پیراهن هایی را انتخاب کنند که پارچه چین دار و چروکی داشته باشد زیرا این گونه نمی توانند تشخیص دهند که شکم شما موجب ایجاد این چین ها شده یا پارچه لباس.

پیراهن و بلوزهای مدل Wrap (مدلی که یک طرف لباس روی طرف دیگر پیچیده می شود) انتخاب کنید زیرا این لباس ها با تفکیک سینه شما به دو قسمت موجب ایجاد کمر مشخص ترشده و شکم را کوچکتر نشان می دهند.

مدل های لباس شیک و مجلسی برای خانم های وزن بالا و چاق

پیراهن کمردار را فراموش نکنید . در پیراهن‌های کمردار، شما می‌توانید قسمت بالا و کمر خود را طوری تنظیم کنید که برآمدگی و انحنای بدن شما را کاملا درست و متناسب نشان بدهد: چسبیده و اندازه و متناسب بدن، اما نه خیلی تنگ. پارچه‌های نرم و لطیف، می‌تواند چاقی قسمت بالا و پایین بدن شما را بپوشاند، در حالی که پارچه‌های سفت و شق و رق، خطوطی غیر‌طبیعی ایجاد می‌کنند. یقه هفت، با لبه برگرد یا بدون آن، هر ۲ برای خانم‌هایی که بالاتنه بزرگی دارند، می‌تواند اثر مشابهی بگذارد. 

تی شرت و بلوزهایی بپوشید که پایین آن بلند و تا پایین کمر باشد. این مدل بالاتنه به راحتی قسمت جلوی شکم را می پوشاند و ران شما را در دوطرف لاغرتر نشان می دهد. 7-شلوارهای پلیسه دار نپوشید، چون پلیسه و چین قسمت کمر تنها باعث می شود که به ناحیه شکم توجه بیشتری بشود. 8-به طور کلی جیب، پلیسه و چین در ناحیه پشت، جلو و پهلوی شکم باعث می شود که به قسمت میانی بدن شما بیشتر توجه بشود و شکم شما بزرگتر به نظر برسد.

خانم هایی که شکم چاقی دارند باید پیراهن های آستین کوتاه تنگ و تی شرت های کوتاه نپوشند و تونیک های بلندتر و کمی جادار و آزاد بپوشند.

اگر شکم چاقی دارید و دوست ندارید شکمتان بزرگتر از آنچه که هست ، دیده نشود ، کت، مانتو ، پیراهن و هر نوع لباس کمردار را نپوشید زیرا کمر جمع شدگی و چین در قسمت شکم ایجاد می کند.

تاپ های کمر کش دار با پارچه های گل بزرگ و کوچک را نپوشید.

ژاکت‌ها و پلیورهای بزرگ و شل نپوشید یک پلیور بزرگ شما را بزرگ و چاق‌تر از آنچه هستید، نشان می‌دهد. بدترین ژاکت‌ها آن‌هایی هستند که روی کمر و بالای پاها خطوط و راه‌های برجسته‌ای دارند که باعث جلب توجه دیگران به آن قسمت‌ها می‌شود و خط کلی بدن شما را تفکیک و مشخص می‌کند.

مدل لباس مجلسی زنان چاق و درشت اندام + اصول خوش پوشی زنان چاق

شلوار مناسب برای خانم های دارای شکم چاق

لازم نیست شلوارهای راسته را فراموش کنید چه کسی گفته که شلوارهای راسته و چسبان فقط برای افراد لاغر است؟ اگر بالای پای چاقی دارید اما قدتان بلند است، یک تونیک با یک شلوار راسته کاملا برازنده‌تان خواهد بود

اگر شکم بزرگی دارید بهتر است شلوار دم پا گشاد را انتخاب نمایید و از پوشیدن شلوارهای بسیار گشاد اجتناب کنید . برای پنهان کردن شکمتان شلوارهای گشاد یکسره نیز انتخاب مناسبی است.

کمر شلوارتان باید بالای شکم و زیر آن قرار نگیرد بلکه روی شکم شما قرار بگیرد تا شکم شما نصف دیده شود.

اگر شکم چاقی دارید و به پوشیدن شلوار جین علاقه دارید شلوار جینی را انتخاب کنید که سایز آن از اندازه واقعی شما یک سایز بزرگتر باشدتا به راحتی دورکمر شما قرارگیرد و شکم شما را بپوشاند.

شلوار هایی کمر کوچکی دارند و باسن را می پوشانند را نپوشید.

لباس هایی که نقش و طرح کوچکتری دارند را انتخاب نمایید.

بهترین نوع پارچه برای لباس این خانم ها ، جنس کتان ، ابریشم و پلی استر است.

شلوار جین‌های مناسب خانم‌های چاق کدام‌ها هستند؟- کنجدسرا

دامن های مناسب برای خانم های دارای شکم چاق

اگر شکم شما بزرگ است مناسب ترین نوع دامن برای شما دامن های تنگ با کمر پهن است.

برای کوچک تر دیده شدن شکمتان دامن هایی که خط کمر آن پایین تر است را انتخاب کنید.

کفش مناسب برای خانم های دارای شکم چاق

کفش‌های بند‌دار نپوشید وجود بند (نازک و پهن فرقی نمی‌کند!) روی قوزک پا، پایین ساق پا را درشت‌تر و بزرگ‌تر نشان می‌دهد. شما می‌توانید در عوض پاشنه‌های سه‌گوش و تو‌پر را امتحان کنید که ضخامت کف پا را با ماهیچه ساق پای شما متناسب و متعادل می‌کند و همچنین نسبت به پاشنه‌های بلند معمولی تکیه‌گاه بهتری برای شما ایجاد می‌کند.

 33 Amazing Outfit Idea for Women Plus Size In Spring (With images ...

لوازم جانبی مناسب برای خانم های دارای شکم چاق

شاید برایتان جالب باشد که بدانید شما با انتخاب لوازم جانبی مناسب نیز می توانید نقص های اندام خود را برطرف کنید . خانم هایی که شکم بزرگی دارند باید از کمربندهای پهن به جای کمربندهای باریک استفاده کنند زیرا کمربند پهن بزرگی شکم را پنهان می کند. شما برای اینکه توجه ها را از روی شکم خود به صورتتان جلب کنید بهتر است از گردنبند و گوشواره های بزرگ استفاده نمایید.

گن مناسب برای خانم های دارای شکم چاق

پوشیدن گن های یک سره به جای گن هایی که فقط روی شکم را می پوشانند

اگر می خواهید شکمتان کوچک به نظر برسد باید از گن های یکسره استفاده کنید تا باسن و ران و شکمتان را جمع کنند زیرا گن هایی که تنها شکم را می پوشانند ، موجب لایه لایه نشان دادن چربی های شکم می شوند.

 لباس مناسب افراد چاق برای مهمانی

افراد چاق بهتر است در انتخاب لباس مجلسی دقت کنند. لباس مجلسی مناسب افراد چاق، لباسی است که به طور کامل اندازه تن آن ها باشد. در هنگام انتخاب دقت کنید چرا که لباس مناسب افراد چاق برای مهمانی بهتر است خیلی تنگ و یا خیلی گشاد نباشد  تنگ یا خیلی گشاد بودن باعث چاق تر نشان دادن شما می شود.

علاوه بر این لباس های تنگ هم باعث می شود که احساس راحتی نداشته و بخش های برجسته و چاق هم به طور نامطلوبی مشخص شود. لباس مجلسی با خطوط عمودی مناسب افراد چاق است. به این ترتیب، افراد چاق بلند قدتر و لاغرتر می شوند.

منبع : بخش خانواده سبز آکاایران
برچسب :

آکاالکتریک تولید کننده انواع سطل زباله و سبزی خرد کن