خدمات کلینیک دکتر علی کربلایی در زمینه اعصاب و روان
تقریبا غیر ممکن است که بتوانید بدون تحقیق و پرس و جوی کافی یک دکتر روانپزشک و روان درمانگر خوب پیدا کنید که روش‌های درمانی او برای شما موثر واقع شود. در عوض، اگ

تقریبا غیر ممکن است که بتوانید بدون تحقیق و پرس و جوی کافی یک دکتر روانپزشک و روان درمانگر خوب پیدا کنید که روش‌های درمانی او برای شما موثر واقع شود. در عوض، اگر به دنبال یک دکتر روانپزشک خوب در تهران هستید، کلینیک دکتر کربلایی با مدیریت ایشان می‌تواند پاسخگوی شما باشد. دکتر کربلایی که خود از روانپزشکان کاربلد می‌باشد، به عنوان متخصص اعصاب و روان تهران در این مجموعه فعالیت می‌کند. کلینیک دکتر کربلایی به عنوان مرکز بیوفیدبک در تهران، از دستگاه‌های مجهز، به‌روز و پیشرفته در این حوزه مثل rtms، نوروفیدبک و... استفاده شده است.

خدمات مشاوره خانواده در کلینیک دکتر کربلایی

مشاوره خانواده یکی از راه‌های بهبود شرایط و تعاملات بین اعضای خانواده است. خانواده‌ها نسبت به این روش درمانی غافل‌اند و از آن کمتر بهره می‌برند. خیلی از افراد از وجود چنین شیوه درمانی بی‌خبرند. توصیه ما به شما استفاده از این نوع مشاوره برای خانواده خود و پیشنهاد آن به هر آن‌کس که در خانواده‌ای نابسامان و آشفته زندگی می‌کند، است. همین امروز برای استفاده از خدمات مشاوره خانواده در تهران با کلینیک دکتر کربلایی تماس بگیرید و از متخصصین توانای ما در حوزه سلامت روان بهره ببرید.

خدمات مشاوره جنسی (سکس تراپی) در کلینیک دکتر کربلایی

شواهد علمی ثابت کرده‌اند که بیشترین تاثیر مشاوره جنسی در درمان مسائلی مانند: مشکلات در ارگاسم، بیزاری جنسی (رابطه جنسی ناخوشایند و منزجر کننده) و واژینیسموس (دخول دردناک) و … می‌باشد. به خاطر داشته باشید که سکس تراپی یا مشاوره زناشویی می‌تواند به سادگی با هدایت شما و شریک زندگیتان، در جهت تمرکز بیشتر بر صمیمیت و تمایلات جنسی، بسیار مفید باشد. در مطالعات و آزمایش‌های بالینی که روی گروه زنان انجام شد، به گروهی از زنان داروهایی برای بهبود عملکرد جنسیشان دادند. به گروهی دیگر تنها تظاهر به دادن دارو کردند. در طول مطالعه، شاهد بهبودی زنان، تا ۳۰ درصد در عملکرد جنسی؛ در گروهی که به ظاهر به آنها دارو داده شده بود؛ بودند. نتایج این آزمایش این موضوع را به ما می‌فهماند، که حتی در صورت عدم استفاده از درمان فعال، سکس تراپی می‌تواند اثرات مثبتی داشته باشد.

خدمات مشاوره کودک و نوجوان در کلینیک دکتر کربلایی

ما در کلینیک دکتر کربلایی با بهره‌گیری از جدیدترین مقالات تربیت و درمان کودکان مشاوره و رواندرمانی را بصورت حضوری و با استفاده از روش‌های متناسب با هر کودک مثل بازی درمانی، رفتاردرمانی انجام می‌دهیم. درمانگر کودک و نوجوان ما بصورت تخصصی در این حیطه کار می‌کند و از درمانگری بزرگسالان کاملا جداست. درمان یا مشاوره بصورت تنها با کودک و در مواردی برای اصلاح شیوه‌های رواندرمانی با حضور والد یا والدین انجام می‌شود.

در برخی موارد که امکان مراجعه حضوری نیست، یا برای عزیزانی که در شهرستان یا خارج از کشور زندگی می‌کنند، امکان مشاوره آنلاین را فراهم آوردیم تا بصورت تلفنی یا تصویری با روانشناس کودک و نوجوان کلینیک دکتر کربلایی مشاوره داشته باشند. در برخی موارد این درمان ممکن است به همین صورت ادامه پیدا کند و در مواردیکه نیاز به حضور کودک است توصیه به مراجعه یا ارجاع به مرکز نزدیکتر داده می‌شود.

مشاوره کودک و نوجوان : مرکز روانشناسی کودک آنلاین و حضوری دکتر کربلایی

خدمات مشاوره ازدواج در کلینیک دکتر کربلایی

مشاوره قبل ازدواج در کلینیک دکتر کربلایی توسط روانشناس، با گرایش تخصصی مشاوره انجام می‌شود. تمامی جلسات مشاوره با نظارت مستقیم روانپزشک پیگیری می‌گردد. مشاوره ازدواج در کلینیک دکتر کربلایی، تاکید ویژه‌ای بر فرهنگ و عرف جامعه و ترکیب آن با علم روز دنیا در مورد ازدواج و رابطه دارد. حداقل تعداد جلسات مشاوره پیش از ازدواج چهار جلسه است.

مشاوره ازدواج برای عزیزانی که در شهرستان یا خارج از کشور زندگی می‌کنند یا به هر دلیلی امکان مراجعه حضوری ندارند؛ بصورت تلفنی یا تصویری؛ بسته به تمایل مراجعین انجام می‌شود. این فرایند با رعایت اصول رازداری و بسیار حرفه‌ای صورت می‌گیرد. برای استفاده از خدمات مشاوره ازدواج در تهران، هم اکنون می‌توانید از طریق صفحه «تماس با ما» با شماره‌های کلینیک دکتر کربلایی تماس بگیرید.

انواع روش‌های مشاوره زوج درمانی در کلینیک دکتر کربلایی

در کلینیک دکتر کربلایی برای مشاوره زوج درمانی از روش درمانی شناختی استفاده می‌شود. معمولا تعداد جلسات کمتر از ۴ جلسه نیست. از زوجین خواسته می‌شود حتما در یکی از این جلسات مشترک شرکت کنند و سپس به صورت تکی در جلسات بعدی مجددا با هم حضور پیدا کنند تا مراحل شناخت مشکل و درمان آن طی شود.

مشاوره بارداری در کلینیک دکتر کربلایی

اخیرا شاخه تخصصی روانشناسی برای مادران باردار در کشورهای پیشرفته ایجاد شده استکلینیک دکتر کربلایی نیز با دارا بودن متخصصانی در این زمینه به شما کمک می‌کند که مشاوره روانشناسی پیش از بارداری را بگذرانید و از سلامت روان خود و فرزندتان مطمئن شوید. در کلینیک تخصصی دکتر کربلایی می‌توانید از تجربیات و دانش پزشکان متخصص بهره‌مند شوید. در این کلینیک بهترین مشاوره روانشناسی قبل از بارداری را نیز دریافت خواهید کرد.

 

کلینیک روانشناسی دکتر کربلایی مرکز فوق تخصصی مغز و اعصاب و روان ارائه دهنده بهترین جلسات مشاوره و روان درمانی در زمینه های مختلف مشاور کودک و نوجوان، مشاور قبل از ازدواج و مشاور جنسی و … است که همواره در تلاش است که به بهترین روش ممکن و با به‌روز ترین روش های درمانی، مشکلات مراجعه کنندگان را رفع کند.

منبع : بخش خانواده سبز آکاایران
برچسب :