راهنمای قیمت و تزئین ماشین عروس
راهنمای قیمت و تزئین ماشین عروس ماشین عروس,عروس,گل ماشین عروس,قیمت ماشین های عروس
,راهنمای قیمت و تزئین ماشین عروس ماشین عروس,عروس,گل ماشین عروس,اخبار اجتماعی، صفحه اجتماعی

,راهنمای قیمت و تزئین ماشین عروس ماشین عروس,عروس,گل ماشین عروس,اخبار اجتماعی، صفحه اجتماعی


ماشین یکی از ملزوماتی است که در مراسم عروسی در مراحل آخر به فکر آن می‌افتند. برای این کار شرکت‌هایی هستند که ماشین کرایه می‌دهند. این اتفاق برای کسانی که وسیله نقلیه ندارند، بسیار خوب است؛ اما اگر خودتان ماشین دارید و برای گل زدن و بردن عروس خانم در آن شب استثنایی می‌خواهید ماشینی مدل بالاتر و یا قدیمی و خاص داشته باشید، شرکت‌های کرایه‌دهنده ماشین‌ها در خدمت شما هستند. اگر کلیت مراسم را هم به کیترینگ‌ها و موسسات خدمات مجالس سپرده‌اید که خیال‌تان راحت باشد همه چیز را با سلیقه شما فراهم خواهند کرد و در عوض پولش را خواهند گرفت.اگر تجربه‌اش نکرده باشی به نظرت فقط مرکبی است که قرار است یک صبح تا شب با تو باشد و در خاطرات و عکس‌هایت جایی پیدا کند. اما ماشینی که به نام «عروس» مزین شده چیزی فراتر از همه اینهاست. ماجرا فقط هم خرج و مخارج نیست، که اگر بخواهید شل بدهید سر به آسمان خواهد زد. ماجرا این است که آن همراه آهنی یکی از اجزای بسیار تعیین کننده و تاریخ‌ساز در شب سرنوشت شما است. موضوعی که خانم‌ها خوب می‌دانند راحت نباید از کنارش گذشت. برای همین هم هست که رنگ و اندازه و مدل و خلاصه همه چیز این ماشین اهمیتی باورنکردنی پیدا می‌کند. اگر گمان می‌کنید که نباید جدی‌اش گرفت، یا به این دلیل است که تجربه روز عروسی را ندارید، یا سلیقه ندارید، یا زن نیستید!  فقط گمان کنید که وقتی اتومبیل گل‌آذین شما وارد باغ می‌شود یا در مقابل در تالار توقف می‌کند و خیل میهمانان قرار است شما را برای اولین بار ببینند که در آن هیبت پیاده می شوید، چی از ذهن‌شان خواهد گذشت. به فکر آن آخر شب باشید که در کنار همسرتان مهمترین موجودات روی زمین هستید و توجه همه جهان به شماست؛ اتومبیلی که بین آن همه بدرقه‌کننده یکه و تنهاست و باید بدرخشد. به تصاویری بیندیشید که دوربین‌ها ثبت می‌کنند و تا آخر عمر با شما خواهند ماند. اگر بتوانید فروتنانه همه اینها را ندیده بگیرید و در انتخاب یک اتومبیل و تزئینات‌اش برای روز و شب عروسی وسواس به خرج ندهید باید به شما مدال افتخار داد. در غیر این صورت روزها و ساعات طولانی و طاقت‌فرسایی برای برگزیدن و مجلل کردن ماشین یگانه زندگی‌تان در پیش دارید.اگر می خواهید ماشین عروس اجاره کنید

  • Lexus  : ساعتی 50 هزار تومان
  • شورلت کوروت : ساعتی  40 هزار تومان
  •   بنز و BMW : ساعتی 30 هزار تومان
  •   بنز عتیقه و بی‌سقف : ساعتی 30 هزار تومان
  • کمری و آزرا : ساعتی 20 هزار تومان
  • ماکسیما / پرشیا / مزدا : ساعتی 5 هزار تومان

خودتان انتخاب کنید

 اگر از آن دسته عروس و دامادهایی هستید که حساب جیب‌تان را دارید، بهتر است از ماشین خودتان استفاده کرده و یا اگر وسیله نقلیه ندارید، می‌توانید ماشین بستگان نزدیک‌تان را برای یک شب به امانت بگیرید.
ماشین‌های عروس اگر امروزی بوده و بنز و BMW  و... باشد، حدودا از شبی 500 400-هزارتومان شروع می‌شود به بالا. برخلاف تصور خیلی‌ها که ماشین‌های کلاسیک و قدیمی را بیشتر دوست دارند، باید اضافه کرد که قیمت این ماشین‌ها خیلی بالاتر است. البته موسسات خدماتی مجالس خودشان تزئین ماشین را هم قبول می‌کنند که در آن صورت باید چیزی حدود 600 هزار تومان به بالا در نظر گرفت. این قیمت‌هایی است که خدمات مجالسی‌ها می‌گیرند.برای تزئین یک ماشین عروس چقدر پول می دهید؟

تزئین کردن ماشین عروس بستگی به فصل و مناسبت و محله گل‌فروشی دارد. گل، گل است و شمال و جنوب تهرانش فرق نمی‌کند. این که گل‌فروش با سلیقه باشد، مسئله‌ای بسیار مهم است و ربطی هم به هیچ جای ایران ندارد. البته گل‌فروشی‌های معروف و شمال شهری طبعا پول بیشتری دریافت می‌کنند.
در اعیاد و مناسبت‌هایی مثل نیمه شعبان، عید نوروز و روز عقد حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه(س) گل گران می‌شود. در نتیجه تعرفه تزئین ماشین عروس‌ها فرق می‌کند و قیمت بالاتر می‌رود. قیمت تزئین ماشین‌های عروس از 50 40-هزار تومان شروع می‌شود تا دو میلیون تومان. تزئین ماشین عروس کاملا سلیقه‌ایست و به راحتی می‌توان هزینه اش را پایین آورد. قیمت متوسطی که افراد برای گل‌آرایی ماشین عروس می‌پردازند، چیزی حدود 300 تا 400 هزار تومان است.رنگ‌بندی گل ماشین

اگر می‌خواهید ماشین عروس‌تان کار دست خودتان باشد (یعنی با سلیقه عروس و داماد باشد) باید به این نکته توجه داشته باشید که چه رنگ‌هایی را کنار هم می‌گذارید. گاهی نگاهی به فصل هم می‌تواند ایده‌ای به شما بدهد. هارمونی رنگ‌ها را بشناسید.
تزیین ماشین عروسی باید با تزئین ماشین نامزدی فرق داشته باشد. می‌توان برای مراسم نامزدی که مراسمی خودمانی‌تر و ساده‌تر است، از تزئین‌های تور و پاپیون استفاده کرد که خیلی هم زیبا هستند. در میان این تزئین‌ها هم می‌توان از گوی‌های رنگی براق یا گل به تعداد کم استفاده کرد. هزینه تزئین ماشین نامزدی  از 40 30-هزار تومان شروع می‌شود . اگر مدل‌های پاپیونی مد نظرتان باشد قیمتش از 35 هزار تومان است به بالا.
برای مراسم عروسی هم می‌توان از گل‌های رنگ روشن (اگر ماشین تیره است) و گل‌های رنگارنگ (اگر ماشین رنگ روشنی دارد) استفاده کرد.سراغ گل‌های گران نروید

ماشین عروس را به راحتی می‌توان با استفاده از گل‌های ارزان‌تر که زیبا هستند، با سلیقه شخصی تزئین کرد. فقط در این کار باید به هارمونی رنگ‌ها دقت داشته باشیم و اینکه گل‌ها را متناسب با رنگ ماشین انتخاب کنیم.
هر گلی درجه یک، دو و سه دارد. گل‌های هلندی و تایلندی معمولا گران‌قیمت هستند. ارکیده گران‌ترین گلی است که در تزئین ماشین‌های عروس به کار می‌رود که از شاخه‌ای 3-4 هزار تومان شروع می‌شود تا 35 هزار تومان. اکثر عروس و دامادها برای تک بودن تزئین ماشین شان گل ارکیده را انتخاب می‌کنند.گل مصنوعی برای زمستان

اگر در یخبندان زمستانی به سر می‌برید و مراسم‌تان در روزهای سرد زمستانی یا روزهای داغ تابستان است بدانید که گل‌های ماشین دوام زیادی نخواهند آورد و سر 3 ساعت یا یخ می‌زنند یا پژمرده می‌شوند.
 در این زمان می‌توان از گل‌های مصنوعی استفاده کرد که خیلی شبیه نوع اصل‌شان هستند. این گل‌ها با اینکه گران‌تر هستند، اما نگرانی اینکه ماشین عروستان زیبایی اش را تا آخر شب حفظ کند را از بین می‌برند. در آخر هم می‌توانید این گل‌ها را بعد از باز کردن از روی ماشین در گلدانی در خانه‌تان داشته باشید. گل‌های ارکیده و هرگونیای مصنوعی جانشین مناسبی برای نوع طبیعی‌شان هستند چرا که قیمت‌شان از شاخه‌ای 25 هزار تومان است به بالا.ماشین عروس ستاره‌ها

اگرچه در ایران زوج های مشهور علاقه ای به افشای اخبار آغاز زندگی مشترک خود ندارند، اما زوج های سِلبریتی و خبرساز آن ور آب چیزی برای پنهان کردن ندارند.

,راهنمای قیمت و تزئین ماشین عروس ماشین عروس,عروس,گل ماشین عروس,اخبار اجتماعی، صفحه اجتماعی


,راهنمای قیمت و تزئین ماشین عروس ماشین عروس,عروس,گل ماشین عروس,اخبار اجتماعی، صفحه اجتماعی


,راهنمای قیمت و تزئین ماشین عروس ماشین عروس,عروس,گل ماشین عروس,اخبار اجتماعی، صفحه اجتماعی


,راهنمای قیمت و تزئین ماشین عروس ماشین عروس,عروس,گل ماشین عروس,اخبار اجتماعی، صفحه اجتماعی

باز نشر اختصاصی: Bartarinha.ir

منبع : بخش خانواده سبز آکاایران
برچسب :