روش یک مدیر موفق برای بالا بردن راندمان کاری کارمندانش
بالا بردن راندمان کاری کارمندان و مدیریت موفق و موثر و راههای افزایش انگیزه در کارمندان و رسیدن به موفقیت در مدیریت شغلی در نمناک.

آکاایران: بالا بردن راندمان کاری کارمندان توسط مدیر

به عنوان مدیر باید راهکارهای زیادی را برای بالابردن کیفیت اجرایی کارمندان بدانید اگر نتیجه کارتان خوب نباشد در نهایت مدیریت خوب نیست به همین دلیل بالا بردن راندمان کاری کارمندانتان اهمیت زیادی دارد پس باید راه و روش مستقیم این مهم را بدانید ؛ در این بخش از موفقیت نمناک به 4 مورد از اصلی ترین های آن خواهیم پرداخت.

4 روش مدیران برای بالا بردن راندمان کاری کارکنانش

شما یک مدیر هستید و اصلی ترین فرد برای ایجاد انگیزه حرکت و کار مفید میان کارمندانتان پس راه و روش ساده و البته موثر برای بالا بردن راندمان کاری کارمنداتان را می توانید طبق موراد زیر پیش ببرید:

آکاایران: روش یک مدیر موفق برای بالا بردن راندمان کاری کارمندانش

راه و روش مدیران موفق برای بالا بردن راندمان کاری کارمندان

به طور واضح انتظارات تان را توضیح دهید
قبل از اینکه از هر روشی برای بالا بردن بازدهی تیم می توانید استفاده کنید کارمندان را از انتظارات خود آگاه کنید که هرکدام به سمت خاصی منحرف نشود، اعضای یک تیم واقعی یک هدف را دنبال می کنند چون میدانند انتهای کار چیست "برنامه" بنابراین اهداف را تشریح و به همه یاداوری کنید.
روند استانداردی را ایجاد کنید
در بازدهی تیم روند پروژه اهمیت زیادی دارد معمولاً افرادی که هر دقیقه یک نظر میدهند را دوست ندارند نه تنها کارآمد نیستند و باعث ناموفقی پروژه می شود.
الگوی را برای تیم در نظر گرفته و طبق آن پیشروید
داشتن یک الگوی صحیح همیشه و همه جا کاربرد دارد ، در محیط کار نیز داشتن یک الگو و تشریح جزئیات در آن بسیار اهمیت دارد فراموش نکنید که دراین مسیر پیشنهادهای کارمندان رابپذیرید.
به کارمندان مهارت بیاموزید
همه انسانها با هم تفاوت دارند یعنی هیچ انسانی نیست که نقاط ضعف و قوت آن مثل هم باشد پس به جای یاد دادن یکجور به کارمندان مهارت های مختلفی را به آنها بیاموزیداین طور در زمان کمتری به موفقیت می رسید زیرا هر کس با توجه به مهارتی که دارد کار می کند ؛همچنین صحبت با سرپرست و آگاهی ازموفقیت ها و شکست های آنها را فراموش نکنید.
گاردجین بیان می کند اجازه دهید کارمندان در مورد بازخوردهایی که گرفته اند صحبت کنند چون این طور بهتر به موفقیت می رسند.
قدردانی کردن را فراموش نکنید
شناخت کارمندان اهمیت زیادی دارد تجارت هاروارد بیان می کند یکی از ساده ترین راه ها برای بالا بردن دلگرمی است هیچکس دوست ندارد توانایی هایش نادیده گرفته شود و اگر آنها این پیام را دریافت کنند احساس امنیت و انگیزه بیشتر برای کار پیدا می کنند هرچه بازدهی تیم بیشتر باشد در نهایت کار بهتر میشود ، بنابراین سعی کنید نکاتی که در این متن گفته شده را به درستی اجرا کنید تا به اهدافتان زودتر برسید.

روش یک مدیر موفق برای بالا بردن راندمان کاری کارمندانش

منبع : گروه ترجمه نمناک/ز.ن
.

منبع : namnak.com

منبع : بخش خانواده سبز آکاایران
برچسب :