مانع های جدی برای کسب موفقیت را بشناسید
مشاور و راهنمای بنیان گزار شاهنشاهی مائوریا می گوید اگر در مورد برخی از مسائل صحبت کنید بزرگترین مانع موفقیت را در زندگی فردی و اجتماعی برای خود ساخته اید.

آکاایران: همه می‌خواهند در کاری که انجام می‌دهند موفق باشند. همه‌ی ما تلاش‌ می‌کنیم به موفقیت دست یابیم و بسیاری از ما می‌خواهیم در آینده انسان بزرگی باشیم. درنتیجه، دائما از خود می‌پرسیم که چگونه می‌توان موفق‌تر شد و به راه‌های مختلف موفق‌شدن فکر می‌کنیم. برای موفقیت روش‌های جالب و امیدبخش بسیاری وجود دارد، مانند کسب عادات سودمند برای افزایش کارایی، اما معمولا وجه دیگر ماجرا را نادیده می‌گیریم: ما چندان به موانع موفقیت توجه نمی‌کنیم و این شاید خنده‌دار باشد، زیرا ما در جستجوی موفقیت هستیم ولی کاملا فراموش می‌کنیم چه موانعی ما را از رسیدن به اهداف‌مان بازمی‌دارند.

۳ باوری که مانع پیشرفت می‌شوند

بخش زیادی از زمان‌مان را صرف جستجوی موفقیت می‌کنیم اما از خود نمی‌پرسیم چه چیزی‌هایی مانع موفقیت‌مان می‌شوند. درنتیجه بارها با مشکلات مشابه روبه‌رو می‌شویم. وقت آن رسیده که این مسئله را حل کنیم. در این مقاله از مجموعه مقالات آکا، موانع موفقیت و کمال را با هم بررسی می‌کنیم.

 

مواردی که دوری کردن از آنها ضروری است شامل : 

با احتیاط به دیگران هدیه بدهید:

هرگز اجازه ندهید که آنچه را هدیه می دهید و یا به شخصی می بخشید آشکار شود تا از شما به عنوان فرد سرمایه دار یاد کنند.

همین کار که شما دادن هدیه یا بخشیدن چیزی به دیگران را آشکار سازی کنید یکی از نشانه های فخر فروشی است.

5 ایده جذاب که قبل از انتخاب هدیه برای زوج های جوان به کمک شما خواهند

هرگز سن واقعی خود را به دیگران نگویید:

ممکن است که شما هم اکنون به این فکر کنید که چگونه گفتن سن واقعی در موفقیت شما تاثیر می گذارد و یا اصلا با موفقیت مرتبط نمی باشد ، اما به عقیده ی روانشناسان در مورد انسان های امروزی باید گفت که این عامل مانع کار کردن و شانس شما می شود به این علت که به شما احساس جوانی می دهد و انرژی های کاذبی را به شما می دهد.

 

هرگز از خانواده خود هیچ حرفی را به دیگران نگویید:

در هر خانواده نقاط ضعف وجود دارد هر از گاهی ممکن است برخوردهای عاطفی و احساسی در آن رخ دهد ، در این مورد مسائل خانواده خود با دیگران سخن نگویید در غیر این صورت شما با گفتن مسائل به دیگران شرایط را بدتر می کنید.

به عبارت دیگر شما با گفتن مسائل به دیگران اجازه مسخره کردن خود را می دهید و در چشم خواهید بود.

در این 5 مورد هرگز با دیگران حرف نزنید

هیچ وقت از ثروت خود فخر فروشی نکنید:

هرگز در مورد ثروت خود و یا مشکلات مالی خود با هیچکس سخن نگویید ، مگر اینکه در شرایط بد مالی قرار گرفته اید و نیاز به پول دارید.

فخر فروشی پولدارها از پول تا پُز... | بلاغ نیوز

زندگی شخصی خود را به طور محرمانه در دست داشته باشید:

زندگی خود را به نحوی پیش ببرید تا به هیچی کسی اجازه قضاوت کردن را ندهید ، اگر اطرافیان از شما چیزی را کشف کنند فورا به قضاوت شما می پردازند . پس سعی کنید که از زندگی شخصی و خصوصیات تان کسی بویی نبرد که مانع پیشرفت شما خواهد شد.

 

منبع : بخش خانواده سبز آکاایران
برچسب :