برای افزایش اعتماد به نفس از این اصول لباس پوشیدن پیروی کنید!
اعتماد به نفس با لباس,اعتماد به نفس با لباس پوشیدن,برای افزایش اعتماد به نفس اصولی لباس بپوشید,اصول لباس پوشیدن برای افزایش اعتماد به نفس,برای افزایش اعتماد به

آکاآپ:  فکر می‌کنید راز داشتن اعتمادبه‌نفس چیست؟ یک حس درونی است و یا از بیرون به شما منتقل می‌شود؟ به یک نگرش مثبت درباره‌ی خودتان و یا داشتن ثروت بستگی دارد؟ همه‌ی این حدس و گمان‌ها و نظریات قدیمی را نگه دارید؛ اما آنچه که سطح اعتماد به‌ نفس واقعی شما را تعیین می‌کند، چیزی است که در هر موقعیت به تن دارید.

Image result for ‫افزایش اعتماد به نفس به سبک لباس پوشیدن‬‎

شاید فکر کنید پوشاک ممکن است تأثیرگذار باشد اما تعیین‌کننده نیست. ما به شما می‌گوییم که مطالعات محققان اجتماعی نشان می‌دهد لباس بیش از آنچه فکر می‌کنید بر تصور شما از خودتان تأثیرگذار است، آن‌چنان‌که ممکن است قدرت بدنی خود را نیز اشتباه تخمین بزنید!  در این مقاله از مجموعه مقالات آکا با ما همراه باشید تا بدانید برای افزایش اعتمادبه‌نفس خود، باید از چه اصول لباس پوشیدنی پیروی کنید.

 

تاثیر لباس در افزایش اعتماد به نفس

یاد بگیرید چطور متناسب با فرم بدن و اندام تان لباس بپوشید

در رابطه میان انتخاب لباس و اعتماد به نفس ، توجه به فرم بدن بیشترین اهمیت را دارد. شما باید بدانید چه نوع شلوار جینی بیشتر به شما می آید، چه پارچه ای برای شما جذاب تر است، چه اندازه دامنی برای اندام شما مناسب تر است، اگر کوتاه قد هستید چه لباسی قدتان را بلند نشان می دهد و چه سایز لباس زیری مناسب شماست. 

 

رنگی که به شما می آید را پیدا کنید

رنگ های مختلف را امتحان کنید و چند رنگ خاص که بیشتر به شما می آیند را بیشتر در لباس ها و استایل تان استفاده کنید. رنگ هایی که به شما می آیند باعث زیباتر دیده شدن شما میشوند و این یعنی راهی برای افزایش اعتماد به نفس.

سبک لباس پوشیدن

قسمت های مورد علاقه اندام خودتان را بیشتر جلوه دهید

بخش های مورد علاقه بدن تان کدام ها هستند؟ آیا پاهای بلند خود را دوست دارید، قدتان را می پسندید، یا پیچ و تاب بدن تان را؟ به سراغ لباس هایی بروید که ویژگی مورد علاقه تان را بیشتر نمایان کند و قسمت هایی از اندام تان را که دوست ندارید، و یا دارای معایبی هستند را می پوشاند. این مدل لباس پوشیدن، باعث می شود تا قسمت هایی از بدن تان که مورد توجه خود شماست، مورد توجه دیگران هم قرار گیرد.

Related image

استایل شخصی خود را پیدا کنید

هر کس باید سبک لباس پوشیدن و استایل شخصی مخصوص به خود را داشته باشد, استایل شخصی یعنی سبکی از لباس پوشیدن که مخصوص خود شما است و از هیچکسی تقلید نشده در واقع باید خودتان آن را کشف کنید.

 

منبع : بخش خانواده سبز آکاایران
برچسب :