تست هوش

به این تصویر نگاه کنید؛ زیاد در جرئیاتش دقت نکنید و تنها به یک نگاه اکتفا داشته باشید. حال بگویید در نگاه اول به این عکس چه چیزی می بینید تا طبق پاسخ شما حقایقی درموردتان بازگو کنیم.

اگر ابتدا چهره زن را دیدید

شما فردی هستید که از تنهایی لذت می برید تا بتوانید از جنبه تحلیلی و تأملی خود بیشتر مطلع شوید.

هرگز همراهی دیگران را رد نمی‌کنید، اما وقتی تنها هستید و می‌توانید خیال‌پردازی کنید و در افکار پیچیده‌تان گرفتار شوید، آرامش خاصی پیدا می‌کنید.

شما رویاهای بزرگی دارید و وقتی بتوانید با افکار خود خلوت کنید جنبه خلاق خود را پیدا می کنید. تأمل و آرامش ذهنی مداوم شما باعث می شود که غریزه درونی بهتری نسبت به بسیاری از افراد داشته باشید.

بهترین مزیت تفکر مداوم شما این است که وقتی موقعیتی پیش می‌آید دقیقاً می‌دانید که می‌خواهید چه عکس العملی نشان دهید، زیرا قبلاً و حین رویاپردازی به این فکر کرده‌اید که چه کاری ممکن است انجام دهید و آمادگی کامل ذهنی دارید.

اگر در نگاه اول ماه را دیدید

چنانچه در نگاه اول به این عکس، ماه توجه شما را جلب کرد پس شما فردی تخیلی و هنرمند هستید. دوست دارید در مرکز توجه باشید و هر محفلی را که وارد می شوید روشن و متحول میکنید.

مردم اغلب با انرژی و مهربانی شما احساس نشاط می کنند. شما گاهی اوقات خود را در ابرها می بینید زیرا تخیل شما می تواند سرکش شود. شما رویاها و آرزوهایی دارید بسیار بلند پروازنه و باوری قوی نسبت به توانایی هایتان که شما را برای رسیدن به هر آنچه می خواهید قوی میسازد.

اگر ابتدا فردی را دیدید که روی تپه ایستاده است

درک بالای شما، بزرگترین خصلت جذاب شماست. شما به شدت احساسات دیگران را درک می کنید و می توانید چیزها را از دیدگاه دیگران ببینید. شما نسبت به دیگران احساس همدلی زیادی دارید و احساس می کنید که کسی چه زمانی احساس ناراحتی می کند.

شما بسیار قابل اعتماد هستید و هرگز نمی خواهید مردم را ناامید کنید. گاهی اوقات این می تواند شما را کمی دچار مشکل کند و نتوانید حتی خستگی هایتان را کاهش دهید ولی با تمام این اوصاف به مسیرتان ادامه خواهید داد.

گاهی اوقات شما این اشتباه را مرتکب می شوید که دیگران را مطابق با استانداردهای شخصی خود قضاوت میکنید و این باعث میشود که انتظاراتتان از اطرافیان بالا رفته و شما را دچار ناراحتی کند.

منبع : بخش خانواده سبز آکاایران
برچسب :