اولين تصويري كه در ذهن شما مينشيد شخصيت شما را بيان ميكند
اگر مایلید شما هم بخش پنهان شخصت خود را بیشتر و بهتر بشناسید، به تصویر ادامه اين مقاله از آكا با دقت نگاه کرده و بگویید که چه حیوانی را می بینید.ابعاد مختلف و ن

تو این عکس چه حیوونی میبینی؟ بگو تا شگفت زده شی

آكاايران: ضمیر ناخودآگاه ما غیر قابل باور  است و می تواند چیزهای زیادی بیشتر از آنچه که فکر میکنیم راجع به شخصیت ما بگوید . پژوهشگران می گویند ذهن ناخودآگاه ما مانند یک کامپیوتر است که همه ی چیزهای دوست داشتنی ، باورها و ترس ها ، خاطرات و مهارت های شما را در خود نگه می دارد

یکی از تست های جالب شخصیت شناسی، تست های تصویری است که چند شکل در یک تصویر قرار دارد و هر بیننده، در آن متوجه یک شکل متفاوت از دیگری می شود و همین تفاوت هاست که ابعاد مختلف و نامشابه شخصیت آنها را نشان میدهد. نگاهی به تصویر زیر بیندازید با اولین حیوانی که در تصویر می بینید می توانید ویژگی های شخصیتی خودتان را بیشتر بشناسید.

 

اسب

اگر وقتی به تصویر نگاه کردید، اسب را دیدید، شما فردی هستید که رهایی و استقلال را بر همه چیز ترجیح میدهد. البته که خوب است بخواهید به تنهایی در این دنیا از پس همه چیز بربیایید، اما فراموش نکنید که ارتباط با دوستان و خانواده در مواقعی که به آنها نیاز دارید اهمیت ویژه ای دارد.

زبان عشق شما عمل خدمت است و این یعنی اگر شخصی واقعاً بخواهد به شما ثابت کند که دوستی فداکار است، باید با انجام کاری این را ثابت کند.

دلفین

اگر وقتی به تصویر نگاه کردید دلفین را دیدید، فردی هستید که فوق‌العاده خلاق و هنرمند است. این به این معنی نیست که شما در زندگی روزمره خود یک هنرمند هستید بلکه شما فقط ممکن است فردی خلاق باشید که راه هایی برای پیش بردن کار و هدف خود حتی در بعید ترین شرایط پیدا می کند.

زبان عشق شما لمس فیزیکی است و وقتی زندگی خود را با تمرکز بر دنیای تخیل می گذرانید، مهم است که همسرتان بتواند به شکلی قوی، به شما عشق را هر چه بیشتر هدیه کند.

پرنده

اگر وقتی به تصویر نگاه کردید، اولین شکلی که شما را جلب کرد، تصویر پرنده بود، پس شما از آن دسته افرادی هستید که به طور طبیعی برون‌گرا هستند. این بدان معنا نیست که شما باید همیشه در مرکز توجه باشید، اما به این معنی است که وقتی با گروهی از افرادی که دوستشان دارید هستید، در بهترین حالت خود هستید و در مورد آنچه مهم‌تر است صحبت می‌کنید.

زبان عشق شما کلمات تایید کننده است و برای شما، کلمات چیزی بیش از چیزهایی هستند که مردم می گویند؛ گویی وزن و معنی دارند. بخشی از دلیل معروفیت شما در خوب صحبت کردن این است که برایتان مهم است که کلماتتان نشان دهنده عشق شما به افراد زندگیتان باشد.

خرچنگ

اگر وقتی به تصویر نگاه کردید، خرچنگ را دیدید، از آن دسته افرادی هستید که به خاطر شخصیت عجیب و غریبش معروف هستند. شما شادتر از یک فرد معمولی هستید، اما نگران نباشید، شادی شما جنبه های منفی ندارد و این آگاهی شماست که دلیل رضایت و شادی تان می شود.

زبان عشق شما لمس فیزیکی است و برای شما، علاوه بر کلمات خوب تاکیدی که از طرف شریک زندگی تان نیاز دارید، تاکیدی که ترجیح می دهید بیشتر انجام دهید تا عشق حقیقی خود را به او نشان داده باشید، ابراز علاقه های فراتر از کلام است.

 

جوجه اردک ها

اگر وقتی به این تصویر نگاه کردید، جوجه اردک ها را دیدید، فردی هستید که به جزئیات توجه دارید و روی چیزهای کوچکتر زندگی تمرکز می کنید.جوجه اردک های موجود در این تصویر به سختی دیده می شوند، بنابراین اگر شما از آن دسته افرادی هستید که آنها را می بینید، به این معنی است که شما دائماً به دنبال چیزهایی هستید که دیگران به طور کلی در بدست آوردن آنها ناتوان هستند.

زبان عشق شما زمان با کیفیت است و به عنوان یک عاشق، برای شما مهم است که شما و همسرتان زمان زیادی را تمام و کمال برای یکدیگر اختصاص دهید.

خرس

اگر وقتی به این تصویر نگاه کردید، خرس را دیدید، فردی هستید که به طور طبیعی یک رهبر موفق با شخصیتی مسئولیت پذیر است. این به این معنا نیست که شما باید رئیس باشید یا باید مسئول باشید یا هر چیز دیگری، اما به این معنی است که حتی در موقعیت‌هایی که در جایگاه مدیریت و مسئولیت قرار ندارید، مردم اغلب برای راهنمایی به شما مراجعه می‌کنند.

زبان عشق شما هدیه گرفتن است و وقتی کسی برای شما مهم است، نمی‌توانید نشانه‌هایی از عشق خود را به او هدیه نکنید و البته در مقابل همان انتظار را دارید. شما عادت کرده اید که مردم احساسات خود را نسبت به شما از طریق اشیاء محسوس بیان کنند.

توله سگ

اگر وقتی به این تصویر نگاه کردید توله سگ را دیدید، فردی مهربان و حمایت کننده هستید. مهربانی و توانایی شما در مراقبت از دیگران، انگیزه بسیاری از تصمیماتی است که روزانه می گیرید. شما اهل تحت فشار قرار دادن خود نیستید، اما عادت دارید که نیازهای دیگران را بر نیازهای خود ترجیح دهید.

زبان عشق شما زمان با کیفیت است و هیچ پیامی قدرتمندتر از این نیست که بتوانید به کسی که دوستش دارید این حس را منتقل کنید. کانون توجه دیگران بودن چیزی است که هرگز آن را بدیهی نمی‌دانید و باید مطمئن شوید که شریک زندگی خود را اولویت شماره یک قرار می‌دهید.

منبع : بخش خانواده سبز آکاایران
برچسب :
مطالب پیشنهادی