نحوه مشت بستن شما، شخصیتی واقعی شما را آشکار می کند
حالات رفتاری و حرکات بدن یا زبان بدن می تواند در شخصیت شناسی افراد مختلف کمک کنند،مثل روش مشت کردن دست ها که رازهای شخصیتی شما را فاش میکند.

شناخت شخصیت افراد از روی نوع اثر انگشت

آکاایران: بسیاری از افراد به دنبال شناخت شخصیت درونی و آگاهی از درون خود هستند؛ جالب است بدانید با روش‌هایی مختلف می‌توان به این موضوع پی برد که یکی از آنها تست روانشناسی است.زبان بدن در فاش کردن شخصیت آدم‌ها نقش کلیدی بازی می‌کند و در این بین برخی خصوصیات فیزیکی افراد نکاتی جالب از شخصیت آن‌ها را شناسایی می‌کند.

در این مقاله از مجموعه مقالات آکا, نگاهی داریم به نحوه مشت کردن دست، پیش از آنکه مطالب مربوط به این تست را بخوانید دست‌تان را مشت کنید و یکی از مدل‌های زیر را انتخاب کنید.

شخصیت شناسی از روی نحوه مشت کردن دست افراد - جديدترين اخبار ايران و جهان  ممتاز نیوز

A- اگر هنگام مشت کردن انگشت شست روی بند انگشت دوم قرار می‌گیرد: فردی اجتماعی هستید و خیلی سریع دوست پیدا می‌کنید، با این حال به همه اعتماد ندارید. علاقه‌ای بسیار زیاد به شرکت در جشن‌ها و مجالس عمومی ندارید. بیشتر دوست دارید برای خود اهدافی تعیین کرده و برای رسیدن به آن‌ها تمام تلاش خود را به کار گیرید. بسیار کاری هستید و دوست دارید هر کاری را به صورت تمام و کمال انجام دهید تا از نتیجه کار راضی باشید. در زندگی خصوصی دوستانی بسیار دارید، اما همه آن‌ها مورد اعتماد شما نیستند. در زندگی عشقی کمی بدبین هستید و می‌ترسید وارد رابطه‌ای شوید که در آن شکست بخورید. با وجود قلب بزرگ و مهربانی که دارید و توانایی‌های زیادی که دیگران در شما سراغ دارند، خودتان به توانایی‌های خود شک دارید و به همین دلیل در اکثر موارد موفق نیستید.

چطور دستتان را مشت می کنید؟ شخصیت شناسی

B- اگر هنگام مشت کردن انگشت شست روی بند سوم انگشت قرار می‌گیرد: فردی بسیار مهربان هستید و همیشه دوست دارید به اطرافیان در شرایط سخت کمک کنید. به راحتی می‌توانید از خواسته‌های خود بگذرید. از این خصوصیت شما سوء استفاده‌هایی زیاد می‌شود با این حال شما همیشه سعی دارید با قلبی باز همچنان به دوستان‌تان یاری برسانید. اخلاق خوب و شوخ طبیعی شما سر زبان‌هاست. هیچ اتفاقی را جدی نمی‌گیرید و به راحتی از آن می‌گذرید. در زندگی زناشویی به دنبال همسری حساس و صادق هستید. همسری که بفهمد شما دوستش دارید و علاقه‌اش را به شما نشان دهد. شما نیز در نشان دادن علاقه‌تان به همسر دریغ نمی‌کنید، اما دوست ندارید این کار را جلوی جمع انجام دهید.

چطور دستتان را مشت می کنید؟ شخصیت شناسی

C- شست دستتان را در مشت‌تان مخفی می‌کنید: شما فردی بسیار اجتماعی هستید که اطرافتان از دوستانی شاد و خوش‌بین پر شده است. بسیار گرم و صمیمی هستید. شخصیت خوب شما افراد مختلفی را به سمت‌تان جذب می‌کند. با وجود شخصیت بیرونی که شما را خوش‌خلق نشان می‌دهد از نظر دورنی فردی بسیار مضطرب هستید و نیاز به فردی دارید تا حامی و مشاور شما باشد. مهربانی ذاتی شما خصوصیتی است که باعث می‌شود به راحتی گول بخورید.

برای آنکه ناامید نشوید بهتر است بین افراد صادق و افرادی که نیات بد دارند تفاوت قائل شوید. در زندگی عشقی فردی رمانتیک هستید، روابط سالم و پایدار را دوست دارید و ترجیح می‌دهید مدتی زمان بگذرد تا بتوانید شریک زندگی‌تان را بهتر بشناسید. به سادگی عذرخواهی دیگران را قبول می‌کنید؛ موضوعی که گاه در عشق یا دوستی گاه به شما صدمه می‌زند. بد نیست در روابط تان کمی سیاست داشته باشید و در برخی شرایط سخت بگیرید.

منبع : بخش خانواده سبز آکاایران
برچسب :