اولین چیزی که میبینید نشان دهنده شخصیت پنهان شماست!
دو حیوان در تصویر هستند که دیدن هر یک از آنها، حقیقتی را درباره شخصیت شما فاش می کند.

تست شخصیت شناسی: درونگرایی یا برونگرا؟ بگو تو تصویر چی میبینی تا جوابُ  گوئَمِت

آکاایران: به تصویری که در ادامه تهیه کرده ایم نگاه کنید و بگویید در نگاه اول چه حیوانی در ذهن شما نقش میبندد. اولین تصویری که مشاهده کردید میتواند برخی از ویژکی های شخصیتی شما را بازگو کند.

پاسخ تست در انتهای مطلب آمده است

 

 

 

 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

گورخر ZEBRA

اگر در نگاه به این تصویر، ابتدا 2 گورخر داخل تصویر را دیدید، پس یک برونگرا هستید و از بودن در کنار مردم و معاشرت کردن با آنها لذت می برید. شما به احتمال زیاد فردی هستید که از مهمانی و ملاقات با افراد جدید استقبال کرده و تغییر را در همه جوانب زندگی دوست دارید.

برای شما بهترین سرگرمی بودن در جمع افرادی است که از هم صحبتی با آنها لذت میبرید و همین باعث می شود تا فردی باشید که به بهانه های مختلف خود را در جمع دوستان و آشنایان قرار میدهید

شیرLION

اگر ابتدا شیر را دیدید، شما فردی درونگرا هستید که دوست دارد زمان خود را تنها بگذراند و عاشق تنهایی است. به احتمال زیاد شما فردی هستید که دوست دارید وقت خود را با افرادی بگذرانید که به قلب شما نزدیک هستند.

افرادی که یک شیر را می بینند، هر روز ترجیح می دهند در خانه بمانند و فیلم تماشا کنند یا کتاب بخوانند تا اینکه روزشان را با بیرون رفتن و یا در مهمانی سپری کنند.

شما سبک زندگی آرام‌تری را ترجیح می‌دهید و مایلید زمان باکیفیتی را با دوستان معدود و معتمد خود و خانواده خود بگذرانید و این به این معنی است که بودن در داخل خانه همان چیزی است که شما را خوشحال می‌کند.

 

منبع : بخش خانواده سبز آکاایران
برچسب :