تست شخصیت شناسی و نحوه دید و رویارویی با جهان
به تصویر زیر نگاه کنید و بگویید در نگاه اول کدام تصویر در ذهن شما نقش بست!؟ هر یک از آنها نشان دهنده نوع متفاوتی از شخص، شخصیت و نحوه دید و رویارویی با جهان است

تفاوت کمال گرایی و وسواس و راه‌های تشخیص آن‌ها - درمانکده

آکاایران: احتمالا شما هم بارها این جمله را از اطرافیانتان شنیده اید که در مورد خودشان و یا شما و فرد دیگری می گویند که من بسیار فرد کمال گرایی هستم و یا به نظر من تو بیش از اندازه واقع گرای هستی. برای اینکه تشخیص دهید که شما واقعا واقع گرا هستید یا کمال گرا. تستی که در ادامه این مقاله از مجموعه مقالات آکا گردآوری کرده ایم .

 

به تصویر زیر نگاه کنید و بگویید در نگاه اول کدام تصویر در ذهن شما نقش بست!؟ هر یک از آنها نشان دهنده نوع متفاوتی از شخص، شخصیت و نحوه دید و رویارویی با جهان است. گاهی اوقات، ما حتی برخی از ویژگی‌های خود را درک نمی‌کنیم، بنابراین شاید این تست به شما کمک کند واضح‌تر ببینید که چه کسی هستید.

تست روانشناسی|حیوانی که اول می بینید ابعاد جدید شخصیت شما را فاش کند!

سنجاب

اگر حیوانی که در اولین نگاه دیدید یک سنجاب بود، شما جزو افرادی از نوع کمال گرا هستید. شما یک فرد بسیار زیرک هستید که هیچ یک از اتفاقاتی که در اطرافتان رخ میدهد از دست نمی دهید.

شما همچنین هر چیزی را که دارید برای تحقق رویاهایتان می دهید چراکه دوست دارید به اهداف خود برسید و هر روز برای رشد بیشتر تلاش می کنید. اشتباهات دقیقا همان چیزهایی هستند که به خودتان اجازه نمی دهید مرتکب شوید.

قو

اگر در نگاه اول به این تصویر، یک قو دیدید، به این معنی است که شما یک واقع گرا هستید. دید شما از جهان بیشتر منطقی و تحلیلی است و احساسات در سبک شما جای خاصی ندارد. همه چیز برای شما روشن است و شما آنها را همانطور که هستند می بینید.

شما فردی کاملا عمل گرا هستید و قدرت عقلی بزرگی دارید و تا آنجایی که به هوش نیاز است، عالی عمل می کنید، اما همچنان باید به یاد داشته باشید که مراقب احساسات خود باشید.

 

منبع : بخش خانواده سبز آکاایران
برچسب :