تست روانشناسی تصویری برای سنجش رضایت و لذت شما از زندگی
برای انجام این تست فقط کافیه به تصویر زیر نگاه کنید و اعلام کنید که در نگاه اول چی در ذهن شما نقش بست؟ آیا صورت را ابتدا دیدید یا درخت را؟ میزان رضایت و لذت شما

تست هوش

آکاایران: در ادامه این مقاله از مجموعه مقالات آکا, میزان رضایت و لذت شما از زندگی را با کمک یک تست روانشناسی تصویری بیان خواهیم کرد. این تست بیشتر جنبه سرگرمی داره و قطعا نمیتونه دقیق میزان رضایت افراد را از زندگی مشخص کنه اما پاسخ جالبی در پی این تست هست که شما را دعوت به شرکت و مطالعه آن میکنیم . با ما همراه باشید.

 

برای انجام این تست فقط کافیه به تصویر زیر نگاه کنید و اعلام کنید که در نگاه اول چی در ذهن شما نقش بست؟ آیا صورت را ابتدا دیدید یا درخت را؟ پاسخ تست را در انتهای مطلب میتوانید مطالعه کنید

 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ تست

در نگاه اول چی در ذهن شما نقش بست؟

صورت

اگر ابتدا چهره ای را دیدید، جزو افرادی هستید که تمایل دارند بیش از حد در مورد مسائل فکر کنند و همین عادت شماست که موقعیت های زندگی را خراب می کند.

در واقع شما خیلی فکر می کنید و به خاطر افکار اضافی شماست که در زندگی دچار مشکل می شوید. رها کردن چیزها همانطور که هستند و اجازه دادن به سرنوشت در مسیر خود برای شما مفید خواهد بود و به نفع شما خواهد بود.

حتما متوجه این شده اید که فرد کاملا خوشحالی نیستید و باید برای داشتن این حس زیبا در زندگی، هر چه می توانید از افکار منفی و بی فایده خود را دور کنید.

درخت

اگر در نگاه اول درختی را دیدید، از آن دسته افرادی هستید که از زندگی خود کاملا راضی هستند. شما در واقع از زندگی خود و بودن در کنار دوستانتان راضی هستید. همه چیز در اطراف شما خوب است و همه چیزهایی که در حال حاضر برای شما اتفاق می افتد را دوست دارید.

شما به طور کلی همه چیز را همانطور که وارد زندگی شما می شوند می پذیرید. شما اهل ناله و شکایت نیستید. در مجموع، شما از چیزی که در حال حاضر دارید کاملا راضی هستید.

 

منبع : بخش خانواده سبز آکاایران
برچسب :