تست شخصیت: اولین تصویر که می بینید از زوایای پنهان شخصیت شما سخن می گوید! -  خبرنامه

 

آکاایران: تست های روانشناسی تصویری، می توانند تمام جهان درونی شخصیت شما را تنها با انتخاب یک تصویر نشان دهند. این تست ها انواع مختلفی دارند و ممکن است یک نقاشی یا یک تصویر انتزاعی باشند. در این نوع تست های روانشناسی با توجه به اولین تصویری که می بینید و یا اولین تصویری که مورد پسند شما قرار می گیرد، شخصیت پنهان شما برملا می شود. در ادامه این مقاله از مجموعه مقالات آکا, تست روانشناسی جدید برای شناخت تیپ و ویژگی شخصیتی افراد تهیه کرده ایم . به تصویر زیر نگاه کنید و بگویید در اولین نگاه چی در ذهن شما نقش بست؟ جواب این تست را در انتهای مطلب میتوانید مطالعه کنید.

تست شخصیت شناسی

الف. اگر ابتدا درختان را دیدید، در بیشتر موارد روی رشد تمرکز کرده اید، چه از نظر ذهنی، چه از نظر عاطفی یا معنوی. شما ذاتاً یک برنامه ریز هستید که باید قبل از برداشتن قدم بعدی، همه چیز را از ابتدا برنامه ریزی کنید. شما می دانید که از زندگی چه می خواهید و هیچ چیز نمی تواند شما را از دستیابی به آن باز دارد.

ب. اگر ابتدا صورت آن زن را دیدید، احتمالاً صمیمی ترین فردی هستید که تا به حال بوده اید. همه شما را دوست دارند و دوستتان دارند و هیچ برنامه ای بدون حضور شما کامل نمی شود. شما بهترین دوستی هستید که همه در زندگی خود می خواهند.

تست شخصیت شناسی

 

منبع : بخش خانواده سبز آکاایران
برچسب :