اولین چیزی که مشاهده میکنید رازی از زندگی عاشقانه شما را آشکار می کند
این تست توسط روانشناسان با در نظر گرفتن کار ناخودآگاه برای به دست آوردن نتیجه سریع و دقیق ساخته شده است. فقط به عکس نگاه کنید و آنچه را که اول مشاهده میکنید راز

نیم نگاهی به ضرورت تست روانشناسی قبل از ازدواج در شیراز - شیراز مشاور |  بانک اطلاعات روانشناسی شیراز

آکاایران:در ادامه این مقاله از مجموعه مقالات آکا نقاشی جالب از هنرمند اولگ شوپلیاک تهیه کرده ایم. این نقاشی میتواند یک تست شخصیت شناسی از شما باشد و جالب است بدانید که اولین چیزی که در این نقاشی نظر شما را جلب میکند میتواند رازی از زندگی عاشقانه شما را آشکار می کند. پس برای اینکه در این تست روانشناسی شرکت کنید کافیه به تصویر زیر نگاه کنید و بگویید کدام بخش این نقاشی نظر شما را به خود جلب میکند.

پاسخ تست در انتهای مطلب آمده است

تست شخصیت روابط از راه دور: آیا در روابط از راه دور باقی می مانید؟ - مجله  اینترنتی گفتنی .

 

.

.

.

.

.

.

.

.

صحنه ای از یک شهر

اگر وقتی برای اولین بار به تصویر نگاه می کنید و متوجه می شوید که شهری است با ساختمان هایی در کنار و رودخانه ای در بین آن، پس در بحث عشق کمی نا امن به نظر می رسید. به شدت در مورد از دست دادن کسی که دوستش دارید می ترسید برای همین به راحتی عاشق نمی شوید و محتاطانه عمل می کنید. در نقطه مقابل وقتی عشق می ورزید، برای خوشبختی خود به طرف مقابل وابسته می شوید و این نقصی است که ممکن است مشکلاتی را در رابطه برای شما ایجاد کند.

 

قایق

شما کسی هستید که عاشق کاوش و آزمایش است. در جست‌وجوی عشق، اغلب به سراغ غریبه‌ها می‌روید و چندان تمایلی به ازدواج با نزدیکان و آشنایان خود ندارید. از دلبستگی به غریبه ها نمی ترسید و برعکس ایجاد رابطه دوستی و عاشقانه با هدف ازدواج با غریبه ها برایتان راحت تر است. شما عاشق داشتن هیجان در بخش دوست یابی خود هستید و به راحتی دلبسته هر فردی نمی شوید.

 

زن نقاب دار

اگر در نگاه اول، زنی را با نقاب دیدید، به این معنی است که شما کسی هستید که عشق را تعقیب می کنید. دوست دارید عاشق باشید یا عاشق شوید. همین خصلت باعث می شود تا گاهی در یک زمان مجذوب بیش از یک نفر شده و در انتخاب همسر آینده خود دچار شک و تردید شوید. در دنیای شما، واقعی بودن و شروع عشق مهم است و چندان به دوران آشنایی قبل ازدواج علاقه ای ندارید برای همین سعی می کنید به‌جای لذت بردن از زمان دوران آشنایی، لحظاتی را داشته باشید که عشق شروع به شکوفایی می کند.

 

زوج گوشه تصویر

اگر چشم شما در نگاه اول به این تصویر، به زوج ایستاده در گوشه تصویر افتاد، امنیت و اعتماد در رابطه عاشقانه برایتان از همه چیز مهم تر است. شما به راحتی عاشق هر کسی نمی شوید و تا زمانی که فردی را بیابید که بتوانید بی نهایت به او عشق بورزید و به او اعتماد کنید، مشکلی در مجرد ماندن ندارید.

منبع : بخش خانواده سبز آکاایران
برچسب :