حرف شنوی همسر،صد در صد تضمینی
به بندگانم بگو: «سخنى بگویند که بهترین باشد! چرا که (شیطان بوسیله سخنان ناموزون),میان آنها نزاع ودعوا می اندازد,همیشه شیطان دشمن آشکارى براى انسان بوده است!

به بندگانم بگو: «سخنى بگویند که بهترین باشد! چرا که (شیطان بوسیله سخنان ناموزون)، میان آنها نزاع ودعوا می اندازد، همیشه شیطان دشمن آشکارى براى انسان بوده است!

,صحبت کردن با همسر, حرف زدن با مردان, خصوصیات مردانه,خصوصیات زنان و مردان

« سخن » ، وسیله وابزاری است که انسان ها را به یکدیگر مرتبط نموده وافکار درونی خود را به هم منتقل میکنند . این سخن گاهی موجب آرامش یکدیگر وکسب محبت نسبت به هم  می شود ، گاهی هم به تعبیر علی (ع) تیری به سوی مقابل می باشد واورا زخمی می کند .

علی (ع) :رُبِّ کَلَامٍ‏ کَلَّامٌ‏.  «بسا سخنی که بسیار زخم زننده است » .

در روابط زناشویی ، نوع سخن گفتن و به چه لحنی گفته شود ، در تحکیم زندگی، بسیار مۆثر است . زن ومرد می بایست با توجه به ویژگی های جنسیتی در

خانه و خانواده به عنوان اولین و زیربنایی ترین نهاد اجتماعی عمیق ترین و پایدار ترین نقش را در تعلیم و تربیت و ساماندهی زیر ساخت های فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و امنیتی جامعه داشته و دارد در درون خانواده مردان....
,صحبت کردن با همسر, حرف زدن با مردان, خصوصیات مردانه,خصوصیات زنان و مردان

اشتباهاتی با عطر و بوی زنانه

آیا پیش آمده است که از انجام کاری که مطمئن بودید همسرتان را خوشحال می‌کند نتیجه عکس گرفته باشید؟ آیا هنگامی که او به هر گونه لطف شما به طرزی منفی پاسخ می‌ گوید، یکه می ‌خورید؟
,صحبت کردن با همسر, حرف زدن با مردان, خصوصیات مردانه,خصوصیات زنان و مردان

معذرت خواهی؛ همسویی کلام و عمل!

وضعیت این گونه می باشد.سکوت……. جوابهای سربالا……پریشان خاطری......
منبع : بخش خانواده سبز آکاایران
برچسب :