منظور واقعی زنها از بعضی حرفایشان چیست؟واکنش شما چه باید باشد؟
دروغ هايي که زنان مي گويند,دروغ هايي که مردان به زنان مي گويند,کتاب دروغ هايي که زنان باور مي کنند,دروغ هايي که زنان باور مي کنند,ده دروغ زنان به مردان,زنان درو
 

Image result for ?دروغ زنانه?‎

آکاايران: در زندگي روزمره ممکن است اتفاقاتي رخ دهد و يا شرايطي پيش آيد که مجبور به گفتن دروغ مصـلحتي شـويم. زنان معمولا” سعي ميکنند با توسل به دروغهاي ظريف و بي ضرر برخي موقيعتها را به  سود خود تغيير دهند. گهگاهي هم زنان حرفايي ميزنند که منظور و مفهوم کاملا برعکس از عملشان را نشان ميدهد.  در واقع بيشتر زنان منظور و مفهوم کار و حرف خود را به دروغ انتقال ميدهند. اما چرا ؟ در اين مقاله از مجموعه مقالات آکايران ، بعضي از دروغهاي سفيدي را که معمولا زنها مي‌گويند را بيان ميکنيم و روش صحيح برخورد با اين دروغ ها را به شما آموزش ميدهيم. براي مطالعه جزييات بيشتر در ادامه مطلب با ما همراه باشيد.

 

براي آرايشم خيلي وقت صرف نکردم!

Image result for ?براي آرايشم خيلي وقت صرف نکردم!?‎

منظور واقعي زنها : نمي‌خواهم فکر کني زيبايي‌ام مصنوعيست، من فقط کمي آرايش کردم و اين زيبايي خودم است که چند برابر شده!
چه بايد کرد : اگر همسرتان مژه مصنوعي گذاشته، بوتاکس کرده يا هر کار ديگري که نبايد به رويش بياوريد خب اين کار را نکنيد! بيشتر زنها کارهايي براي زيباتر جلوه کردن انجام مي‌دهند، همه‌ي زنها دوست دارند عطر خوب بزنند و لباسهايي بپوشند که حس خوبي به آنها بدهد. شما مردها شايد اين را ندانيد اما گاهي برنزه کردن ارزش اين را دارد که پوست‌ به زيبايي بدرخشد و جلوه‌ي بيشتري به زيبايي بدهد. اين را درک کنيد!

من زود عصباني نمي‌شم!

Image result for ?زنان عصباني?‎

منظور واقعي زنها : من عصباني نمي‌شوم مگر اينکه دلخور شوم!
چه بايد کرد : اگر چيزي را از همسرتان پنهان مي‌کنيد چون فکر مي‌کنيد ممکن است عصباني شود، پس حتما عصباني مي‌شود! تا زماني هم که سير تا پياز را برايش توضيح ندهيد ولتان نخواه کرد. پس واقعا راهي بهتر از اين وجود ندارد که به اين مرحله نرسيد؛ روراست باشيد و همه چيز را بگوييد يا اينکه عواقبش را بپذيريد!

پنج دقيقه‌ ديگه آماده‌ام!

Image result for ?الان آماده ميشم ميام!?‎

منظور واقعي زنها : ممکن است پنج دقيقه طول بکشد، شايد هم 45 دقيقه طول بکشد! نگران نباش.
چه بايد کرد : شايد لازم باشد يک نوشيدني براي خودتان آماده کنيد، گوشي موبايل‌تان را برداريد و با صبر و حوصله وقت کُشي کنيد! همسرتان واقعا مي‌خواهد در عرض پنج دقيقه آماده شود اما ديگر پيش بيني نکرده که ممکن است مشکلي پيش بيايد و او را عقب بيندازد، مثلا موهايش با او همکاري نکند يا آينه به او بگويد که دستبندش مناسب تيپش نيست و بايد يکي ديگر را انتخاب کند!

من مشکلي با خواسته‌هاي تو ندارم ...!

Image result for ?من مشکلي با خواسته‌هاي آقام ندارم?‎

منظور واقعي زنها : من واقعا آدم سهل گيري هستم تا زمانيکه همه چيز آنطور که من دوست دارم پيش برود!
چه بايد کرد : بيشتر زنها دوست دارند تا حدودي امور را کنترل کنند و اغلب علاقه منديهاي خودشان را دارند و فرقي نمي‌کند نظر شما چه باشد! شما بايد سعي کنيد همسرتان را بهتر بشناسيد، تا پيشنهادهاي‌تان در راستاي علاقه منديهاي همسرتان باشد! البته منظور اين نيست که خواسته‌هاي خودتان را قرباني کنيد بلکه خواسته‌هاي شما نبايد چيزهايي باشند که همسرتان از آنها متنفر است!

من علاقه‌اي به اين رمانتيک بازيها ندارم!

Related image

منظور واقعي زنها : بالاخره ما هم انسانيم و احساس داريم و عشق و عاشقي هم مي‌تواند اتفاق بيفتد اما از پيله کردن و وابسته شدن در رابطه‌ي عاشقانه بيزارم.
چه بايد کرد : اگر دختر مورد علاقه‌تان چنين حرفي به شما زد به اين معني نيست که دوست ندارد عشق‌تان را به او ابراز کنيد و هوايش را داشته باشيد، بلکه منظورش اين است که نمي‌خواهد تبديل به يک عاشق وسواسي شويد که مي‌خواهد عشقش را مدام کنترل کند و اجازه‌ي نفس کشيدن هم به او ندهد!

 

 

منبع : بخش خانواده سبز آکاایران
برچسب :